Dino Luigi Jelentkezése az SCCS köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsombi.

Zöldfülű
2019. 01. 24.
154
124
Kazincbarcika
V4 karakter
Cvijetin Antic
LV karakter
Taevion Pierre
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Dino Luigi ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Fél éve kb, 7145 perccel rendelkezem jelenleg, ami folyamatosan növekedik.~

Hányas szintű vagy?
~ Jelenleg 12 ~

Hány éves vagy?
~ 15 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam Honvédségben, nem volt nekem való. Voltam Sacra Corona Unita-ban, ekkor történt egy sajnálatos dolog, kibannoltak, Waterfront Piru, frakciót váltottam, 420 South Side Crips, inaktivitás(3nap) miatt kirúgtak. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretem a szerelést, más szervereken már dolgoztam szerelőként, szerettem, és persze a közösség miatt is, új embereket szeretnék megismerni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 4-5, hétvégén többet. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/NZPgRhJ ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/NZPgRhJ ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Zsombornak hívnak, 15 éves vagyok. Általában mindenki felé nyitott vagyok, könnyen barátkozok, ha lehet így mondani.Néha tudok ideges is lenni, de az idegesség mindenkinél könnyen elszáll, ahogy nálam is, magyarul pár perc után lenyugszok.Tisztelem a tőlem egy adott témában jártasabb embereket, idősebbeket.Szeretem a humort, szoktam is humorizálni, de ha annak van az ideje kellőképp komoly is tudok lenni. Kicsit szarkasztikus vagyok, elég sokszor, ezt sokan nem értékelik, de én ilyen vagyok. Néha flegma vagyok, ez általában akkor van amikor ideges vagyok, tehát ritkán. Körülbelül ennyi, de ha esetleg felvételt nyerek, meg fog mindenki ismerni. ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap MEGFELELT az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.