Donna jelentkezése a See Game Helpdeskhez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Reyes

?
2019. 01. 12.
207
97
V4 karakter
Reyes Fuentes
V2 karakter
Becky D'Knox
VoK0rJX.png

~ [Donna jelentkezése a See Game Helpdeskhez ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok, Gyuszi vagyok. Most nov. 3-dikán leszek 15 éves. Tiszalökön élek. Sokat sportolok és játszok, kajakoztam 2016 óta egészen nyárig de, abbahagytam. Most haverokkal járok konditerembe. Sokat szoktam még biciklizni azt is haverokkal. Forza Horizon 4-el és V2-vel szoktam legtöbbet játszani. Szeretek filmet nézni. Voltam már V2 n IDG és tanítottam is be játékosokat.

Mióta játszol a szerveren?

2018-12-04-én regisztráltam be.

Eddigi elért dolgok:

Eddig voltam 2x IDG
Lassan 50000 játszott perc
Sok barátomat itt szereztem a szerven
Sok frakcióban levő részvétel
Jelenlegi SCU tag

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Kétszer volt lehetőségem IDG-nek lenni. Sok tapasztalatot szereztem ezalatt, a betanításokon is a maximumot nyújtottam. Véleményem szerint a feladatköröm ellátása nem okozna gondot.

Miért téged válasszunk?

Terhelhető vagyok, a napi aktivitásom miatt a havi percszám elérése nem okozna gondot. Segítőkész, barátságos vagyok.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A napi aktivitásom 100%-át tudnám feladatra szánni.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétköznap 4-5 óra. Hétvégén, szünetekben ez több.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?


Legelőször meg írom neki, hogy nem tudok fixelni. Utána meg írom, hogy ilyen estekben adminak írjon, de csak ha van elég bizonyítéka arról, hogy bug bol tört össze a járműve.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Leírnám neki, hogy a szerveren 2 szerlőtelep van.
1 van LS-ben [SCCS], a másik pedig SF-ben [Fix&Drive]

A szerlőtelepek hasonlítanak egymásra abban, hogy 3 sáv van mindkettőben.
A sima sáv mindig a jobb oldalon van, itt a jármű típusához és töröttségéhez képest számítsák ki a szerelés összegét
A gyorssáv a 2 sáv között található. Ezt általában a rendvédelmisek[CASCO] használják. Ennek ellenére ezt a civilek is használhatják, viszont itt minden esetben 700 ezer SeeFt a nem CASCO-s járművek szereltetése. Előnyt élvez.
A bal oldali sáv az minig a kijárat.
Ha útközben lerobban az autó, akkor pedig vontatót lehet hívni. Ez egy fix összegért bevontat arra a szerelőtelepre, amelynek a vontatósát kihívtuk
[SCCS] /call 222-222
[F&D] /call 444-444

SCCSk_p.png


F_D.png

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Első hely a városháza. Itt lehet munkákat vállalni és okiratokat ki váltani, meg újítani.

BalVH.png

VHjobb.png



















Második hely az autósiskola. Itt lehet a jogosítvány szerezni.
Legelőször az elméleti vizsgán jobb mint 80%-ot kell teljesíteni, majd ha ez megvan, akkor kimegyünk az épület elé. Ott lesz egy marker, melybe ha belemegyünk akkor alánkrak egy kocsit amiben a vizsgabiztos ül. A mappon ilyenkor marker jelzi, hogy hova kell menni. Út közben a kresszt be kell tartani, különben bebukjuk a vizsgát.
autosuli.png


Harmadik hely amit bemutatnák, azok a szerelőtelepek. Itt lehet megszereltetni az autóját.
SCCSk_p.png

F_D.png



















Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha PM-et ír arra mindenképp tudok válaszolni.
Ha betanításra van szükség akkor és én vagyok az egyetlen SGH akkor ooc meg írnám, hogy be kell tanítanom de utánna szívesen folytatnám az RP-t.


Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Legelőször lescreenshotolom, majd továbbítom egy admin felé.
Ha nincs fent admin, akkor írok neki, hogy hagyja abba, írok rá PK-t.



Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]
Voltam, de mindig is próbáltam úgy játszani, hogy ne kerüljek AJ-be.

szopd_ki_a_faszom_ashley.png


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem, de nem is szeretnék.
ahley_cica.png
 
  • Imádom
Reactions: Esli

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
20
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Határidőtől függetlenül a lap jól meg van csinálva, OMSZes korától ismerem a srácot, tudná rendesen csinálni. Támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: Reyes
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.