Domingo De Lafleur (stb) ---> John Hunter, Jason S Jonson, Roland Merrick [trinton]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

darage

Aktív fórumozó
2019. 01. 30.
272
182
21
Uganda
LV karakter
Domingo De Lafleur
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Domingo De Lafleur >

Panaszra tett játékos neve:
<
John Hunter, Jason S Jonson, Roland Merrick >

Panasz oka:
<
Részemről( Domingo De Lafleur), (Lily Aliyeva ) ő részéről is DM történt.+ Amiből az egész kialakult, rendvédelmi személy hergelése, feszültség keltés indokolatlanul. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
[2024-04-26 01:16:13] [Output] : John Hunter mondja: Ebben az országban jogom van kimondani a nigger szót, egyedül a cia állíthatna le.
[2024-04-26 01:20:53] [Output] : Roland Merrick mondja: Büdös nigger.
[2024-04-26 01:25:40] [Output] : Omar Hicks mondja: A nigger és ehhez hasonló dolgokat nem tűröm.
[2024-04-26 01:25:53] [Output] : Roland Merrick mondja: Ja most ezt azért mert nigger azt bántja ha a tükörbe néz?
[2024-04-26 01:30:58] [Output] : Jason S Jonson mondja: Fasz a szádba, nigger.
>

Megjegyzés:
<
Teljesen nonszensznek találom az egészet, arról ne is beszéljünk, hogy forgalmas helyen történt az egész. Nincs fent véletlen egy Admin sem és egyből darálni kell, szomorú. (Pk-hoz hozzá szólhat, a panaszra tett személyek, Lily Aliyeva, Omar Hicks, Dragan Kalashov és természetesen a bíráló Admin. >
 

trinton

minipekka
SzerverAdmin
LV
2020. 07. 21.
832
2 847
LV karakter
killian siggers
Cső.

Várom a valászokat 24 órán belül.
 

claytonzinho

Újonc
2022. 04. 21.
52
528
V4 karakter
Zacarias Cambeiro
LV karakter
Jason S Jonson
V2 karakter
Gray Packo
Szevasz, a DM részét nem értem, mivel a videóban is látszik hogy lőttök ránk (a haverjaid akinek odaadtál 15 darab kokaint az SD előtt, és egy katanával a hátán érkezett ráadásul). Azt sem értem miért kezdetek el lőni, mikor éppen verekedtünk azt sdssel, majd abból keletkezett egy tűzpárbaj amibe ti is beszálltatok full random, és ebből is keletkezett mégegy tűzpárbaj amit mi nyertünk. A deputy úr nem rakott pkt, akkor miért raktok ti a nevébe? Mi volt a rendvédelem hergelés? Az hogy a deputy ki lett osztva, mert indokolatlanul kéri az igazolványokat nem hinném hogy hergelésnek számít. A feszültségkeltésre sem tudok mit mondani, szerintem ilyen nem történt. Olyan karaktert alakítunk amilyet akarunk.
 

KLMR

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
497
438
Budapest
LV karakter
Omar Hicks
Sziasztok.
Alapvetően engem is beleírtak, hogy hozzászólhassak mint résztvevő. főleg amivel megemlítettél engem is. (Egyeztettünk Discordon a panasztetővel)

Reflektálnék arra, hogy "indokolatlanul kéri az igazolványokat" - ez nem volt indokolatlan.
Sétálok ott egy szót sem szólok hozzátok majd random "nigger deputy" jelzővel illettek, ekkor odamegyek hozzátok és az egyik felet felszólítottam, hogy igazolja magát fényképes okmánnyal - ezt követően haverotok beleavatkozik ismételten egy rasszista kifejezéssel amire tőle is elkérem az iratot - később kiderült, hogy kamu személyigazolványa van. Amint megtudtam, hogy kamu a személyazonossága közöltem vele, hogy beviszem stb...stb.

