Domingo Rodriguez Salvatore - Fisher

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 11.
17
0
V4 karakter
nincs
LV karakter
nincs
V2 karakter
Domingo Rodriguez Salvatore
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Domingo Rodriguez Salvatore

Panaszolt fél admin neve:
Fisher

Panasz pontos megfogalmazása:
Egyoldalú bírálás, játékos semmibevétele, flegma stílus, jogtalan jail.

Bizonyítékok:

[2019-02-02 22:21:31] [Output] : Domingo Rodriguez Salvatore: (( Oké ))
[2019-02-02 22:21:34] [Output] : Domingo Rodriguez Salvatore: (( akkor kérlek jailezz ))
[2019-02-02 22:21:41] [Output] : Domingo Rodriguez Salvatore: (( és akkor megyek majd főadminhoz intézkedni ))
[2019-02-02 22:22:06] [Output] : Domingo Rodriguez Salvatore: (( nem fenyegetés, de ezt majd nagyobb admin fogja intézni ))
[2019-02-02 22:22:09] [Output] : Domingo Rodriguez Salvatore: (( én általam ))
[2019-02-02 22:22:12] [Output] : Domingo Rodriguez Salvatore: (( mert ez se mg se pg ))
Itt látható az,hogy én nem fenyegetem, ÉN azt az ügyet akartam tovább vinni egy főadminhoz, mivel nem értettem egyet, ehhez minden jogom megvan tudtommal.


[2019-02-02 22:21:49] [Output] : Jake Brassco: (( Ne fenyegessed a báttyát. ))
[2019-02-02 22:21:54] [Output] : Jake Brassco: (( Mert lerúgom a fejed. ))
Egyoldalú bírálás. Jake-t nem jailezte be ezért a mondatért.


[2019-02-02 22:30:46] [Output] : [Küldött PM]: Fisher (144): [2019-02-02 22:21:54] [Output] : Jake Brassco: (( Mert lerúgom a fejed. )) mehet a jail neki+ ha nem tudod értelmezni,hogy mit mondtam akkor sajnálom
[2019-02-02 22:31:02] [Output] : [Küldött PM]: Fisher (144): megvan a jogom ahhoz,hogy nagyobb adminhoz vigyem át az ügyet
[2019-02-02 22:31:12] [Output] : [Segítség] Admin[2] Fisher: nem kell a felesleges pm.
[2019-02-02 22:31:24] [Output] : [Küldött PM]: Fisher (144): Válaszolj, ez nem felesleges PM.
[2019-02-02 22:31:29] [Output] : [Segítség] Admin[2] Fisher: megkaptad a szankciót ennyi
[2019-02-02 22:31:39] [Output] : [Segítség] Admin[2] Fisher: jó pihit
[2019-02-02 22:32:48] [Output] : [Küldött PM]: Fisher (144): Szép hozzáállás egy admintól.
[2019-02-02 22:33:15] [Output] : [Küldött PM]: Fisher (144): Másik félnek szankciót NEM osztasz, és fölösleges jaileket osztogatsz nekem.
[2019-02-02 22:33:42] [Output] : [Segítség] Admin[2] Fisher: nem fölösleges jail ne pm-elj ezzel kapcsolatban kérlek,.
PM beszélgetésünk, flegma stílus.


https://imgur.com/a/vRku7YS
Ezen a képen pedig látszik, hogy szeretnék menni hozzá TS-re, viszont Ő egyből kilép admin szolgálatból, a szerveren pedig később is fent volt, tehát ebből arra következtetek, hogy lett volna ideje beszélni velem.


[2019-02-02 22:30:15] [Output] : [AdminJail]: Fisher bebörtönözte Domingo Rodriguez Salvatore-t 90 percre.
[2019-02-02 22:30:15] [Output] : [AdminJail]: Indok: Nem kell főadminnal fenyegetni.
Jogtalan jail.



Megjegyzés:
Megvan a jogom ahhoz, hogy egy nagyobb admin bírálását kérelmezzem egy üggyel kapcsolatban. Valamint szerettem volna felmenni TS-re megbeszélni a történteket, de Ő ezt semmibe vette.

Panaszhoz hozzászólhat:
FA/SA, Fisher/font]
 
Utoljára szerkesztve:

Fisher

Barangoló
2019. 01. 09.
125
13
V4 karakter
Fisher Dave
V2 karakter
Dwain Gladwin
Sziasztok! Én előtte leírtam neked, hogy se pg, se mg erre te írtad hogy tegyelek be találkozunk főadminnál. Lehet kérni nagyobb admin bírálását, de nem ebben a stílusban. Másik fele, hogy Jake egyik NAV-os haverjának írta, azért nem szankcionáltam. Mikor kiléptem dutyból nem voltam gépnél el kellett mennem egy kis időre. Jogosan kaptad a jailt, aminek indoka ne fenyegess főadminnal. Nem az mg-re és nem is a pg-re kaptad. Várom a bírálást!
 
