Donna la Fuentes jelentkezése SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Reyes

?
2019. 01. 12.
207
97
V4 karakter
Reyes Fuentes
V2 karakter
Becky D'Knox
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:


Sziasztok én Gyuszi vagyok 15 éves. Tiszalökön élek születésem óta. Itt végzem tanulmányaimat most év végéig. Jövőre innen nem mesze 30km re szeretnék iskolában elehelyezkedni. Szeretek játszani sokat pl: GTA 5, Forza horizon 4, CS GO de legfőbben amin legtöbbet töltöm a szabad időmet az az MTA azon belül pedig a V2 szerver. Szeretek csapatban játszani, mert szerintem egyedül unalmasabb de szoktam azért egyedül is. Elég sokat időt töltötök a gép előtt legtöbbet ebből az időből játszok V2-n.

Mióta játszol a szerveren?

2018-12-04-én regisztráltam be a V2 szervere. Játszott perceim: 72000.

Eddigi elért dolgok:

A szerveren 18-20x voltam IDG. Jó RP tapasztalattal rendelkezem a szerevren töltött idő alatt. Több frakcióban ki próbáltam már magam. Sok barátott ismertem meg itt v2-n.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Mert sok időt tudnék az SGH-s feladataimra fordítani. Többször tanítottam be embert és ez alatt szereztem tapasztalatott IDG ként. Sok kérdést kaptam eddig mindegyikre tudtam válaszolni gondolkodás nélkül. Szerintem tudnám segíteni az adminok/embereket. Sokat vagyok fent a szerveren így tudnám végezni a feladatomat.

Miért téged válasszunk?

Mint említettem már, hogy van tapasztalatom IDG ként. Sokat tudnék aktív lenni a szerveren ezért tudnám sokat segíteni az emebrek és az adminok munkáját. Terhelhető ,barátságos, türelmes és segítőkész vagyok.


Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A szerveren fent töltöt időm teljes részét a feladatra tudom fordítani.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétköznaponként 5-6 órát kb. Hétvégén/szünetekben ez több.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Először is köszönök neki. Leírom, hogy nem vagyok adminisztrátor csak adminisztrátor segéd ezér nem tudom fixelni a járművét. Mondom neki, hogy csak akkor írjon admisztrátornak ha van bizonyítéka, hogy bugg ból károsodott a járműve.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Leírom neki, hogy 2 darab szerelőtlep van a játékban ahol meg tudja szereleni az autóját. Van egy Los Santosban amit See City Car Services-nek hívnak. És van egy San Fierroban amit Fix and Drive-nak hívak. Mind a 2 szerelőtelepen 3 sáv van. A sima,gyors és a kijárat. A sima sávon a szerelő felméri a károkat és normál áron szereli meg. A gyorssáv előnyt élvez a sima sávval szemben. Itt 700.000 FT akár milyen mértékben károsodott az autó. Meg mondom neki ha be áll a sorba és be jutt akkor be kell állnia egy boxba vagy emelőre. Itt meg kérdezi tőle a szerelő, hogy teljes lesz e? Ha teljes akkor kiszámolja a teljes javítás árát. Ha pl. csak motort kér akkor csak a motor javítási árát kéri el tőle a szerelő. Meg mondom neki ha kiszámolta a szerlő most ki kell fizetni a javítást. Miután ki fizette akkor kap majd egy áfás számlát. A szerelő megszereli az autót és ki engedi a szerelőtelepről. Meg mondom neki ha vontatni kell, mert le robbant a járműve akkor a vontatós telenfon száma SCCS-ben /call 222-222, Fix and Dirve-ban /call 444-444. Ha be vontatja a járművét akkor ugyan úgy kiszámolja az összeget csak hozzá számolja a vonatatás árát.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Szerintem a 3 legfontosabb hely az a városháza, az autós iskola és a szerelőtelep.

Bal oldali városháza: Itt tudja felvenni az adott munkát amit szeretne.
BalVH.png


Jobb oldali városháza: Itt tudja kiváltani a személyes okmányait.
VHjobb.png


Autós iskola: Itt tudja az elméleti/gyakorlati vizsgát elvégezni autó vezetésből.
autosuli.png


Szerelőtelep: Itt tudja a járművét meg szereltetni.
Los Santos//See City Car Service
SCCSk_p.png


San Fierro//Fix & Drive
F_D.png


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Attól függ ha privát üzenetben kell válaszolgatni neki akkor természetesen RP közben is meg tudom oldani. Ha pedig betanításról van szó akkor szólok a az RP résztvevőinek, hogy betanításom lesz ezért muszály el mennem. Ezért itt kell hagynom az RP-t.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Előszőr figyelmeztetem, hogy nem szabadna. Majd ha folytatja akkor szólok egy adminak, hogy szankcionálja vagy ha nincsen teljesen tisztában a szabályokkal akkor egy betanítás keretei között elmagyarázom neki.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Van 24 jogos aj-m amit nagyon sajnálok.Viszont van 12 ami csak bug, keress fel, kulcsok stb.kép.

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nincsen hála istennek. Remélem nem is lesz soha.kép.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Malloy és Esli

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
Tudná csinálni a dolgát,elég régóta ismerem és megbízható srác.Eddig IDG-ként nagyon helyen állt!TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Reyes

Reyes

?
2019. 01. 12.
207
97
V4 karakter
Reyes Fuentes
V2 karakter
Becky D'Knox
Köszönöm a támogatásokat! Neked is kívánok sok sikert!?
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Jailek száma nem megfelelő.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.