Donald Martin-Malloy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Angle Man

Újonc
2019. 09. 14.
55
34
Budapest
V4 karakter
Francesco Marchetti
LV karakter
Jons Carlon
V2 karakter
Marcus Atwater
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Donald Martin >

Panaszolt fél admin neve:
< Malloy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen birálás, nem hallgatott meg többször sem adminügy közben,bele szólt amikor még irtam a pontos eseményt ami történt. TS-en is próbáltuk elrendezni de ő elment másik szobába vagy TS-re. >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/p6EKXhxB >

Megjegyzés:
< Én ilyet még nem láttam , remélem kap valamilyen formájú büntetést. Illetve egy ilyen miatt 2 jail is lett feleslegesen a UCP között. Illetve nem kapott a nő személy Jail-t miközben nem RP-zte hogy elütötte haverom.És ugye abból indult hogy elütötték haverom és nem RP-ztek.
Résztvevők:
Malloy
Ernesto Gustavo
Peter Hayes
William D Wattson

Emily Rian
Donald Martin >
 
Utoljára szerkesztve:

Hayes

Újonc
2019. 12. 05.
40
68
25
Pécs
V4 karakter
Brian S Kenneth
LV karakter
Brian S Kenneth
V2 karakter
Kevin Atwater
Nos hát mivel meg vagyok említve így ide írok, az egész ott kezdődött hogy Emily elcsapott engem és semmi RP-vel tovább ment ezért utána mentem be a bányába, majd elkezdtünk IC-zni. Ekkora odajött a Wattson úr meg a barátja (nem tudom a haverja nevét) és elkezdtek beszólogatni majd elkezdtek ütni, persze mi sem hagytuk magunkat így vissza ütöttünk majd nekem volt egy kis laggom, és utána láttam hogy a Wattson előveszi a boxert (RP nélkül) és elkezdte vele ütni Donaldot majd Donald elővette a kést és amikor vágott egyet véletlen instat kill lett majd be lett rakva DM indokkal jailba, ekkor bementünk TS-en hozzá majd elmondtuk a dolgokat mert OOC semmit nem akart meghallgatni. Ekkor ő azt mondta átmegy másik TS-re és kilépett a szobából. Tehát a PK lényege hogy egyoldalú bírálás volt mivel Donaldot senki nem hallgata meg.
 

Hayes

Újonc
2019. 12. 05.
40
68
25
Pécs
V4 karakter
Brian S Kenneth
LV karakter
Brian S Kenneth
V2 karakter
Kevin Atwater
Mondtam neked Ts-en hogy a haverját aki ott volt hívd fel erre már semmit nem mondtál.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Esli és Angle Man

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
Ennyire nem lehet unatkozni..Nem értem, mibe vagytok ennyire elakadva, vicc kategória. Meglett beszélve?Meg..Akkor hol itt a gond, 20x nem fogok mindent elmondani, EGYOLDALÚ birálás NINCS, nemhiába mentem el.Ha meg ennyire HSZ hunt / like kell, szerintem ötleteknél bőven gyűl, mivel itt eddig mást nem láttam.SA/FA birálását várom, mivel ehez nekem nincs sok kedvem itt veszekedni..Mindenbe van elakadásotok, de mielőtt valamit megtesztek, az előtt nem gondolkodtok..
 

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
Még szerencse, hogy van ez a csodás PK felület, ahol annyi panaszt lehet tenni valakire, amennyit nem sajnál valaki.Amivel nem is lenne baj, de egyszerűbb megmondani, hogy ennyire zavar a formám, és instant megmondani;). Ha még szeretnétek folytatni a vita halmozást, csak tessék.Stílusomra is lehet panaszt nyitni, ahogy valaki hozzám én is hozzá:D . A semmin pedig nem lehet ennyit vitatkozni..Esetleg legközelebb a kezedbe adjam a döntést, hogy mi legyen??Mivel szerintem admin dönt az ügyeknél.
 

Hayes

Újonc
2019. 12. 05.
40
68
25
Pécs
V4 karakter
Brian S Kenneth
LV karakter
Brian S Kenneth
V2 karakter
Kevin Atwater
Én semmilyen stílust nem mutattam feléd, hanem normális hangnemben elmondtam a probléma okát, majd erre te kimentél a szobából, és átmentél másik TS-re.
 
  • Vicces
Reactions: Esli

Angle Man

Újonc
2019. 09. 14.
55
34
Budapest
V4 karakter
Francesco Marchetti
LV karakter
Jons Carlon
V2 karakter
Marcus Atwater
Elsőnek én is rendes stílust tanusitottam feléd de mi után nem hallgattál meg és egyből Jail-t adtál nekem is megváltozott egyből a véleményem rólad.
 

Hayes

Újonc
2019. 12. 05.
40
68
25
Pécs
V4 karakter
Brian S Kenneth
LV karakter
Brian S Kenneth
V2 karakter
Kevin Atwater
Mint már mondtam ez nem veszekedés, hanem egy beszélgetés, de én szívesen folytatom FA vagy SA jelenlétében.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Angle Man és Esli

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 
  • Imádom
Reactions: TheMelvin

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
@Malloy TS bírálás esetén vagy mindenki 1 szobában van és közösen beszélitek meg az ügyet vagy sehogysem. Ha valamelyik fél ki van banolva TS-ről akkor OOC chaten kell az ügyet intézni.

A bírálásig zárom a felesleges HSZ elkerülése miatt.
 
  • Tetszik
Reactions: Angle Man

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
@Malloy TS bírálás esetén vagy mindenki 1 szobában van és közösen beszélitek meg az ügyet vagy sehogysem. Ha valamelyik fél ki van banolva TS-ről akkor OOC chaten kell az ügyet intézni.

Ezt ahogy North mondta, én is tartom magam ehhez.

Malloy, ebből a stílusból pedig vissza lehet venni, neked kéne a normálisabb oldalat engedni ... nem úgy kell hozzá állni a másikhoz ahogy ő áll hozzád, gondolkozzunk már egy kicsit..

Írásbeli figyelmeztetést kapsz. (Nem mínuszpont)
 
  • Tetszik
Reactions: Angle Man
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.