Dominik Guerrini jelentkezése a See Game Helpdesk csapatába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dominik2000

Aktív fórumozó
2020. 05. 01.
265
315
V4 karakter
Drake Guerrini
LV karakter
Dominik_Sturm
V2 karakter
Dominik_Guerrini


VoK0rJX.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Üdvözlök minden kedves olvasót! Dominiknak hívnak, Nyíregyházán élek élek. Jelenleg 18 éves vagyok, tizenegyedik osztályba járok és elektronikusnak tanulok. Szabadidőmben általában itt szoktam játszani haverjaimmal, ha időm és kedvem megengedi. Naponta kb 4-5 órát tudok a szerverre fordítani. Szeretek sportolni, edzeni és más egyéb testmozgást végezni. Eléggé kommunikatív, jó beszédkészségű személy vagyok aki szeret csapatban dolgozni, szeretek segítek embereken, vagy embereknek amennyiben rossz helyzetben van, vagy látom, hogy problémája van. De jószívű, következetes, megértő, kedves, segítőkész illetve eléggé gyorsan ismerkedő egyéniség vagyok.

Mióta játszol a szerveren?

2017-03-01 regisztráltam a szerverre, viszont a szerveren nem töltöttem olyan sokat. Viszont az elmúlt időben eléggé aktívan elkezdtem játszani a szerveren és a játszott perceim háromnegyedét most szereztem.

Eddig elért eredményeid a szerveren:

A szerveren volt már lehetőségem kipróbálni magam mint frakció tag és frakciókban töltött idő közben rengeteg RP tudással is gyarapodtam.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Legális frakcióban volt de illegálisban még nem voltam de egyszer majd később szeretném kipróbálni milyen az illegális élet.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Még nem voltam de ezért szeretném kipróbálni, hogy milyen ez a munka.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Mert szeretek segíteni az olyan játékosoknak akiknek kisebb kérdések megválaszolására próbálnak választ kapni ezzel levéve a terhet a nagyobb adminisztrátorokról. Szeretnék újabb célokat kitűzni magam elé, és azokat elérni a szerveren.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Mert ki szeretném próbálni magam és rendkívül segítőkész embernek tartom magam, szeretek segíteni embereknek, ami sokszor lemondással jár, de ha kell alázatos is tudok lenni.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

A szerveren 4-5órát tudok tölteni ebből 3 vagy 4 órát tudnám rá szánni SGH-nak.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Elsőnek leírnám neki hogy szabálytalankodott ha nem érti meg akkor meg adminchatre írok.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Rögvest amint megláttam a szabálysértőt azonnal az adminchatre írok, hogy egy admint tudjak értesíteni erről és ezek után majd ő eldönti az adott illető szankcionálását.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Írok neki, hogy adminisztrátor szükséges a dologra: Kérlek keress fel egy Adminisztrátort a szerver/ts en.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Rögvest amint megláttam a szabálysértő hirdetést hirdetést azonnal az adminchatre írok, hogy egy admint tudjak értesíteni erről és ezek után majd ő eldönti az adott illető szankcionálását.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Oda megyek hozzá Ooc leírom neki ez nem olyan rps dolog légyszi bővebben írd le mi történt veled.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Megmondanám neki nem fogadhatom el mert egy szabálysértés, vagyon átruház.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Rákérdeznék Helperchat, hogy milyen válasz rá a megfelelő aki tapasztaltabb nálam.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Szia menj el dolgozni ami a városházán tudsz megtalálni munkákat.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Az rp szituáció után rá elmennék betanításra mert ez egy szabálysértés, hogy ha otthagyjuk az rpt félben.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

A legfontosabb helyszín egy kezdő játékos számára nem más mint a Városháza. Elhelyezkedése: Conference Center térségén található, zöld épület jelzi. Itt lehetőséged akad pontosan hét munka közül kiválasztani, hogy te melyik munka által szeretnél pénzt szerezni. Elengedhetetlen a mindennapi életben a személyes okmányok kiváltása és ezt a városháza másik oldalán tudod kiváltani vagy akár meghosszabitani. A második fontos helyszín nem mást mint a Pláza. Elhelyezkedése: Commerce térségén található rögtön Rendőrség mellett kék nagy P betű jelzi. Itt több étterem közül választhatod ki a neked tetsző ételt és italt. Lehetőséged van ruhát venni és a ruhádra a legjobb kiegészítőket is itt találod. Szerintem ez a kettő fontos egy kezdő játékos számára.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Szerintem a horgász a legjobb szabadidős választás ami kell hozzá: A plázába elmész és veszel bot,orsó,damil,horog,úszó és még kell hozzá csali amiből többet kell venni mert csak 1db csali 1db halra jó és pl: elmész déli határhoz és horgászol ott. Előveszed a horgászbotot és alul ki írja mit kell csinálnod vele hogy elkezd a horgászatot.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Szerintem a legjobb munka a Kamionsofőr ezt a munkát városházán tudod felvenni utána Bluberryben találod meg egy zöld autó ikonnal és utána meg el kell menni Usp, Tnt, Waberers, Dpd, Amazon, Gls ezek közül tudsz választani. 30as szinten új kamiont kapnál amikor már többet lehet keresni előtte az xpre kell menni. Én Dpd-Amazon között ajánlom neked szerintem ez a legrövidebb út.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Farm: kibérelsz egy farmot amit ha a térképet megnézed akkor fészer és ha rá viszed az egeret akkor kiírja, hogy farm utána elmész a piachoz ami a kikötőben található meg és veszel 40db vetőmagot ez egy darab vetésre elég meg még ott tudsz venni üreskannát ami még kell hozzá utána vissza mész a farmodhoz utána kikapálod(kapa) utána ásol(ásó) bele egy lyukat és bele teszed a vetőmagot utána meglocsolod előtte meg kell tölteni az üreskannát vízzel amit megtalálsz a farm sor végén és vársz 2napot és kiterem a termés de 12óránként kell locsolni.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

1db jailem van de nem nagyon akarok többet szerezni belőle.

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem volt bannom de nem is akarok bant erről a szerverről.

 

Keep.

Az év TeamSpeak 3 moderátora 2021-ben.
2020. 03. 11.
543
1 140
V4 karakter
Yern Sclair
LV karakter
Rahmi Baykarak
Sok sikert, menne neked barát?
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Szia,régóta ismerlek,jófej,segítőkész kereskedő vagy.Sok sikert. Támogatom!
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Aktív, megbízható szerverjátékos vagy. SCCS-ben is jól végzed a dolgod, megtalálod az összhangot a többi játékostársaddal. Viszonylag sok mindent ismersz a szerveren ami segít majd abban, hogy jó adminsegéd legyél. Már régebb óta emlegeted, hogy tervezel admin lenni, úgy gondolom hogy az SGH egy tökéletes kezdő lépés hozzá és nem lesz akadálya annak az admin rangnak (sem).

Kétségeket kizáróan van helyed az adminsegédek között, sőt - egy kis tapasztalat szerzést követően az adminról sem vélekedek másképp.
Na meg persze nem ártana egy harmadik Guerrini is a csapatba. :LOL:
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

ELFOGADVA

Kérlek válassz majd HSZ-ben időpontot meghallgatásra > EBBEN < a topicban (megnyitás után).
A meghallgatásra kérlek tekintsd át a szerverszabályzatot, mert átfogóan fogunk ezzel kapcsolatban kérdéseket feltenni és
ez lesz az utolsó forduló is egyben TS3 szerveren.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.