Dorothy Gwendolyn Jelentkezése - Las Venturas Parking Enforcement

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Prexton

Újonc
2020. 07. 19.
12
12
LV karakter
Enrique Preston
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Dorothy Gwendolyn
Születési hely, dátum:
Las Venturas, 1998.08.19
Lakcím:
Las Venturas (konkrét lakcímem nincsen)
Telefonszám:
+38-76-455-4955
E-mail cím:
d.gwendolyn@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Érettségi
A jogosítvány száma:
255983LM
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2023.11.02

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
Nem
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
Nem
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
-



OOC információk

Neved:
Márk
Életkorod:
17
AccountID:
2484
Játszott perc:
13.205
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Nem voltam még ezen a szerveren.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
-
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Szeretném kipróbálni magamat egy számomra teljesen ismeretlen frakcióban, valamint szeretnék megtapasztalni egy frakciót az átállás után.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
A célom az ezzel a frakcióval, hogy valami újat is kipróbáljak, valamint első frakciónak szerintem tökéletes.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Azért gondolom magamat jónak ebbe a frakcióba, mert alkalmazkodok a többiekhez, általában aktív vagyok (ha nem akkor azt előre jelzem indokkal!), higgadtan állok bizonyos szituációkhoz.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Hétköznap: 2-4 óra között, Hétvégén 4-6 óra között. Persze ez függ a napomtól is az iskola miatt.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Pozitív: Segítőkész, udvarias, lehet velem hülyéskedni, megértő vagyok, valamint terhelhető. Negatív: sokszor káromkodok, általában halogatok dolgokat, ritkán hanyagolok dolgokat. Összességében ennyit tudok elmondani így hirtelen.
Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Márknak hívnak, 17. életévemet töltöm ebben a világban, 11. évfolyamot idén kezdtem a gimnáziumban. Szabadidőmben programozással, grafikai tervezésekkel foglalkozok, esetleg haverokkal bulizok, vagy csak flangálok a kocsimmal. Tanulmányaimról röviden azt tudom elmondani, hogy közepesen teljesítek azokból a tárgyakból, melyek nem érdekelnek. Az informatika tárgyat jelenleg 4-es, 5-ös szinten viszem a hátamon, mivel ezzel szeretnék foglalkozni a továbbiakban. Kisebb programozásokkal foglalkozok itthon már lassan 5 éve, valamint a grafikai tervezéseket is itthon csinálom elvetve. Rólam annyit elég tudni, hogy rendkívűl megértő tudok lenni, empatikus, együttérző, de ha kihoznak a sodromból, akkor ne várjon senki szép szóra, nyílván kultúráltan megbeszélem vele a történteket, minthogy kapásból röpködjenek a cifrább káromkodások.
Szeretek csapatban dolgozni, az elején előfordulhat, hogy nem-igen beszélgetek másokkal, mivel idő kell ahhoz, hogy beilleszkedjek egy adott csapatba, amely összeszokott már.
Még annyit tudok elmondani magamról, hogy terhelhető vagyok, az adott frakció mellett elkötelezem magamat, és próbálok fejlődni benne, valamint tanulni a hibáimból, ha adódnak.

Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
 

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 658
2 660
LV karakter
kulo hamo
badge-packer11.png
Tisztelt Dorothy Gwendolyn!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Megjegyzés: Esténként várunk TS-en 19:30 - 22:30 között egy megbeszélésre.


Üdvözlettel,
Kip Hart

General Manager
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.