2019. 01. 11.
17
0
V4 karakter
nincs
LV karakter
nincs
V2 karakter
Domingo Rodriguez Salvatore
Rendben, akkor várom azt a logot ahol a NAV-os haverja OOC írt olyat ami fenyegetés volt.
Az ügy elején te neked több problémád is volt, köztük az, hogy nem rp-ztem a rádiót, holott ezt megmondták páran,hogy nem kell, mivel látszik.
Ezért is mondtam,hogy nem fenyegetésből írom azt, de én nagyobb admin bírálást kérelmezem, viszont Te ezt magadra vetted.
Illetve küldtem egy logot neked amiből tisztán látszott, hogy semmi MG, majd te megkérdőjelezed azt.
[2019-02-02 22:14:58] [Output] : Fisher: (( de ha autósiskolát mondasz neki akkor honnan tudja hogy itt kell lőni? ))
Utána pedig belekötünk mindenbe amibe tényleg nem kéne.
[2019-02-02 22:15:01] [Output] : Fisher: (( rádió rp van? ))
Ha én kérem, hogy egy nagyobb admin bírálja az ügyet, amihez jogom van, akkor az nem fenyegetés tudtommal, ergo jogtalan a jail.
PM flegma stílusra inkább nem mondok semmit.
[2019-02-02 22:31:29] [Output] : [Segítség] Admin[2] Fisher: megkaptad a szankciót ennyi
[2019-02-02 22:31:39] [Output] : [Segítség] Admin[2] Fisher: jó pihit
Az ember próbálja veled megbeszélni, de Te semmibe veszed.
 

Fisher

Barangoló
2019. 01. 09.
125
13
V4 karakter
Fisher Dave
V2 karakter
Dwain Gladwin
Mivel azt írtad rádióban, hogy autósiskola, de jóval arrébb voltatok és a srác aki ledarálta a rendvédelmet nem az autósiskola felől jött, hanem a hegyről, mintha tudná hol lenne az eset egyből. De ettől függetlenül mondtam nektek, hogy rendben van nincs mg. Megegyszer elmondom neked, hogy te nem azt kérted, hogy nagyobb admin bíralja az ügyet hanem leírtad, hogy tegyelek be majd a főadmin akkor eldönti. Ez szerintem egyértelmű fenyegetés. Nem fogok itt vitatkozni megvárjuk a bírálást.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 
2019. 01. 11.
17
0
V4 karakter
nincs
LV karakter
nincs
V2 karakter
Domingo Rodriguez Salvatore
Mivel azt írtad rádióban, hogy autósiskola, de jóval arrébb voltatok és a srác aki ledarálta a rendvédelmet nem az autósiskola felől jött, hanem a hegyről, mintha tudná hol lenne az eset egyből. De ettől függetlenül mondtam nektek, hogy rendben van nincs mg. Megegyszer elmondom neked, hogy te nem azt kérted, hogy nagyobb admin bíralja az ügyet hanem leírtad, hogy tegyelek be majd a főadmin akkor eldönti. Ez szerintem egyértelmű fenyegetés. Nem fogok itt vitatkozni megvárjuk a bírálást.
Mivel az autósiskola mellett voltunk kb. 30 méterre ezért Ő IC látta, hogy körbevesznek rengeteg autóval, illetve az autók szirénáztak is, illetve megaphone-t is használtak. Neki megvolt minden információja IC, ezért Ő úgy helyezkedett, hogy neki kedvező legyen a helyzet. Az elején te se nagyon hitted el, hogy nem volt MG, pedig már rég láttad a logokat, majd azt mondod, hogy hol a rádió RP? Nekem ez betette a kaput, ezért is mondtam, hogy NEM fenyegetésből, de én egy nagyobb admin bírálását kérem (főadmin), mivel semmi szabálysértés nem volt benne, amit TE beláttál később. Illetve szerintem ez nem fenyegetés:
[2019-02-02 22:21:31] [Output] : Domingo Rodriguez Salvatore: (( Oké ))
[2019-02-02 22:21:34] [Output] : Domingo Rodriguez Salvatore: (( akkor kérlek jailezz ))
[2019-02-02 22:21:41] [Output] : Domingo Rodriguez Salvatore: (( és akkor megyek majd főadminhoz intézkedni ))
[2019-02-02 22:22:06] [Output] : Domingo Rodriguez Salvatore: (( nem fenyegetés, de ezt majd nagyobb admin fogja intézni ))
[2019-02-02 22:22:09] [Output] : Domingo Rodriguez Salvatore: (( én általam ))
[2019-02-02 22:22:12] [Output] : Domingo Rodriguez Salvatore: (( mert ez se mg se pg ))
Közöltem veled, hogy nagyobb admin bírálja az ügyet ÉN általam, mivel szerintem semmi szabálysértés nem volt, ez nem fenyegetés volt, megvan a jogom ahhoz, hogy bármilyen esetben egy másik admint kérjek az ügyhöz.
 

