domxd------>Matus (helyette van írva)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vilmos

Barangoló
2019. 01. 18.
123
495
Debrecen
V4 karakter
Amir Kalb
LV karakter
Armani Booth
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png


Neved:
Domxd



Panaszra tett moderátor neve:
Matus


Panasz oka:
Jogtalan kitiltás, helytelen bírálat.



Egyéb megjegyzés:
Kifejeztem az rpmc topicnál hogy nekem nem tetszik amit csinálnak a röhögős emojival és kaptam fél évet úgy hogy Matus fk tag. A másik meg hogy az fk társa Matusnak múltkor végigröhögősözte az egész Opsezna FK fejlesztést (és még talán többet is) de akkor ő nem kapott semmit(Lacc barátunk munkássága: Mivel amikor mi a többi ismerősömmel bereportoltuk akkor Matus elutasította a reportot. Másrészt pedig ki lett mondva főglobális moderátor által hogy reakcióért nem lehet bannolni. Akkor nem értem mi a gond?
 
Utoljára szerkesztve:

Matus

földesúr
2019. 12. 20.
623
5 345
Gyöngyös City
V4 karakter
Matz Lansky 🇮🇱
LV karakter
Kerim Gulek 🎭
Véleményt nyilvánítani szabad, viszont ez túlment egy határon. Úgy érzem a forum felhasználók eléggé "szabad kezet" kaptak arról, hogyan is kell a reakciókat megfelelően használni. Amit te képviselsz stílus az túlmegy egy határon. Így nem lehet viselkedni, ez nem egy haveri társaság ahol a spanoddal ugrathatjátok egymást. Ha 5-10-15 röhögőfejről lett volna szó akkor azt elengedtem volna, mert igazából ez nem az én szegénységi bizonyítványom. Viszont az, hogy konkrétan 52db hozzászólást röhögőfejezel be, amik 2021-ben és 2020-ban lettek kirakva mint ÉLMÉNYKÉPEK az már átmegy a határon ami a normális forum használat és a trollkodás között van. Az élményképekbe semmilyen vicces momentum nem volt, így teljesen érthető, hogy nem azért került rá az a reakció mint amilyen funkciót betölt (és itt lehet azzal érvelni, hogy számodra ez az vicces... nem, itt ezekbe az élményképekbe nincs semmilyen vicc, 52 db hsz nem lehet vicces neked, egy frakció élménykép topicja nem lehet vicces). Csodálom egyes embereknek mennyire sok szabadidejük van, hogy egy egész frakció topicot tele tudnak röhögősözni... sokkal civilizáltabb lenne, hogyha az OOC feszültségeteket megpróbálnátok normális felnőttek módjára kezelni és megoldani. Mivel ez, hogy telenyomod/nyomkodjátok más frakciónak a topicját olyan élményképeket amelyekkel foglalkozva lett mint a szerveren rp szempontjából mint szerkesztéssel, ez a viselkedés gyerekes. És megosztom veletek, valószínűleg sok mindenre nem fogtok jutni azzal, hogyha ezt a stílust képviselitek maximum Domxd sorsára fogtok jutni, mivel az amit csinált úgy gondolom nem megengedett a közösségünkben.

Az Opsenzára kitérve... Dopával beszéltem a hetekben a két frakció között kialakukt ooc vitáról és a forum beefekből. Átbeszéltük, hogyha így folytatjuk akkor annak semmilyen pozitív következménye nem lesz, csak hátrébb leszünk. Ha jól értelmeztem szavait, akkor ő beszélt a fk társaival, hogy a forum röhögőfejezést fejezzék be, úgyszint ez nálunk is megtörtént. Így ezt a részt le is zárnám... Utószónak még nyomatékosítanám, hogy 5-10 hsz beröhögősözésével nem lett volna gond, viszont konkrétan az 52db hsz egymás utáni sorozatos haházása túlmegy egy határon amit nem engedhetünk meg. Szabályok között, viszont szerintem eléggé tágan nyilváníthatják ki a forum felhasználók a véleményüket.

