Donny Letson jelentkezése az SCCS körébe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ATanyasiTravis

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 09. 10.
300
17
V4 karakter
⚡️ Lola Braun ⚡
V2 karakter
❄️ Donny Letson ❄️
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Donny Letson
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 15582
IC SZINT: 18

KOROD: 15
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: ORFK, OKF, Fix & Drive, Taxi, LCN, Irish
TÁVOZÁSAID OKA: Inaktivitás. | Más frakciót is ki akartam próbálni. | Inaktivitás. | Illegálba akartam folytatni. |PK miatt kiraktak. | Inaktivitás.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4-5

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Marci vagyok 15 éves. Idén kezdtem el a középiskolát, rendszergazdának tanulok. A szabadidőm nagy része a gép előtt fog eltelni. Több játékkal is szoktam játszani... gondolok itt ezekre: MTA, CS:GO, ETS2, ATS, Valorant. MTA-ban a legtöbbet a SeeMTA V2 szerverén szoktam újra megtalálható lenni. Az aktivitásokra visszatérve ezek nem fix számok. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem leszek fent, de próbálok minél többet fent lenni. Megértő, tisztelettudó, szabálykövető és figyelmes vagyok.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Szeretnék újra egy e féle csapatba dolgozni ill. tartozni. Szeretnék egy szervezet tagja lenni új lapokkal.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Ami a lap megírások eszembe volt azt leírtam. A laphoz több hozzáfűzni valóm nincs. Várom a lap bírálását, köszönöm, ha elolvastad, legyen szép napod/estéd.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Tetszik
Reactions: Benett.

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.11.21 17:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.