Django Joke Dorado jelentkezése az SCCS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kuxi

Újonc
2019. 04. 23.
4
2
V2 karakter
Leo S Sanchez
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Django Joke Dorado ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~


Hányas szintű vagy?
~ 49 ~

Hány éves vagy?
~ 14 leszek júliusban ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam sokféle frakcióban. : PIRU- 1 hónapig, inaktiv voltam.(2x)
: Hells Angels- Alleader voltam, leadtuk 2,5 hónap után
: Crips- 3 hét, nem tetszett, inaktivak voltak a tagok
: Yakuza- Alleader 3 hónap után leadtuk, ekkor hagytam rá sok időre a játékot(2x)
: Katonaság- Törzsőrmester voltam, leadtam nem jött be annyira.
:SCCS - 3 hónap Veterán Szerelő, sok pénzt szedtem elég volt, mostanra megjött ujra a kedvem ehez.~

Russian Maffia- fél hónap, nem tetszett.
Mara Salvatrucha 13 - 2 hónap, ráhagytam a szervert egy kis időre
Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mert régen nagyon tetszett ez az egész szerelő munka, mostanra megjött ujra ehez a kedvem, csinálnám nagy elszántsággal. Szeretnék ujra egy nagyon jó frakció tagja lenni. Tatám, és apukám is szerelők, sokat segítettem már nekik, és alapbol tetszik az egész munka. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem mindkettővel. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 3-7 ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok Máté vagyok 14 éves leszek júliusban. Bécsben születtem, 4 éves koromig ott éltem. Csongrád megyében élek. Jelenleg kézilabdázok jobbátlövő pozízióban. Az edzések miatt lehet hogy nem minden nap lennék annyira aktív. Jelenleg általános iskolába járok és hetedikes vagyok. Sokat tanulok edzés mellett, és a játék mellett, de ennek ellenére nem szoktam 4esnél rosszabb jegyeket hazahozni. Szabadidőm nagy részét gépezéssel töltöm. Van 2 testvérem mindketten idősebbek nálam. Sok időt beleöltem már sok játékba. Egy segítőkész, barátságos ember vagyok. Néha egy kicsit hamar felkapom a vizet az egyik bannom emiatt volt, de azóta semmi nonozás nem volt. MTA mellett fortniteozok, csgozok. Néha szabadidőmben kosarazok, focizok a haverokkal. Sokat segítek a szüleimnek aminek hála sokkal gyorsabban haladnak a munkával. Sokat segítek a kertben, és a mellékes házimunkákban mint például a takarítás. Szorgalmas vagyok nincs baj velem az iskolában se. Sport tagozatra, vagy logisztikai ügyintézőre akarok továbbtanulni.
Röviden ennyi.

Köszönöm hogy végig olvastad a jelentkezésemet! ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Mate_16

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Hali!
Először is nem tudom, hogy az előző hozzászólónak mi köze van a topichoz.
Sok a jail, van köztük súlyosabb is, illetve van ban is.
Nem támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: Kuxi

Kuxi

Újonc
2019. 04. 23.
4
2
V2 karakter
Leo S Sanchez
Szia, teljes mértékben igazad van, súlyos jailek de mind több mint 1 éve volt, és ezeknek fele kulccsal kapcsolatos és rp folytatás. Volt időm átgondolni az egészet, a 2 ban óta nagyon odafigyelek. btw a sok súlyos jail miatt kaptam a legutóbbi bannomat. 2018.04.03 óta 1 jailem sem volt.

Köszönöm szépen hozzászólásod.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
  • Tetszik
Reactions: tankosjatek
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.