Don Alexander Salvatore panasza Croxo-ra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 31.
19
12
22
V4 karakter
Jason Marshall
LV karakter
-
V2 karakter
Don Alexander Salvatore
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Don Alexander Salvatore >

Panaszolt fél admin neve:
< Croxo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Nos egy régebbi ügyből Chartel Vheron kapott 60 perc AJ-t.Croxo intézte az ügyet és elmondása szerint azért rakta be csak 15 percre hisz akkor amikor berakta volna Chartelt 60 percre ő pont 9999perces AJben ült,aztán Croxo kifagyott és 40 perc volt mire visszajött a szerverre,és emiatt ,csak 15 percre rakta be,hogy ne szúrjon ki Chartel Vheronnal. >

Bizonyítékok:
< Idézem Croxo PÜ-jét:
ˇˇA 9999 nem a te ügyedhez tartozik. csak mivel egyszerre nem tudom berakni 9999 percre és egyben 60 percre ezért 9999 percre raktam be és mivel a 9999 percből leült 40-43 percet mivel rám kellet várni mivel kifagytam a szerverről ezért beraktam a maradék 15 percre,hogy korrekt legyek vele,hogy ne az én hibámból szenvedjen ott még + 40 percet megint .ˇˇ >


Megjegyzés:
< Szerintem más ügyei miatt nem az én ügyem által kiosztott AdminJailt kellene rövidíteni.Amennyiben nekem adnak igazat a bírálók,szeretném,ha Chartel Vheron leülné még azt a 45 percet ami maradt! >
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Nem pontosan értem a panaszodat mivel vannak hibák a gondolatmenettel kapcsolatban, az illető a 9999-es jailben leült 45 percet, ami azt jelenti hogy csak 15 percet kell még leülni ahhoz hogy kijöjjön a 60 perc. Jogtalan...
 
  • Imádom
Reactions: Eccavú
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.