Dominik SGH jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
429
608
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Dominik vagyok 15 éves vagyok Tatabányán élek. Nemrég kezdtem a középiskolát a Tatabányai Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakképző iskolába szakács szakon. A nyár folyamán elkezdtem az AM kategóriás jogosítványt amit sikeresen letettem. 9 éve aktívan judosom több nemzetközi versenyen is részt vettem amiken elég sikeres eredményekkel térhettem haza. Általában a szabad időmben a szerveren vagyok vagy ritkán barátaimmal töltöm az időt. Gyakran járok fel Fradi meccsekre amiket nagyon élvezek. ]

Mióta játszol a szerveren?

[2018 elején kezdtem azóta kisebb, nagyobb kihagyásokkal játszom.]

Eddigi elért dolgok:

[100000 játszott perc, Rengeteg IC és OOC barát, Fix&Drive leader. ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[ Mikor elkezdtem a játékot rengetegszer fordultam az SGH-k felé kérdésekkel és mindig megkaptam a választ. Így elhatároztam hogy szeretnék én is ennek a csapatnak részese lenni, mivel most alkalmam nyílt a jelentkezésre. ]

Miért téged válasszunk?

[ Remekül tudok csapatba dolgozni, terhelhető vagyok emellett aktív is illetve szeretek az embereknek segíteni. ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[ Változó de akár 3-4 órát is hétköznap de hétvégén jóval többet. ]

Mit teszel,ha egy olyan játékossal találkozol aki keveri az IC/OOC-t?

[Minden kép jelzem az adminisztrátorok felé majd elmagyarázom neki az IC jelentését ami igy néz ki: IC azaz In Character karakteren belül magyarul a játékon belül lévő személy OOC Out of Character: Karakteren kívüli személy, te aki a gép előtt ülsz. ]

Mutass be egy általad választott munkát és indokold meg,hogy miért ezt a munkát választottad:

[ Benzin szállító: A kezdőknek talán a legjobb munka. Rengeteg pénz, egyszerű feladat. Hogyan is kell elvégezni? Rendkívül egyszerű városházán kiválasztod a munkát ha ez megtörtént elmész a depóhoz amit a térképen egy kis kamion ikon jelez. Az égig nyúló markerbe bele mész majd ki választod a munka kocsit. A kocsi lehívó markerrel szembe van még 1 ugyanolyan amibe bele menve megkapod a fuvarlevelet. Majd a kis négyzetbe bele állsz amit a tartályok elött látsz megnyomod az E betűt és elkezdi feltölteni a kocsidat benzinnel. Amint ezzel megvagy a chat ki ír egy szöveget amiben megtalálod az úti célodat (a térkép is jelzi egy piros alapon fekete kis tűz jellel). A célhoz érve a benzinkútnál találsz egy benzin tarolót az elé állva (pontosan a négyzetbe) ismét E betű megnyomásával elkezdi a kamionból a tartályba tölteni a benzint ha ez megtörtént megkapod a fizetésedet illetve a chat ismét írja feladatodat amennyiben szeretnéd folytatni a munkát. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza: Ez a hely ami több célt szolgál, például: Iratok elkészítése, és ezen a helyen tudod fel venni a munkát
Munka felvétel: Bal oldali épületbe az ajtóval szemben egy NPC áll, akinél fel lehet venni különböző munkákat mint, például a benzin szállító.
NPC-hez érkezve kurzor módba jobb klikkel rákattintasz az NPC-re és kihozza a munkák listáját. Ha már van munkád a /felmond paranccsal tudsz felmondani és új munkát keresni.
Iratok elkészítésé: Városházán a jobb épületbe tudod ezt megtenni hasonló kép mint a munkát. Annyiban változik ez hogy az NPC-re kattintva nem a munkák lehetőséget tudod kiválasztani hanem iratokat mint a személyigazolvány, horgászengedély stb.
Korház: Ha a karaktered eszméletét veszti (avagy meghal) ezen a helyen fog újra éledni. Ha pedig megsérül a karaktered a mentősök ezen a helyen fognak el látni. /call 104 paranccsal lehet mentőt hívni, ha pedig nincs elérhető mentős szolgálatban akkor a korház bejárata melletti gyógyító CP-nél tudod magad meg gyógyítani bizonyos összegért.
Autós iskola: A kezdők számára az egyik legfontosabb hely hisz itt lehet letenni a jogosítványt. A térképen egy "T" betű jelzi, az interiorba belépve egy NPC fogad minket akinél némi pénz összeg kifizetése után el lehet kezdeni az elméleti oktatást. Amennyiben itt sikeresen le tetted a vizsgát (minimum 80%-os teszt kitöltése után lehet folytatni), az épületből kilépve egy kék kör (CP) fogad minket, ha belesétálsz akkor egy autó fog le spawn-olni, oktatóval az anyós ülésen. A térkép jelezi az útvonalat viszont figyelni kell a közlekedési szabályokra hisz ha túl gyorsan mész az oktató figyelmeztet, 3 figyelmeztetés után megbuksz a teszten de amennyiben sikeresen elvégzed a tesztet az oktató át nyújtja a jogosítványod. ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[ Amennyiben PM üzenetet kapok minden kép válaszolok. De ha betanításról van szó, mindenképpen hamar le tudom az RP-t és a kezdő játékos segítségre sietek. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[ Szólok az adminisztrátoroknak AS chaten, hogy ez XY nevű játékos egy NonRP-s hírdetést tett fel. ]

Mit tennél,ha azt látod,hogy az egyik SGH társad bindet használ ütközésnél?

[ Eleinte figyelmeztetném hogy szabálysértés. Ha többször is előfordul bizonyítékokkal fordulnék az SGH vezetők felé. ]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam. https://imgur.com/vHpJn1d]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Sajnos már bannolva is voltam. https://imgur.com/4kMjZ4l]

 

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
23
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev
Nos Szia Dominik elöször is a lapodat átolvastam lényegében benne van minden ami kell, úgygondolom megfelelnél SGH ként, erre élő példa hogy nemrég lettél fix leader általam persze kaptam érte a savat de úgygondolom tettél érte hogy elérd ezt, sokszor láttam/látom hogy segítesz a játékosoknak ami nálam hatalmas piros pont. Támogatlak!
 
  • Imádom
Reactions: KDominik

Bubaru

Barangoló
Támogató
2019. 06. 24.
96
153
18
V4 karakter
Max Kenthon
V2 karakter
Takacs Endre
Szia!

Nemrég ismertelek meg, egy korrekt, jófej srác vagy. A lapodon látszik, hogy nem egy elkapkodott, 5 perc alatt készült jelentkezés lett.
Személy szerint úgy gondolom, hogy helytállnál SGH-ként.

A jelentkezésedet támogatom. További sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: KDominik

norbo

Aktív fórumozó
2020. 04. 29.
230
599
20
V4 karakter
hassan bryant
nálam armyba annó ügyes voltál, ha ugyanazt a teljesítményt hozod SGHként, áldásom rád.
 
  • Imádom
Reactions: KDominik

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.
Egy esélyt megérdemelsz.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.