Az, hogy IC beleavatkoznak külső civilek abba, hogy egy rendvédelmi személyt három fegyveres lövi:
- Civil is érezheti magát fenyegetve amiért fegyvert ránt,
- Civil is segíthet a rendvédelmis számára abban az esetben HA fenyegetve érzi magát.

- Rendvédelem hergelése "nigger deputy": - Szerver szabályzat kimondja, hogy tilos a rendvédelem INDOKOLATLAN provokációja, indokotok nem volt.
- Iratok elvétele: Szerver szabályzat kimondja, hogy iratokat NEM lehet elvenni.
- Rablás avagy irat elvétele után ölés: Szerver szabályzat elég egyértelműen leírja, hogy az nem jogos indok arra, hogy megöld azt akit kiraboltál, hogy láttam az arcod és HA túlélem börtönbe fogtok ülni.

Én úgy álltam ehhez az egészhez, hogy nem szeretnék belefolyni de úgy látom sajnos nem tudtam kimaradni belőle.
Az meg, hogy "olyan karaktert alakítunk amilyet akarunk" szerintem karaktertörténet nélkül nem alakíthattok egy ámokfutót de még, ha a karakteretek mögött lenne karaktertörténet a karaktertörténet SEM írhatná felül a Szerver Szabályzatot.
Ennyit szerettem volna hozzáfűzni az én részemről.
 
  • Tetszik
Reactions: Baron

redstar

Barangoló
2019. 01. 10.
100
516
LV karakter
john hunter
V2 karakter
black packo
Csáó.
Először is nem értem, hogy miért lenne dm amikor Roland Merrick megüti a deputyt, erre ti elkezdtek futkozni és fegyvert elővenni, majd próbáltatok megölni minket ami látszik is a videón.
Ha a deputy szerint szabálysértés történt azzal, hogy n betűs szót kimondta valaki akkor miért nem sétált tovább?
Eleve a deputy miért jön horgászathoz és kezd el arra sétálgatni?
Nincs olyan szabály, hogy forgalmas helyen tilos lenne ölni, ja és "nincs fent egy admin és egyből darálni kell", ez eléggé érdekes, mert szerintem még mindig nem mi vettünk elő fegyvereket elsőnek, de mint említettem ez a videón is látszik.
 

darage

Aktív fórumozó
2019. 01. 30.
272
182
21
Uganda
LV karakter
Domingo De Lafleur
Csáó.
Először is nem értem, hogy miért lenne dm amikor Roland Merrick megüti a deputyt, erre ti elkezdtek futkozni és fegyvert elővenni, majd próbáltatok megölni minket ami látszik is a videón.
Ha a deputy szerint szabálysértés történt azzal, hogy n betűs szót kimondta valaki akkor miért nem sétált tovább?
Eleve a deputy miért jön horgászathoz és kezd el arra sétálgatni?
Nincs olyan szabály, hogy forgalmas helyen tilos lenne ölni, ja és "nincs fent egy admin és egyből darálni kell", ez eléggé érdekes, mert szerintem még mindig nem mi vettünk elő fegyvereket elsőnek, de mint említettem ez a videón is látszik.
Szia, megölni titeket? fegyvert elővenni ? látszik, hogy semmit sem vettem elő, sőt megálltam erre megöltök. Igen elővehettem volna válaszképpen a fegyverem és lövöldözhettem volna én is. Csak nem láttam értelmét. Többet nem nagyon szeretnék hozzáfűzni, látszik a videón minden szerintem.
 
  • Tetszik
Reactions: jocizmad

redstar

Barangoló
2019. 01. 10.
100
516
LV karakter
john hunter
V2 karakter
black packo
A haverod videóján pedig azt látni, hogy nem mi kezdjük. Te meg megállsz a golyókra várva, mikor ténylegesen elfuthattál volna, amúgy valószínű azért haltál meg, mert azt hittük te is tüzelsz ránk, hiszen kokaint osztogattál a barátaidnak egy katanával a hátadon.
 

