Donoven McGregor jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AlbinoBear

Újonc
2019. 08. 19.
5
1
V2 karakter
Donoven McGregor
WUv9PAS.png

- A jelentkezés IC része -

- Teljes neve -
Donoven McGregor

- Születési helye, ideje -
Dublin,Írország 1998.09.03

- Elérhetőség (telefon, email) -
170873

- Mely munkakört kívánja betölteni? (Targoncavezető/Beszállító/Logisztikai ügyintéző) -
Beszállító

- Meséljen magáról minimum 5 mondatot -
Donoven McGregornak hívnak, Írországban, Dublin egyik szegényebb részén.. 23 Éves vagyok, sajnos nagyothallóként születtem. Gyerekkorom óta dolgozok, szükség volt rá, hogy emberséges körülmények között tudjunk élni a családommal. Szabadidőmben általában edzek, kocsikázok vagy szórakozok valahol. Eddig pecázásból kerestem egy kis pénzt, de volt mellé egy elég nagy örökségem is, ami most kezdett el jelentősen fogyni. SeeCityben élek jelenleg, már majdnem 3 éve.

- Miért Önt válasszuk? (min. 2-3 mondat) -
Gyerekkorom óta dolgozok, sok tapasztalatom van mindenféle munkakörben, többek között ebben is. Jól kijövök a munkatársakkal, segítőkész vagyok, mindig ott vagyok ha kell. Sokszor túlórázni is tudok, ha van rá igény.




- A jelentkezés OOC része -

- Mesélj magadról 3-5 mondatban! (neved, szabadidős elfoglaltságok stb.) -
Kneisz Leventének hívnak, Szombathelyen élek,16 éves vagyok és 10. osztályba járok. Szabadidőmben álltalában edzek, játszok vagy hétvégente bulizok. Jól kijövök az emberekkel, könnyen barátkozok, általában szót értek mindenkivel, és segítek ahol tudok. Sokszor eléggé beleélem magam az rp szituációkba.

- Miért jelentkezel hozzánk? -
Érdekel a frakció témája, ez tetszik a legjobban a szerveren.

- Milyen karaktert alkotnál a frakcióban? -
Egy 23 éves ír fiatalt, aki szereti a hazáját és nem felejti honnan jött.

- Mióta játszol a szerveren? (Játszott perc) -
24936 Perc

- Csatolj egy képet UCP-ről, melyen látszódnak a jailek, a kitiltások, névváltások. -
https://imgur.com/a/Cz0ZnqD

- Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal, illetve mikrofonnal? -
Telefonról vagyok TS-en (a gépembe rossz a hangkártya ezért nem hallom a játékot) viszont a mikrofonom elég rossz.

- Van-e ismerettséged a frakción belül? -
Nincs

- Elfogadod-e a frakció szabályzatunk minden pontját és ígéred-e, hogy annak megfelelően cselekszel?! (igen/nem) -
Igen


 

AlbinoBear

Újonc
2019. 08. 19.
5
1
V2 karakter
Donoven McGregor
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetés: 40 büntetőpont.
U.i:Az előző jelentkezésem el lett utasítva, sajnos akkor még előre nem látható okokból nem tudtam felmenni a TS meghallgatásra.
 

Zrinyi Mark

Fórum betyár
2019. 02. 24.
1 070
66
18
V4 karakter
Mark Hansen
LV karakter
Thomas Jhonson
V2 karakter
Mark Lavery
WUv9PAS.png




Tisztelt Jelentkező!

Örömmel tájékoztatom, hogy cégünk vezetősége feldolgozta jelentkezési lapját, majd elfogadta. Kérjük keressen fel egy igazgatósági személyt a továbbiakért.

((Várunk egy TeamSpeak meghallgatásra a napokban!))

Üdvözlettel:

Mark Lavery


Igazgató-helyettes
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.