Dominique U Badrick panaszbeadványa.

baadjaan

Újonc
Támogató
2019. 01. 18.
56
78
V4 karakter
Dominique U Badrick
LV karakter
-
V2 karakter
-
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
belsoellenorzesiosztaly@nav.hu

Pénzügyőrre tett panaszbeadvány


Panasztevő neve:
<< Dominique U Badrick>>

Panasztevő születési helye, ideje:
<< 1983.05.28 Los Santos>>

Panasztevő telefonszáma:
<< +38-76-531-0457>>



Panaszra tett pénzügyőr neve:
<< Wallance>>

Panaszra tett pénzügyőr jelvényszáma:
<< 1408>>

Panaszra tett pénzügyőr gépjárművének adatai:
<< Skoda Octavia III VRS Estate>>

Intézkedés helyszíne,időpontja:
<< 2024.09.30 13:44 San Fierro tunnel előtt Los Santos irányába >>



A panaszolt intézkedés, cselekmény leírása, indoka:
<< Közúti ellenőrzés indokkal megállított az őrmester. Kezdésből kicsit tiszteletlennek véltem mivel nem köszönt és be sem mutatkozott teljesen. Elmondta a vezetéknevét és a jelvényszámát. Ezért is nem tudtam teljes nevet írni. Miután tisztelettudóan mindent úgy csináltam ahogy szerette volna az őrmester tudatta velem, hogy megfog bírságolni mert nem álltam meg a stop táblánál, holott megálltam és szerintem ő sem a kressz szabályokat betartva közlekedett mivel a menetfénye nem volt felkapcsolva a közúton való szereplése közben. Mikor ezt megemlítettem neki azt mondta, hogy én ne vele foglalkozzak. Mikor még egyszer rákérdeztem a nevére és a jelvényszámára nem méltóztatott válaszolni csak elköszönt és elment úgy, hogy ismét nem kapcsolt a járművén lámpákat. Ezt az utóbbit tudtam is rögzíteni a fedélzeti kamerámmal. Az első eseteket sajnos nem rögzítette a kamera ismeretlen okok miatt. ((1 perces visszamentésre volt állítva a rögzítőm, így az sajnos nem esett bele.)) Az autóba úgy hangrögzítő eszköz mint kamera van szerelve mivel a gépjárművem régebb taxi volt és ott kötelező volt.>>


Melléklet:
<< Ha igény van a beszélgetésre szívesen betudom vinni a felvételt a kapitányságra!
Megjegyezném, hogy ezzel nekem most nem az a célom, hogy a pénzbírságot esetlegesen visszafizessék, csak annyi, hogy kicsi tiszteletet is tanítsanak az embernek ne csak rádobják az egyenruhát mert ahhoz méltóan kell tudni viselkedni is. >>


Aláírás:
<< Dominique U Badrick>>
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Hűha
Reactions: ChipZ és Néma

ese korsi

The Fearsome
2019. 01. 11.
1 879
18 906
21
V4 karakter
Martin Chambley
LV karakter
Monyet Chopper
NEMZETI ADÓ- ÉS VÁMHIVATAL
BELSŐ ELLENŐRZÉSI OSZTÁLY
✉ belsoellenorzes@nav.hu

Tisztelt panasztevő!
Tájékoztatom, hogy az ügy kivizsgálását a Belső Ellenőrzési Osztály megkezdte.

Felhívnám a panasztevő Dominique U Badrick figyelmét, hogy huszonnégy órája van csatolni a felvételeket, illetve egyéb bizonyítékokat. Osztályunk a felvételek nélkül nem tud előrehaladni panasza megoldásában.

San Fierro, 2024.10.01.
John Venegas​
 

baadjaan

Újonc
Támogató
2019. 01. 18.
56
78
V4 karakter
Dominique U Badrick
LV karakter
-
V2 karakter
-
Utoljára szerkesztve: