Dimitri R Levis jelentkezése, a See City Car Service köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SentinelV2

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 07. 12.
388
103
"Világ vége" tábla után jobbra
V4 karakter
Mauro D Kenneth
LV karakter
-
V2 karakter
Dimitri R Levis
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Dimitri R Levis~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019 június óta. kisebb nagyobb kihagyásokkal. 29298 jelenleg, de ez egyre csak nő :)~

Hanyas szintű vagy?
~ 24-es szintű vagyok a szerveren ~

Milyen idős vagy?
~ 15 éves vagyok.~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Sok frakcióban voltam, kezdtem a rendőrséggel, ott voltam 3 hónapot, utána mentem NNI-be ezt meguntam mivel sok volt a jelentés, és kevés volt a fizetés, (2 hét). ezek után fix&drive-ba ott úgy éreztem nem kedvelnek (így is volt) mindenért minuszt kaptam, ha szügséges TS-en elmagyarázom. ott 3 hétig voltam, Ezután mentem mentősnek, ott 1 hónapig voltam, nagyon sokat kellett egyhelyben álni, és meguntam. ezekután voltam Bratvába, ahonnan ck-t kaptam 2 hét után, következő álomásom a taxi volt, itt 3és fél
hónapig voltam körülbelül. és al-leader rangon éptem ki mivel meguntam. ~


Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ 05.09 Taxi (al-leader) ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mert kiszeretném magam próbálni ezen a területen is. Nagyon sok pozitívat hallottam a frakcióról, és szeretnék egy remek közösség tagja lenmi.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem, és jó minőségű mikrofonnal (nem recseg, nem zúg.) ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 4-5 órát, de lehet hogy többet is. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Bannolva nem voltam még a szerverről kép: https://imgur.com/a/SJIY9mf ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen voltam, nagyon sok a keress fel jailem, nagyon rég voltam ajben azokon kívül. https://imgur.com/a/SJIY9mf ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Horváth Kornélnak hívnak, 15 éves vagyok. Nagyon sokat vagyok kint a természetben, amikor bent vagyok akkor meg játszok. Győrújbaráton élek, nagyon sokat szoktunk motorozni a hegyekben a barátaimmal. Van egy testvéerem, akivel nagyon jó kapcsolatot ápolok, mindenben segítjük egymást, ennek én nagyon örülök, mivel nem sok ilyen testvéri kapcsolat van szerintem. Köszönöm hogy elolvastad, további szép reggelt/napot/estét ~
 
Utoljára szerkesztve:

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.