[Dombai Rajmund] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DombaiRajmund

Újonc
2021. 07. 18.
21
1
V4 karakter
Ian Salazar Esparraguera
LV karakter
Jhonny Bee
V2 karakter
Dombai Rajmund
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Dombai Rajmund
Születési hely, idő: Los Santos 1990.09.08
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36227770656
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos, Main st. 16534.
Legmagasabb végzettsége: Szakközép, Mezőgazdasági Technikum
Eddigi munkahelyei: Kamionos

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Los Santosba születtem 1990.09.08-ba. Dombai Rajmund gyermekkori nevem, jelenleg albérletbe lakom. Kamionosként dolgozom Hobby szinten. Mindig is Rendőri Szakma volt az ami tetszett. Anno mikor tovább tanuláson kellet gondolkodni akkor is gondolkodtam rajta, hogy Rendészeti Iskolába tanulok tovább. Akkor még nem éreztem magam sajnos elég érettnek hozzá. Így meg vártam hogy kicsit érettebb/méltó legyek ehhez a munkához. Most már teljes váll szélességgel át adom magam ennek a hivatásnak.​

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Rajmi
Mennyi idős vagy: 14 éves
Legmagasabb iskolai végzettséged: 8 Általános egyelőre.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: Jelenleg 310 perccel, de más szervereken jóval több ez csak itt ennyi, de ezt igyekszek gyarapítani amennyire csak tudom.
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem.​
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem.​
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Nem.​
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Szabályt követő, munkáját száz százalékosan végző rendőrt. Vissza fogott, alázatos, oda figyelő tagja lennék a szervezetnek. Jól dolgozok csapatban, tisztelet tudó vagyok, a kéréseknek mindig eleget tennék. Hosszú távra tervezném a jelenlétet a Rendvédelemnél, ebből kifolyólag igyekeznék a tőlem telhető legjobbat nyújtani. Mivel nem sok tapasztalatom van így mindig azon lennék, hogy a legtöbbet tanulhassam az itt létem alatt.​
Miért pont rád essen a választásunk?
Csapatba tudok dolgozni, tudnám erősitteni a csapatot napi 3-4 óra aktivitással, meg teszem amit mondanak a feletteseim.​
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam.​
 

Robinson John

Aktív fórumozó
2020. 08. 18.
243
162
LV karakter
Robinson John
V2 karakter
Robinson John
Tisztelt Dombai Rajmund!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2022.11.28 16:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2022.11.28 16:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
Egy névváltásra szükség lesz.
 
  • Vicces
Reactions: Jhnny
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.