Elfogadva Domenico Alejandro - FalleN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 12.
7
3
24
Győr
V4 karakter
Domenico Alejandro
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Domenico Alejandro

A ban időpontja:
2023. 01. 16. 21:48

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
FalleN

A ban oka:
Súlyos OOC stílus

Amiért szeretnéd az unbant:
Hiányzik az RP, és a közösség. Azóta sem játszottam RP-t semmilyen formában.

Megjegyzés:
Végig nem gondolt cselekményem szüleménye volt az egész. Nem OOC-re szántam amit írtam, teljesen véletlenül írtam oda. Egy hosszú végig dolgozott nap után ültem le játszani, fel sem tünt először, hogy nem IC-n írtam.

 

dxminik

Cast to ObjectId failed for value "undefined"
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 535
9 630
20
V4 karakter
Killian Burns
Valahogy nem fér össze a két mondat amit írtál: “végig nem gondolt cselekményem szüleménye”, majd “véletlenül írtam oda”.

Most akkor melyik, hirtelen felindulásból csak szájaltál, vagy véletlenül ment oda? Mondjuk nem értem, hogy hova máshova mehetett volna.

Mit írtál vagy mi volt a sztori, még ha emlékszel erre is, leírnád kérlek?
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Repalzuu és Matt_
2019. 01. 12.
7
3
24
Győr
V4 karakter
Domenico Alejandro
Igen, kicsit érdekesen fogalmaztam, szóval röviden leírom a történteket.
SF-ben kocsikázva minden előzmény nélkül pár srác egy kocsival elkezdett követni, meg lökdösődni minket, aztán lett belőle egy kis kergetőzés. Fix előtt egymás mellett megállva az első szavam a kocsiból az egy édesanyjára tett trágár szó volt, amit véletlenül OOC-re írtam IC helyett, 2015 óta játszom szóval tisztában vagyok hogy mivel jár ez és azért nem értem, hogy sikerült oda írnom. Semmiféle szájalási kényszer vagy felindulás nem volt bennem, egy beszélgetést indítottam volna el vele IC-n a helyzetnek megfelelően dühös IG karakternek kiadva magam, csak egyszerűen rossz helyre írtam. Ezután kiszálltam a kocsiból és odaléptem, hogy folytassam velük teljesen normálisan tovább a beszélgetést ami már IC-n történt, és nekem még akkor sem tünt fel, hogy OOC-re írtam az első megjegyzést, szóval még esélyem sem volt kijavítani magam, hogy azt IC-re szántam volna.
 

dxminik

Cast to ObjectId failed for value "undefined"
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 535
9 630
20
V4 karakter
Killian Burns
Köszi a kifejtést.
Az itt írtak alapján nem úgy tűnik nekem, hogy egy nagyon problémás "srác" lennél, sőt, inkább az ellentettjének tudnálak mondani.
Én elhiszem amit írsz, remélem nem ítéltelek meg rosszul - levettem a kitiltásod. Legközelebb légyszíves figyelj oda jobban, hogy hova írsz, mert hogyha az OOC stílusodért kapnál büntetést, azidő alatt amíg a ban látszik az UCP-den, sajnos megy vissza a kitiltás.

Jó játékot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.