KLMR

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
497
438
Budapest
LV karakter
Omar Hicks
Ezt amúgy nem értem, de lehet azért nem értem mert nem értem ezt a mondatot realitás szempontjából.
"Miért jön horgászathoz és kezd el sétálgatni arra?" - Alapvetően bármely rendvédelmi személynek joga van ahhoz, hogy bárhol jelen legyen a közbiztonság-/rendfenntartás érdekében.
Ez olyan mint mikor Amerikában a gettóban számon kéred a rendőrt vagy Magyarországon a 8. kerületben, hogy mi jogon sétál ott.
Az a baj, hogy fűbe-fába belekötsz viszont ez a panaszkönyvet szerintem nem viszi előrébb.
 

redstar

Barangoló
2019. 01. 10.
100
516
LV karakter
john hunter
V2 karakter
black packo
Igen ez igaz peca = 8. kerulet, compton es naked city. Fube-faba is mi kotunk bele, hiszen mi nyitottuk a panaszkonyvet ugy, hogy egy verekedes miatt elkezdunk lovoldozni, vagy egy sima beszolas miatt hivjuk kokainert a haverunkat aki szamuraj karddal a hatan dillerkedik
 

KLMR

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
497
438
Budapest
LV karakter
Omar Hicks
Nem fogok vitatkozni amúgy meg kötözködni. Nem én nyitottam panaszkönyvet.
Admin bírálatára várunk nem pedig arra, hogy PK alatt több HSZ-ben veszekedjünk.
 

darage

Aktív fórumozó
2019. 01. 30.
272
182
21
Uganda
LV karakter
Domingo De Lafleur
Igen ez igaz peca = 8. kerulet, compton es naked city. Fube-faba is mi kotunk bele, hiszen mi nyitottuk a panaszkonyvet ugy, hogy egy verekedes miatt elkezdunk lovoldozni, vagy egy sima beszolas miatt hivjuk kokainert a haverunkat aki szamuraj karddal a hatan dillerkedik
Igazad van én nyitottam a panaszkönyvet viszont én csak a saját nevemben szólok hozzá, ezért is neveztem meg a fentebbiekben mindenkit. Részemről semmit nem csináltam és le lettem darálva, teszem hozzá jelenleg a város egyik legforgalmasabb helyéről beszélünk. Kár felhozni de direkt hergelitek a rendőrt…. teljesen szürreális, meg neki rontotok és lövitek. (Igen volt nálam rejtve tec-9 vissza lőhettem volna de nonra nem non a válasz)
 
  • Tetszik
Reactions: jocizmad

trinton

minipekka
SzerverAdmin
LV
2020. 07. 21.
832
2 847
LV karakter
killian siggers
Szevasztok.

Ha jól értelmeztem, akkor Omar_Hicks-be teljesen indokolatlanul, hajnalba beleköttök, azért mert fekete?
Nem jött ide A PK alá semmi olyasféle link, ahol bármiféle karakter történetet vezetnél, FK,NS FK-hoz tartoznátok.

Az pedig, hogy olyan karaktert alakitotok amit akartok, részben jogos, de részben nem.
Mindenki maga dönti, hogy milyen karaktert alakit a szerveren, nyilván a szerver szabályzat határain belül.

Attól mert valakit ott marad a helyszinen és nem kezd el futkosni össze-vissza nem kell megölni. Nem vett elő fegyvert, nem volt szándékába titeket lelőni, csak állt egy helyben, erre legközelebb figyeljetek oda.

Mivel ez az egész lövöldözés abból indult, hogy semmi indokkal beleálltok egy Deputyba, ezért csak arra fogok szankciót osztani Roland Merrick-nek és John Hunternek a NonRP miatt, hiszen ők generálták az egészet.

További szép estét.
Helyezhető, köszi.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.