Donna la Fuentes - - > Aiden

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Reyes

?
2019. 01. 12.
208
97
V4 karakter
Reyes Fuentes
V2 karakter
Becky D'Knox
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Donna la Fuentes >

Panaszolt fél admin neve:
< Aiden >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Egyoldalú szankcionálás. >

Bizonyítékok:
< Logok/admin jailok. >

Megjegyzés:
< Ugye én furtam az ATM-et Orosz maffia hq mellet a farmoknál pontosabban. 1 részt én is meg társam is hibás, mert forgalmas helyen fúrtunk ATM-et de ezért meg kaptuk a büntetésünket. De amikor vágtam az ATM-et, akkor oda jött Arkadij De Nicky és Arkadij De Yuri és írtam kérdőjelet, mert oda áltak mellém. Akkor erre Nicky XDDD-zett egyet. Kérdeztem, hogy mi a baj, erre azt mondta Nicky, hogy nyomjad ami arra utal, hogy folytassd az ATM-et. Én el is kezdtem vágni amikor picit arréb mentek és Arkadij elő kapott egy UZI-t és ki darált engem és a társamat is. Egyoldalú szankcionálást azért gondolom, mert hogyha mi is kapunk forgalmas helyen való ATM miatt akkor ők is kapjanak DM miatt, mivel régen is úgy volt, hogyha ilyen helyzetben (szabálysértéskor) kilőnek az ADMIN hívása helyett, akkor kapták a 300 perc DM jailt. Viszont az volt a népszerűbb megoldás ilyenkor, hogy az egyik fél sem kap szankcitót. A PK-hoz hozzá szolhat Ashley la Fuentes, Arkadij De Yuri, Arkadij De Nicky, Aiden és persze a bírálom admin. >

m4rk válasza:
Zártam és helyeztem.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Aiden

Újonc
2019. 01. 11.
51
45
Szolnok
V4 karakter
Anna Westmiller
LV karakter
James Westmiller
V2 karakter
Aiden Porter
Szép estét!

Mivel a DM nem történt volna meg, ha nem történik meg a szabálysértés.
Mivel az ATM amit fúrtatok, az rögtön egy farm mellett volt, és az Orosz HQ is ott volt. Szerintem, egyértelmű, hogy az oroszok védik a területüket.


Ismétlem

Azért nem osztottam nekik jailt, mert nem történt volna meg a DM, ha ti nem szegtek szabályt.


Várom a bíráló admin válaszát.

 

ANémeth

Zöldfülű
2019. 02. 03.
158
746
25
Tatabánya
V4 karakter
Casto Camozzi
LV karakter
-
V2 karakter
Maxim Karamzin
Elnézést,hogy hozzászólok,de én is ottvoltam az ügynél.Elmondtam az adminügy alatt is,ahol a DM-re hivatkoztál,hogy ic parancsot kaptak a kilövésetekre,az én jóvoltamból,mert veszélyeztettétek az orosz maffia lebukását avval,hogy a HQ-nk mellett fúrjátok az ATM-et.Mivel egy egész szervezet lebukása forgott kockán,így jogosan lettetek lelőve= nem DM. :)
 
  • Tetszik
Reactions: Aiden

Aiden

Újonc
2019. 01. 11.
51
45
Szolnok
V4 karakter
Anna Westmiller
LV karakter
James Westmiller
V2 karakter
Aiden Porter
Admin dönti el, hogy miért oszt szankciót és miért nem.
Mivel én így láttam jónak, hogy nem történt volna meg ott az atm fúrás, akkor nem lettetek volna lelőve.
Úgy gondolom, hogy az oroszok érthető módon védték a területüket.


 
  • Tetszik
Reactions: Unu

Reyes

?
2019. 01. 12.
208
97
V4 karakter
Reyes Fuentes
V2 karakter
Becky D'Knox
Ha szóltak volna simán adminnak , akkor utána nem lehetett volna lebuktatni ez okból az orosz maffiát tehát nem kellett védeni a területüket. Ölés helyett szimplán adminnak kellett volna szólniuk , így ez DM és Nonra nem non a válasz szerintem. Várom a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Unu

Aiden

Újonc
2019. 01. 11.
51
45
Szolnok
V4 karakter
Anna Westmiller
LV karakter
James Westmiller
V2 karakter
Aiden Porter
Figyelj, én leírtam már a véleményem. Én döntöm el, hogy kinek miért adok szankciót. Szerintem amikor le lettetek DM-elve, akkor fel is szedtelek, és meghallgattam mindenkit.

Hívtak engem, csak akkor ügyem volt, és ketten vagy hárman voltunk fent adminok. Amikor vége lett az ügyemnek, mentem is oda, felszedtem azt, aki halott volt.

Majd meghallgattam a panaszt, és az alapján hoztam meg a döntést.

És igazán veszélyeztettétek az Oroszokat.

Várom a bíráló admin válaszát!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Buba

Reyes

?
2019. 01. 12.
208
97
V4 karakter
Reyes Fuentes
V2 karakter
Becky D'Knox
Most vallottad be hogy le DMeltek minket. Várom a bíráló admin válaszát.
 
  • Vicces
Reactions: Aiden

Aiden

Újonc
2019. 01. 11.
51
45
Szolnok
V4 karakter
Anna Westmiller
LV karakter
James Westmiller
V2 karakter
Aiden Porter
És azt is leírtam, hogy miért lettetek.
Azért osztok jailt, amit jónak látok. És mivel ti hibát szegtetek, és megkaptátok érte a szankciót.


A DM pedig nem történt volna meg.
És Szóltam nekik, hogy azért máskor várjanak meg. Részemről ennyi.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

A PK-t én fogom bírálni.


PK jogos.

Aiden ugyanúgy az oroszosnak is kellet volna szankciót adnod. NON-ra nem NON a válasz,ha az illető nem tudja megvárni az admint akkor vagy PK-t rák vagy megvárja még oda megy az admin és nem kezd önbíráskodásba.Legközelebb figyelj erre!

Aiden mínusz pontban részesítelek!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.