Donald Lawensky panasza -> Marvinra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aNovye

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
319
271
V4 karakter
Donald Lawensky
V2 karakter
Rayan Sanchez
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Donald Lawensky >

Panaszolt fél admin neve:
< Marvin >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Szerintem jogtalan admin jail, és saját ügy bírálása.
Kezdeném a legelején. Ma volt egy ember rablásunk ahol kaptam egy 300 perces jobb kéz indokos admin jailt. De alapból nem is szóltak nekem, hogy bármi olyat csinálok ami jobb kezezéshez vezetne, illetve nem is követtem el szerintem és még a bizonyítékokat sem kaptam meg, hogy én bárhol is jobb kezeztem volna, arra lettem figyelmes, hogy állok az ajtóba és kapom az admin jailt.
A saját ügy bírálása azért történt meg ugyanis úgy kaptam az admin jailt, hogy Ricsi adta rám az aj-t és az indokba az állt,hogy jobb kezezés #Marvin. Amikor unu hívta az ügyhöz akkor pedig azt írta, hogy nem tudja intézni az ügyet ugyanis itt volt a túszejtésen és az RP-be benne volt, pedig én egyátalán nem jobbkezeztem ugyanis én nem vettem észre, hogy jobb kezezést követnék el mert az NNI-s jobb kezezett mivel átlőtt a rácson (más játékosok is ezért kaptak szankciót).
>


Bizonyítékok:
<
[2019-12-29 15:571] [Output] : [AdminJail]: Ricsi bebörtönözte Donald Lawensky-t 300 percre.
[2019-12-29 15:571] [Output] : [AdminJail]: Indok: Jobbkéz #Marvin
[2019-12-29 15:59:33] [Output] : [Segítség] Admin[5] Marvin: nem intézhetem
[2019-12-29 15:59:38] [Output] : [Segítség] Admin[5] Marvin: rp-ben jelen voltam
>


Megjegyzés:
< Szeretném látni a bizonyítékokat melyeken rajta van, hogy jobb kezezek és videó formátumban mivel csak azzal lehet bizonyítani tudtommal. A panaszhoz hozzászolhat: Alexander R Lawensky, Marvin, bírálós FA/SA. >
 

aNovye

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
319
271
V4 karakter
Donald Lawensky
V2 karakter
Rayan Sanchez
Tárgytalan, Marvinnal megbeszéltük!
 
  • Szomorú
Reactions: coreyyo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.