Don Alexander Salvatore panasza South-ra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 31.
19
12
22
V4 karakter
Jason Marshall
LV karakter
-
V2 karakter
Don Alexander Salvatore
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Don Alexander Salvatore >

Panaszolt fél admin neve:
< South >

Panasz pontos megfogalmazása:
< South-ot odahívtam magamhoz általam MG-nek tűnő ügy miatt.Az ügyben Arról volt szó,hogy Layla Trix a Fix&Driveból feketelistára tette az autómat.Teljesen IC indok nélkül cselekedett Layla ,hisz semmiféle bizonyítékkal nem szolgált és nem tudta bizonyítani az állításait! South végig neki hitt és amiket én írtam figyelembe sem vette. Onnan gondolom,hogy MG történt hisz kb 2-3 hete bementünk a Fix&Driveba az IC tesómmal,majd történt egy kis félreértés aztán verekedésbe torkollot az ügy.Jött is egy Admin aki "egyik jobbra másik balra"-val elintézte az ügyet.Utána én a kocsimon festést,rendszámot,a karakterem Skinét,szemüveget és még maszkot is váltottam ami két hétig működött azaz mostanáig.Most pedig a tegnapi napon ara lettem figyelmes hogy megint nem engednek be a Fixbe . Layla és South egyaránt azt állították,hogy az,hogy kit rak fel feketelistára az IC ügy. De kérdem én,az hogy OOC indokkal rak fel a listára az is IC ügy? Tényleg semmit sem tudott rólam Layla IC és mégis felrakott a listára. South asszisztált Laylanak, úgy éreztem hogy az hogy nekem is igazam lehet azt South már magában eldöntötte hogy esélytelen. >

Bizonyítékok:
< South igazából maga sem tudta hogyan kezelje az ügyet látszik az ellentmondásokon is,a fekete lista egyszer IC máskor OOC ügy: [2019-11-28 16:34:02] [Output] : Admin[1] South: (( az a probléma hogy az hogy kit tesz fe lfeketelistára ))
[2019-11-28 16:34:05] [Output] : Admin[1] South: (( azt ooc is intézheti ))
[2019-11-28 16:34:10] [Output] : Admin[1] South: (( ez frakción múlik ))
[2019-11-28 16:48:27] [Output] : Admin[1] South: (( de a feketelista az ic dolog ))

Az is érdekes kijelentés ,hogy indokolnia nem kell hisz ő Leader
[2019-11-28 16:52:53] [Output] : Admin[1] South: (( indokolnia meg nem kell mert leader ))




>

Megjegyzés:
< Amennyiben nekem adnak igazat kérném a GIDEON rendszámú autómat levetetni a Fix&Drive feketelistájáról >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Eccavú

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 
  • Imádom
Reactions: Eccavú

South

Barangoló
2019. 02. 07.
92
44
V2 karakter
Justin R Payne
Az az egyetlen nagy probléma, hogy az ügy alatt egész végig a saját dolgaid hajtogattad, és nem figyeltél senkire. Elmondtam neked, hogy intézve lesz az ügy, és oda geteltelek Layla-hoz. Lehet nem figyletél, de Layla elmondta azt, hogy miért vagy feketelistán. Igen, először felkerültél verekedés miatt.. lecserélted a rendszámod és lekerültél a feketelistáról. Állitásod szerint 2 hét múlva random rá került a feketelista. Ez eddig oké, csak, hogy Layla már nem ezt állitotta, hanem azt, hogy neki mentél telibe sorba egy mercinek, és ezért kaptál feketelistát.. Leirtam neked IG is, hogy NEKEM nincs beleszólásom abba, hogy Layla kit tesz fel feketelistára, ugyanis ez teljesen az ő dolga, és neki nem kell meg indokolnia (maximum frakción belűl, akár adminnak, amit jeleznék, hogy meg is tette ha nem figyelted). És ha ő feketelistára akar rakni, és látja a rendszámod, leolvassa és felrak. Ez sehol nem mg, akárhogy is próbáljuk nézni

Aztán szép volt a megszólalásod is ooc..

[Output] : Don Alexander Salvatore: (( azt sem értem hogy lehetsz még leader de mindegy ))
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Eccavú

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Attól hogy te azt állítod hogy OOC dolog miatt rakta rád, azzal az az egy probléma hogy hiába leader OOC indokkal nem is tehetne fekete listára max felvétel miatt.

Gondolom csináltál egy dolgot IC ami miatt fekete listára kerültél nem tudok vele mit csinálni onnantól kezdve hogy ha IC történt az esemény.

Ha nem figyelsz oda hogy mit írnak neked akkor nem csodálom hogy nem tudod hogy miért kerültél fekete listára.

Beszéld meg a Laylaval hiszen ő dönt arról hogy kit és mikor tesz fekete listára.

A panasz jogtalan.
 
  • Imádom
Reactions: Eccavú
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.