Donnie Cortez jelentkezése SCCS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Donnie Cortez.
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 95 nap, 22 óra és 4 perc (138124 perc)
IC SZINT:53 szint.

KOROD: 27 év.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/oooTiIq

EDDIGI FRAKCIÓID: SCCS , FIX , OMSZ , OKF , MS13 , LCN[Leader] , NAV.
TÁVOZÁSAID OKA: SCCS: Inaktívság , FIX: Inaktívság , OMSZ: Adminkodás miatt inaktívság , OKF: Meguntam , hogy folyamat dutyba kellett lenni , MS13: Feloszlott az FK , LCN: Leadtam a frakciót mert nézet eltérések voltak és lemondtam a leader jogomról , NAV: Meguntam mert sok volt a duty idő és a jelentés.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Már nem emlékszem , régen volt már.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Szerintem Carl Vincenzo.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Azt hiszem idő hiány volt akkor.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra biztosan.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6 óra szerintem.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Persze.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Gyóni Ádám - nak hívnak Csongrád megyében élek Szegeden egy bérelt társasházban , 2 szakmával rendelkezek (Szobafestő-mázoló és tapétázó | Személy és vagyonőr / testőr) , sajnos jelenleg nincs munkám így most a legtöbb elfoglaltságom a gépezés meg filmezni szoktam. Hobbim úgy nincsen igazából , de szoktam motorozni meg horgászni meg játszok a haverokkal , leginkább itt V2-n de szoktam CS:GO-val is játszani meg Dirt3-al online. Viszont most aktívan V2-vel szoktam foglalkozni drága Davey Cortez barátommal. :)

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Ahogy látttam (lehet rosszul) de kevés a szerelő estefelé , picit napközben is és szeretnék mellette pénzt keresni is és aktívan szerelni. Régen is szerettem az SCCS-t csak sajnos nem volt időm játszani akkor meg irl dolgaim is rosszak voltak így anno leadtam de nem haragban váltunk el szerintem.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Volt már egy elfogadott jelentkezésem, Aleandro Guerrini mondta IC anno mikor vettem tőle egy kocsit , hogy írjak jelentkezést meg is írtam ezt 2021.04.07.-én el is lett fogadva csak akkor volt egy kis gondom , és egyik helyről költöztem a másikra IRL nem volt netem stb és nem tudtam a TGF-re menni. Előző jelentkezés link: https://forum.see-game.com/threads/zoe-carter-jelentkezesi-lapja.200355/
 
  • Tetszik
Reactions: Davey és Balage.

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.07.25.20:00
"Estefelé kevés a szerelő" Reagálnék rá, nyitvatartási időben mindig van szerelőnk, ha kell vezetőségi tagok is besegítenek, valamint én is szoktam szerelni. Nyitvatartás után pedig nem kötelező szerelni a tagoknak, nekik is kell olyan idő amikor tudnak mást csinálni engedély kérés nélkül.

 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.