Dominic D Smith-->Stewie

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ferenczy

Újonc
2019. 11. 11.
42
20
22
Budapest
V4 karakter
-Vato D Loco
LV karakter
-
V2 karakter
Hugo Lopez
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Dominic D Smith >

Panaszolt fél admin neve:
< Stewie >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan Jail >

Bizonyítékok:
< [2020-11-01 20:59:54] [Output] : Admin[1] Stewie: (( Dominic D Smith: (( csak egyszerűen tudom,hogy egy kis 13éves kisgyerek akarja nekem megmagyarázni,hogy mit lehet. )) )) >

Megjegyzés:
< Bizonyítéknál megtalálható a log,hogy mire kaptam a 200perces "ooc minősítéssel" jelzett AJ-t. Szimplán annyi volt az egész,hogy nav-osok megbüntettek,mert lekanyarodtam egy sima útról egy földes útra,ezért kaptam egy GV-t. Utána írtam ooc-ba haveromnak ezt a "minősítést",amit én feltételezésnek vettem. Nyilván 13évest azért írtam,mert annyi idősen még nincs jogosítványa annak a bizonyos nav-osnak és nincs tisztában a kresz-el. Erre kaptam a választ,hogy a nav-os magára vette ezért ez ooc minősítésnek számít, aztán kaptam az AJ-t. Egyáltalán nem gondolom minősítésnek,illetve ez a "magára vételes" dolog eléggé vicces történet. Ha rám azt mondják,csak mondok egy példát,hogy cápa és ezt magamra veszem,akkor az máris repülhet AJ-be? Az meg,hogy 13éves nem hinném,hogy valami hatalmas minősítés/szídás lenne,szimpla feltételezés volt felőlem és ezt elmeséltem Stewie-nak is. (Ezt még utólag bebiggyesztem,a kisgyerek szóval is volt problémája a nav-os játékos társamnak,de szerintem egy 13éves nem nagy gyerek.) >
 

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
331
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
Szép napokat.

Minősítés: A minősítés lehet pozitív és negatív egyaránt, ez változhaz (és változik is) személyenként. A minősítés maga gyakorlatilag arröl szól, hogy különböző jelzők-et használunk a másik személyen.

"13 éves": A 13 éves mint életkor van akinek sértő van akinek nem. Manapság ha valakire egy fiatalabb életkort mondunk (5-15) az általában az ő tudásához mérten írjuk ami már egy negatív jelző, mert a tudásának szintjét alacsonítja (esetenként növelheti). Miután a szerveren az emberek IRl mivoltja viszonylag anoním így senkiről nem tudunk semmit általában így ez egy afféle negatív jelző azt tekintve, hogy az átlag életkor a szerveren véleményem szerint 17-18-at üti meg.

Jogtalan jail: A fentiek által elmagyarázva elég egyértelmű miért láttam ez minősítésnek, azonban ez még egy enyhébb OOC stílus lett volna. Ami miatt én a 200 perc mellett döntöttem az az ügy alatti stílus miatt volt. Bár tisztában vagyok vele, hogy azért írt olyan "hangnemben", mert ingerül volt, nem tartom felhatalmazásnak arra amiket írt OOC chat-en. [Az ügy teljes Log-ját az admin chat miatt nem osztom meg, amennyiben szükséges a bíráló FA/SA-nak elküldöm]

Továbbiakban én nem kívánok a PK-hoz hozzá szólni. Várom a bírálatot.

Peace by: Stewie
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Nxrby és Hayas

Ferenczy

Újonc
2019. 11. 11.
42
20
22
Budapest
V4 karakter
-Vato D Loco
LV karakter
-
V2 karakter
Hugo Lopez
Szép napokat.

Minősítés: A minősítés lehet pozitív és negatív egyaránt, ez változhaz (és változik is) személyenként. A minősítés maga gyakorlatilag arröl szól, hogy különböző jelzők-et használunk a másik személyen.

"13 éves": A 13 éves mint életkor van akinek sértő van akinek nem. Manapság ha valakire egy fiatalabb életkort mondunk (5-15) az általában az ő tudásához mérten írjuk ami már egy negatív jelző, mert a tudásának szintjét alacsonítja (esetenként növelheti). Miután a szerveren az emberek IRl mivoltja viszonylag anoním így senkiről nem tudunk semmit általában így ez egy afféle negatív jelző azt tekintve, hogy az átlag életkor a szerveren véleményem szerint 17-18-at üti meg.

Jogtalan jail: A fentiek által elmagyarázva elég egyértelmű miért láttam ez minősítésnek, azonban ez még egy enyhébb OOC stílus lett volna. Ami miatt én a 200 perc mellett döntöttem az az ügy alatti stílus miatt volt. Bár tisztában vagyok vele, hogy azért írt olyan "hangnemben", mert ingerül volt, nem tartom felhatalmazásnak arra amiket írt OOC chat-en. [Az ügy teljes Log-ját az admin chat miatt nem osztom meg, amennyiben szükséges a bíráló FA/SA-nak elküldöm]

Továbbiakban én nem kívánok a PK-hoz hozzá szólni. Várom a bírálatot.

Peace by: Stewie
Akkor ezt mégegyszer megemlíteném neked,akármit írnak rám,számomra sértő,akkor az mehet AJ-be azok alapján amit leírtál.
Nem értem benne a logikát egyszerűen,az saját egyéni probléma,hogy kinek mi a sértő,mert ha azt írtam volna,hogy buta 13éves,akkor azt mondom oké.
Illetve azért mondtam,hogy 13éves,mivel nem tudta a kreszt,mivel annyi idősen még jogsit nem rakhat le.
Az meg,hogy szerinted 17-18év az átlag életkor,semmi köze az egészhez,erre nagyon nem lehet alapozni.
 
Utoljára szerkesztve:

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Dominic D Smith: (( csak egyszerűen tudom,hogy egy kis 13éves kisgyerek akarja nekem megmagyarázni,hogy mit lehet. ))

Csak azt nem tudod,hogy a szavaknak súlya van lehet,hogy te megbántasz ezzel mást de bele sem gondolsz.
Nem szeretném leírni,hogy a te mondatot mihez hasonlít kb.

Illetve még az ügyintézés alatt is volt egy kis stílusod. Dominic D Smith: (( ez feltételezés csillagom. ))

A panaszod jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.