FA/SA bírálatára vár Donny Howard>>> Rol4nd

norberto.

Újonc
2023. 08. 08.
33
6
V4 karakter
donny_howard
LV karakter
bobby_klinkov
V2 karakter
❌
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Donny Howard

A ban időpontja:
2024.03.29

A ban időtartama:
végleges.

Admin neve, aki bannolt:
Rol4nd

A ban oka:
50,000$ feletti átverés.

Amiért szeretnéd az unbant:
Helló-helló, elsősorban teljesen kiszeretném fejteni azt a dolgot- amiért bannolva lettem. Úgy történt, hogy odamentem zálogházhoz eladni 2milliós összértékü antikot, ami nem volt. Jött 1 srác lebeszéltük az árat, átadta a pénzt számlát megcsinálta átakartam neki adni az antik szobrot ugye aminek az össszértékével szerettem volna átverni a srácot, ezzel pénzhez jutni. én áthuztam a srácra, csak nem volt helye és aztmondta pakoljak a helibe. Én erre nem figyeltem majd utána elmentem és adminügy keletkezett. Rol4nd odajött és elküldtem a logot, stb bizonyítékot és a srác is akit átvertem majd abból következtetve ic ügy lett. Majd reggel, vagy hajnalba idk mikor roland utánajárt jobban és mégis csak szabálytalan volt, meg is kaptam reggel 7:30kor a kitiltásomat. Rol4nd szeretném visszajuttatni a srácnak a pénzt, vagy nemtudom, de ha megoldható lenne csak tudjak játszani. kiakarom próbálni a bányászatot és még sok mást amiről lemaradtam, mégegyszer köszönöm ha végig olvasod és ha kapok 1 utolsó esélyt. Több ilyet nem fogok csinálni ha sok jailem lenne nyugodtan rakd ram vissza csak hadd jatszodjak

Megjegyzés:
csácsá!

 
Utoljára szerkesztve: