Diondre Demons jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Miss Tomy

Írnok deák
2019. 01. 11.
598
2 724
V4 karakter
Robert Dixie
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Diondre Demons >

Születési helye, ideje:
< Los Santos, 04/271997>

Édesanyja lánykori neve:
< Jocelyn Broadway >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, GN, 4/3 (Makó rezidencia) >

Hány éve él a városban?:
< Ötödik éve élek ebben a városban. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Tapasztalataimat szeretném virágoztatni, illetve bővíteni. A legfőbb oka a jelentkezésemnek pedig az, hogy egy olyan munkával szeretnék megélhetőséget keresni, amit élvezek csinálni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Sok éves tapasztalattal rendelkezem,magabiztos és kitartó vagyok. Hosszú távra tervezem a Redline Service-ben dolgozni, tehát fix munkaerő vagyok/leszek. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Fiatal koromban, édesapám szerelőműhelyében ami 3év után anyagi problémák miatt el lett adva. >

Előző munkahelye(i):
< Demon's Vehicle Service Long Beach >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendlekezem!>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Dionre Demons >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 13149 >

Eddigi frakcióid:
< None >

Jelenlegi frakciód:
< None >

Mióta RP-zel?:
< 4-5 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretném a szabadidőmet elütni amikor a szerveren vagyok, illetve ez a frakció ad lehetőséget arra, hogy a moderátori munkám mellett, ingame is jól érezzem magam, nem igényel akkora odafigyelést. (Edit* Szerelési folyamat közben letudok tálcázni, kicsit félreérthető volt a "nem igényel odafigyelést" kijelentés.) >

Miért pont téged válasszunk?:
< Rendelkezek tapasztalattal, mint szerelő. Megvízható vagyok és hosszú távra tervezetek a frakcióban lenni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< http://prntscr.com/ntmwf8 >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< http://prntscr.com/ntmwf8 >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< http://prntscr.com/ntmwly >

Voltál-e már szerelő?:
< V3-on. >

Mennyi idős vagy?:
< 18 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Körülbelül 9 hónapja kezdtem, nagyobb kihagyásokkal. >

Használsz-e TS3-at?:
<Igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Az online időm 100%-át, napi 3-4 óra. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A második opciót >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Kovács Tamásnak hívnak, baráti körben TJ -nek. Amerikában élek édesapámmal már közel 2 éve. A See MTA communityban körülbelül 2016 vége-2017 kezdete óta tevékenykedek, ez alatt az idő alatt nagyon sok barátot, és megannyi utálót szereztem. Elég egyéni stílussal rendelkezek, ez néha előny-néha hátrány a való életben is. Nagyon szókimondó vagyok és szeretek nyersen fogalmazni, sok ismeretlen e-miatt azt gondolhatja, hogy paraszt vagyok, viszont ez nem így van. Viszonylag könnyen barátkozó típus vagyok, nagyon szeretek beszélni. Alapvetően nem vagyok egy konfligtus kerülő személyiség, nagyon sokszor kiállok az igazamért. Kimondottan negatív tulajdonságomnak tartom azt, hogy nagyon haragtartó vagyok és "néha túlságosan is megtudom magamat védeni". >
 

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
524
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
Egy próbát megér, aztán a többi úgy is kiderül, sok sikert. ;)
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.05.29. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.