Dimitri R Levis jelentkezése az SCCS-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SentinelV2

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 07. 12.
388
103
"Világ vége" tábla után jobbra
V4 karakter
Mauro D Kenneth
LV karakter
-
V2 karakter
Dimitri R Levis
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Dimitri R Levis ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ kicsit több mint egy éve ~

Hanyas szintű vagy?
~ 24 es szintű vagyok~

Milyen idős vagy?
~ 15 éves vagyok.~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen, voltam még 2019-ben pd-ben 2 hónapot, távozásom okda, az volt, hogy nem tudtam sokat lenni a szerveren, ezután voltam NNI-ben onna azért léptem ki, mivel meguntam, és nem ment annyira nekem ez a buktatás. NNI után, voltam FIX-ben de ott úgy éreztem, hogy nem kedvelnek a leaderek ezért kiléptem 2 hét után. ezután OMSZ-ben ott 3 hétig, azért léptem ki, mivel kicsit meguntam a szervert, mikor visszajötem a szerverre Taxiba mentem, amit 2 és fél hónapig csináltam, ott al leader rangon léptem ki, kb 2 hónapja. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ másfél/kettő hónapja~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mert szeretek szerelni IRL is. Régóta szerettem volna SCCS-be lenni, csak nem volt lehetőségem jelentkezni, mivel amikor lehetett akkor vagy frakiban voltam, vagy nem tudtam akkor annyit játszani. Nagyon szeretek csapatban dolgozni, és jó tulajdonságom, hogy csapatépítő vagyok. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Naponta 4-5 órát, de ez lehet több is, és kevesebb is, attól függ mennyi kedvem van.~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még. https://imgur.com/a/0dxmxi6 ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen voltam, összesen 11 ben, de ebből nagyon sok keress fel jail, az utolsó olyan nagyobb jailem, az fk jump volt februárban https://imgur.com/a/0dxmxi6 ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Horváth Kornél-nak hívnak, 15 éves vagyok. Szeretek sportolni, úszni és minden olyan sport amiben lehet mozogni, Barátaimmal hegyekben szoktunk motorozni. Általában, sőt mindíg higgadt ember vagyok, de ha egyszer elfogy a türelmem, akkor robbanok,de szerintem elég sok ilyen ember van. 1 Testvérem van, akivel nagyon sokat foglalkozom, és nagyon jó kapcsolatot ápolok vele. ~
 
Utoljára szerkesztve:

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak. Kérjük 07.10 18:00-kor keress fel egy vezetőségi tagot.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
  • Tetszik
Reactions: Pami
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.