Dominic Flowers - Baker

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Virág Dominik

Barangoló
2020. 09. 22.
133
890
40
V4 karakter
Virág Dominik
LV karakter
Dominic Flowers
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Dominic Flowers >

Panaszra tett Admin neve:
<
Baker >

Panasz oka:
<
Szabályzat nem ismerete ötös admin létére >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<

[SeeMTA - AdminJail]: Admin 5 Baker AdminJailbe zárt.
[SeeMTA - AdminJail]: Idő: 60 perc
[SeeMTA - AdminJail]: Indok: NonRP

https://forum.see-game.com/threads/eric-keller-naime-kike-fallen.395571/#post-1849055
V4-es pk ugyan, attól függetlenül V4be tudtommal egybe lettek véve a szabályok és nem tér el az LV-s a V4-től.
De a sztori röviden annyi, hogy aranybankoztunk, aztán felmentünk lifttel és ott várt minket két IRS-es, aztán lelőttük őket és megtapostam az egyiknek a hulláját, amit nekem nem tilos mivel én illegálba vagyok, nem pedig rendvédelemis. Nyilván egy rendvédelmis ha lelő valakit és lövi utána a hullát az nonrps, az hogy én halála után ütöm vagy lövöm a hullát, abba semmi nonrp sincsen (nem feltétlen van tisztába vele a karakterem, hogy meghalt vagy sem ha összeesik a tag ic szerint). Illetve utána már aktív lövöldözés se volt, úgyhogy végképp nem értem.

>

Megjegyzés:
<
Nem értem mire fel ez a rosszindulat, amit az adminok képviselnek felénk, illetve azt sem értem, hogy miért nem sikerül egy rp stopot kiírni, amiből már született kellemetlen szituáció. De gondolom azért, mert le lesznek lőve az emberek atmen, aztán megy frakció discordon a sírás, inkább örülnétek, hogy van valami és nem ticketelni kell egész nap.
>
 
Utoljára szerkesztve:

Baker

part 2
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 24.
333
982
LV karakter
harry fletcher
Sziasztok!
Attól, hogy a szabályok többsége megegyező még vannak eltérések a szerverek között.
Illetve utána már aktív lövöldözés se volt
Kilőttetek a liftnél 2 embert, elkezdted taposni. Több rendvédelmi tag még a bankban volt, mivel éppen egy szobával odébb voltak attól még aktív lövöldözés volt.
miért nem sikerül egy rp stopot kiírni
A két gondolatmeneted üti egymást. Ha nem lett volna aktív lövöldözés mire kellett volna RP stop?
A bent lévő rendvédelmiseknek egyébként szóltam, hogy bemegyek hozzátok.

A karakterednek éppen nem azzal kellene foglalkoznia egy aktív bankrablás során, hogy elkezdje "funból" a hullát taposni. A saját túlélésed és a kijutás prioritást kellene élvezzen.

Nem értem mire fel ez a rosszindulat, amit az adminok képviselnek felénk
Semmi rosszindulat nincsen, 2 napja váltottál karaktert, nem is keresztezték eddig egymást az útjaink.
 

Virág Dominik

Barangoló
2020. 09. 22.
133
890
40
V4 karakter
Virág Dominik
LV karakter
Dominic Flowers
3 taposás volt, ami nem hiszem hogy jailt érdemel, nekem lehet attól függetlenül, ez a rendvédelemisekre vonatkozik még mindig. Ha meg nem volt aktív lövöldözés akkor nonrpt se követtem el, mivel ezt is csak te állítottad, hogy aktív lövöldözés van és én ezért követtem el nonrpt. Amiből meg ugyanúgy született egy ilyen problémás eset azt is te intézted, akkor se sikerült rp stopolni, pedig OTT ténylegesen volt lövöldözés és abból hátrányunk is lett.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: olbaP

TuTu

Nem fütyül a rigó.
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 136
1 868
LV karakter
Bianca Corsetti
Nem kell hullát gyalázni és nem lesz belőle szankció, amúgy se értem miért kell egyáltalán ilyet csinálni. Egy aktív lövöldözés közepette tényleg nagyon reális cselekedet taposni egy hullát ahelyett hogy azzal foglalkoznál hogy éve kijuss.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.