Dimitry 'D Escobar Jelentkezési lapja a Fix&Drive-hoz [Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

FrankV2

Újonc
Támogató
2019. 02. 12.
71
64
20
Szerbia,Temerin
V4 karakter
Matterino Vecchi
LV karakter
Frank Reed
V2 karakter
Alexander Yakubov

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Frank-nek szólithattok,és 15 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2018-04-21,és 60508 játszott percem van,és 35-ös LVL vagyok ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/7UrUAHj ,Igen sok jailem van,de bannom óta nagyon figyelek arra hogy mit csinálok és azóta még adminügyem sem volt és ez igy is lesz,+ az elsó bannom Metyu álltal,jogtalan volt,és amint ki bannolt kb rá 10 percre meg is kaptam az UB-at. ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen,persze rendelkezem mind a 2-vel ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Teljes mértékben tudnám teljesiteni,hétköznap 2-5 órát tudok lenni,hétvégén 8-10 órát tudok lenni a szerveren ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Puszti Árpádnak hivnak,15 éves vagyok,jelenleg első középiskolába járok egy autószerelő szakon.Szabad időmben vagy a barátaimmal vagy vagy pedig MTA-ok azon belül a SeeMTA V2-szerveren.Ezen kivül szoktam még zenéket is csinálni,kisebb sikerrel.SeeMTA V2-n társaságokba nagyon gyorsan be fogadtak idáig,maxmimum 1 hétig tartott amig mindenkivel össze barátkoztam.Mivel IRL nagyon közel áll hozzám a szerelgetés,ezért is mentem ilyen szakra.Gondoltam hogy ha IRL ennyire közel áll hozzám és ennyire érdekel a dolog,akkor miért ne próbálnám meg ezt az egészet egy RP szerveren.Már több lapot is irtam ide de el lett utasitva mindig sajnálatos módon,remélem ez el lesz fogadva.Ennyi az én kis történetem! ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Dimitry 'D Escobar ~


Születési helye, ideje:

~ See City Kórház,2002.15.9 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Középiskola~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Ugye báris,nem rég fejeztem be a közép iskolámat amin szerelő szakra mentem,és mivel be fejeztem ugy döntöttem,hogy szeretnék keresni egy állást,mivel valamiből el kell hogy tartsam magamat,azon belül hallottam hogy a városban ez a legjobb autoszerelő cég,igy gondoltam hogy be adom ide a jelentkezésemet,hátha kaphatok egy esélyt. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Dimitry 'D Escobar a nevem,2002-ben születtem.Mint emlitettem már az előbb nemrég fejeztem a középiskolát,kitünő átlaggal.Nagyon szerettek a tanárok már csak azért is mivel nem voltam/vagyok soha lusta és mindig meg csináltam amit mondanak nekem,és ez igy lenne itt is.Általános iskolában nagyon rossz tanuló voltam,mivel a tananyag egyáltalán nem érdekel,mindig is a szerelés,bütykölés érdekel,és ezt Általánosban sehol sem tanitottak,majd mikor át kerültem középiskolába és egyből olyat tanultunk ami érdekel is már is változott az eredmény.Miközben tanultam,dolgoztam is szombatonként,próbáltam ehhez hasonló munkákat keresni,csak sehova sem vettek fel,mivel csak hétvégén tudtam volna dolgozni,ezért el kellett válalnom munkákat apró pénzért,hogy legyen egy kis pénzem,és hogy igy mostmár hogy független vagyok,ugy döntöttem hogy szeretnék keresni egy normális állandó munkahelyet.Köszönöm szépen hogy el olvasták a lapomat! ~

Aláírás:

Dimitry 'D Escobar
Angelo válasza:
12 órád van frissíteni V2 karakter neved.

 
Utoljára szerkesztve:

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Túl sok a jailed, bannod. ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.