Donna la Fuentes jelentkezése a Fix&Drive-ba.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Reyes

?
2019. 01. 12.
207
97
V4 karakter
Reyes Fuentes
V2 karakter
Becky D'Knox

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Gyuszi ~


Életkorod:
~ 14 éves vagyok. ~


A játékon belüli szinted:
~ 33 mas szinten vagyok jelenleg. ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ kép Sajnos voltam párszor. Nagyon restelem, hogy így el hanyagoltam az ucpm. De össze kaptam magam és mostantól figyelek rá, hogy nem forduljon elő több adminjail.~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen szinte minden nap fent vagyok rajta. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~

Sziasztok én Gyuszi vagyok 14 éves. Tiszalökön élek születésem óta. Itt végzem tanulmányaimat most év végéig. Jövőre innen nem mesze 30km re szeretnék iskolában elehelyezkedni. Szeretek játszani sokat pl: GTA 5, Forza horizon 4 de legfőbben amin legtöbbet töltöm a szabad időmet az az MTA azon belül pedig a V2 szerver. Szeretek csapatban játszani, mert szerintem egyedül unalmasabb de szoktam azért egyedül is. Elég sokat időt töltötök a gép előtt legtöbbet ebből az időből játszok V2-n.
Elég jó RP tudást szereztem ez alatt az idő alatt amin V2-n / V3 mon szereztem. Pozitív: megbízható, türelmes, segítőkész. Negatív: Nem hozok mindig legjobb döntéseket.
~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Donna la Fuentes ~


Anyja, apja neve:
~ Jessica la Fuentes, Jack la Fuentes ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ donna@seemail.com// 593194. ~


Büntetlen előítéletű?
~ Igen nem követtem még el semmi féle szabálysértést. ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ Személyi igazolvány. ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Van Julius Peetu-t ismerem. ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Nagyon fontos mivel így segítjük egymást/ egymás munkáját. És jobban össze ismerkedünk egymással a csapatal. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen szinte csak oda járok. Mivel gyors olcsó és kedves a szerelő társaság. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ Donna la Fuentes vagyok. Los Santos Szent Anna kórházban születtem 1976.11.23.-dikán. Általános Iskolámat Los Santosban végeztem. Középiskolám San Fierroi Szent Györgyi Albert középiskola volt. Itt mentőápolónak tanultam elég jó eredményekkel ezért fel is vettek a San Fierroi Semmelwis Főiskolán tanultam ahol kitűnő eredményekkel végeztem, így lett a végzettségem mentőtiszt. Innen nem haboztam meg is kerestem a Los Santosi Mentőállomást ahol felvettek első munkám volt. A mentőállomáson mentőtisztként dolgoztam 15 évet. Ezután voltam See City Car Servicében 17 évet. Nő ként nagyon jó szerelő voltam. 17 év után nő ként ki akartam probálni valami újat. És igen nő ként katona lettem a San Fierroi Honvédségnél. 12 évig szolgáltam Honvédségnél. Egy betegség folytán le szereltem a Honvédségtől. Miután meg gyógyultam egyből el kezdtem munkát kereseni. Végül a Nemzeti Adó és Vámhivatalban találtam állást. ~


Aláírás:

Donna la Fuentes
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Esli

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Ide max a leaderek írhatnak nincs olyan hogy támogatóm majd a leader eldönti hogy elfogadja/elutasítja köszönöm a megértést #Riley Mawyd Műszakvezető
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: henex7 és Eccavú

henex7

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
193
9
V2 karakter
Ersek Bela
Elutasítva! Indok: ucp-jailek száma és minősége!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.