Fisher

Barangoló
2019. 01. 09.
125
13
V4 karakter
Fisher Dave
V2 karakter
Dwain Gladwin
Igazából jóval több volt 30 méternél és autosiskolától nem látna oda (szerintem) ezért mondtam nektek az MG-t. De kar ezt bizonygatni mert mondtam nektek, hogy nem MG. Elküldheted még a logokat párszor ugyanazzal a szöveggel de láttuk, értjük te hogy gondoltad csak, ahogy te leírtad attól az számomra fenyegetésként hangzott. Ennyi erről a véleményem. Volt már, hogy nagyobb admin bírálását kérte tőlem valaki akkor leírta, hogy kérlek hívj ide egy nagyobb admint és hívtam is, hogy meghallgassuk az ő állás pontját. Nem azt mondta, hogy na akkor tegyél jailbe majd a foadmin intézkedni fog. Remélem érzed a különbséget.
 
2019. 01. 11.
17
0
V4 karakter
nincs
LV karakter
nincs
V2 karakter
Domingo Rodriguez Salvatore
Számomra az, hogy te nem vagy tisztában azzal, hogy nem kell RP-zni a rádiót betette a kapukat, mint mondtam, szerintem egy adminnak tisztában kéne lenni ezekkel.
Plussz az,hogy belekötünk abba, hogy én tanulóiskolát írok és mellette vagyunk pár méterre, simán lehet látni mindent.
Illetve véleményem szerint nem fenyegettelek egy mondattal se, csak megírtam, hogy én általam más fogja bírálni az ügyet, ezzel nem mondtam semmi rosszat, sőt nem fenyegettelek, amit állításod szerint megtettem.
 

Fisher

Barangoló
2019. 01. 09.
125
13
V4 karakter
Fisher Dave
V2 karakter
Dwain Gladwin
Rádió rp csak egy kérdés volt szankciót sem kaptál érte meg semmi. Hozzá teszem, nem könnyű úgy bírálni ügyeket, hogy az érvényben lévő szabályzat nincs előttünk, ha valamit meg kell nézni benne. Ezekre meg egyébként már reagáltam, nem kell szerintem a felesleges hsz hunt várjuk meg a bírálást.
 
2019. 01. 11.
17
0
V4 karakter
nincs
LV karakter
nincs
V2 karakter
Domingo Rodriguez Salvatore
Még jó, hogy nem kaptam érte szankciót. Véleményem szerint egy adminnak tisztában kéne lenni a szabályzattal és nem arra hivatkozni, hogy egy másik van kint a fórumon. Ha már egy játékos tisztában van vele, akkor adminnak is illene.
 

Fisher

Barangoló
2019. 01. 09.
125
13
V4 karakter
Fisher Dave
V2 karakter
Dwain Gladwin
Gyanítom, hogy tudnék tőled is olyat kérdezni, amit nem tudsz. Valljuk be emberek vagyunk mindannyian. Megkaptad a szankciót és ezért nyitottál egy pk-t bosszúból és próbálsz belekötni mindenbe, amibe csak lehet. További hozzászólást nem írok ide, Ricsi bírálását megvárjuk.
 
2019. 01. 11.
17
0
V4 karakter
nincs
LV karakter
nincs
V2 karakter
Domingo Rodriguez Salvatore
Fenyegetőzés miatt tettél be jail-be, ami nem történt meg véleményem szerint, csak félreértelmezted a dolgot. Ez nem egy bosszú PK, én próbáltam volna veled megbeszélni az ügyet, de Te nem voltál hajlandó erre amikor megkérdeztem, hogy tudunk-e beszélni TS-en, pedig még éjfélkor is fent voltál a szerveren, ez az ügy pedig fél 11 fele történt. Én írtam neked egyből, hogy beszéljünk TS-en, de Te kiléptél dutyból, és nem válaszoltál. Ha annyira akartad volna akkor felkeresel és megbeszéljük, de te nem tetted, hanem inkább flegma stílusban PM-eltél nekem.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
TeamSpeak 3-on megbeszélve.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.