Don Alexander Salvatore jelentkezési lapja[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 04. 21.
29
19
V2 karakter
Don Alexander Salvatore

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Viktor,18 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ kb 4 éve játszom a szerveren,106522 játszott percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/eOh298C , elég sok Admin jailem volt,de utolsó eséllyel nem sok értelme lenne akármi huncutságot csinálni. ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Körülbelül 5 óra,Igen tudnám. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Viktornak hívnak,18 éves vagyok.Jelenleg 12.-es vagyok és egy Katolikus iskolában tanulok.Érettségin kívül mást nem kaptam volna így elmentem és letettem egy személy- és vagyonőri szakmát,hogy legyen egy biztos pont,munkával kapcsolatban.Focizom körülbelül 9-10 éve egy sportkörnél.Szabadidőmben most szinte csak játszani tudok,hiszen a sportkörünket is elérte a korona miatti bezárás.Tudok zongorázni,szeretem a kihívásokat.Általában közösségekben megtalálom a közös hangot mindenkivel,vidám jókedvű és mások szerint vicces is vagyok. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Don Alexander Salvatore ~


Születési helye, ideje:
~ 1997.06.02. Los Santos Kórház ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ New York Mechanical University, egyetemi végzettség ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Azért ,mert érzem hogy kellő affinitásom és elszántságom lenne a szerelői szakmában elsajátítani tudásomat. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Don Alexander Salvatore vagyok,autókereskedelemmel keresem a kenyeremet jelenleg,azonban szeretnék egy szakmát elsajátítani,ami a szerelés lenne.Az autókat amik a városban megtalálhatók, kívülről belülről ismerem a kereskedői múltamnak köszönhetően.A járműveimmel számos hiba felmerült ,de mindet sikerült megoldanom,csak nagyon vészes esetekben mentem szerelőhöz.Szinte mindenfajta autót sikerült már megszereznem,azaz ismerem,melyik hogy működik,illetve meg is tudnám őket javítani.Az egyetemen az autókkal kapcsoltban sok mindent megtanultam.Megtanítottak átlátni az egész szakmát,és nekem ez nagyon megtetszett.Szeretnék és tudnák is segíteni az embereknek,és én nagyon szeretnék élni egy lehetőséggel.A munkatapasztalatot itt a Fix&Driveban szeretném bővíteni. ~

Aláírás:
Don Alexander Salvatore
 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.