E. Az, hogy a válaszomat te is beröhögőfejezed rólad is elmond egy véleményt...
 
Utoljára szerkesztve:

Vilmos

Barangoló
2019. 01. 18.
123
495
Debrecen
V4 karakter
Amir Kalb
LV karakter
Armani Booth
De ez nem kifogás Matus, ha lehet röhögő fejezni akkor lehet. Azért került most a röhögős fej mert nem rég lett engedélyezve hogy kifejezzem a véleményemet, ezért gondoltam most meg is teszem már régebb óta figyelem. Ilyen szempontból akkor haverod is kapjon ban-t. A kettő között vagy 2 hét eltelt plussz miért nem találhatnám viccesnek a Road Pirates tevékenységét a fórumon amit egy röhögős fejjel jelzek, nem értem ebben mi a trollkodás.


Edit:
52db hsz egymás utáni sorozatos haházása túlmegy egy határon amit nem engedhetünk meg
Erről tudsz mutatni nekem szabályzatot? Mert technikailag Ölembé a fentébb említett kinyilvánitásával leírta, hogy ezért nem kaphatsz semmi féle szankciót és ezért nem lehet bannolni. Ezzel pont saját magatok ellen beszélsz, tisztára kitalálás ez a limit, Ölembé nem írt akkor te miért találsz ki egy olyan limitet amiben haverod még pont nem bűnös de én már az vagyok?

Edit:
E. Az, hogy a válaszomat te is beröhögőfejezed rólad is elmond egy véleményt...
Rólad meg az mond el sok mindent hogy saját FK társaiddal kivételezel, mert hogy ő csak 10 vagy mennyi HSZ-t röhögőzött be, de emlékezetem alapján több volt csak lehet már leszedte.
 
Utoljára szerkesztve:

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 016
5 543
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
Erről tudsz mutatni nekem szabályzatot? Mert technikailag Ölembé a fentébb említett kinyilvánitásával leírta, hogy ezért nem kaphatsz semmi féle szankciót és ezért nem lehet bannolni.
Akkor öntsünk tiszta vizet a pohárba, és értelmezzük a reakciójelek használatáról szóló hozzászólását @Ölembének. Van hat különböző reakciójel, amelyekkel a felhasználó reagálhat egy hozzászólásra. Valóban nem érhet senkit hátrányos megkülönböztetés, és szankció azért, mert olyan hangulatjelet fűzött egy hozzászólásra, ami nem tetszik a hozzászólás írójának, vagy egy harmadik félnek, DE! az, ha valaki szándékosan, egy korábbi sérelem, sértődöttség, vagy pusztán unatkozás miatt, provokatív jelleggel tele spameli lejáratás céljából egy játékos/frakció hozzászólásait/bejegyzéseit röhögő/dühítő hangulatjelekkel, az már szabálysértést követ el.

A képen jól látszik, hogy normális hozzászólásokat írtak a felhasználók, és válogatás nélkül az összesre ment a röhögő reakció perceken belül. Milyen logika vezérelt itt? Nem gondolod, hogy majd kiskaput felhasználva a jövőben elfogadott lesz, hogy bárki szabadon 50, 100, 200 reakciójelet zúdítson egy felhasználóra/frakcióra trollkodás jelleggel. Velem egyeztetett Matus a tiltás előtt, és mivel hangulatjelekre nincs külön szabálypont (de ez nem azt jelenti, hogy nem szankcionálható más indokkal), a fórum nem rendeltetésszerű használata, spamelését javasoltam a kitiltás indokának.

A jövőben kérek mindenkit, hogy tartsa magát a fent leírtakhoz. Szabadon lehet a hangulatjeleket használni, de ne legyen az spamelve, és trollkodás céljából használva. A moderátorok ezentúl így fognak eljárni.

A panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.