Diego Rodrigez jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 10.
8
5
LV karakter
Diego Rodrigez
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Diego Rodrigez
Születési hely, dátum:
Los Santos 1995.01.08
Lakcím:
Whitewood Estates 41.
Telefonszám:
+38-76-966-8501
E-mail cím:
D.Rodrigez@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Los Santos Elementary School / Autószerelő
A jogosítvány száma:
866127MD
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.07.31

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
IGEN/NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
IGEN/NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
-



OOC információk

Neved:
Németh Martin
Életkorod:
23
AccountID:
18414
Játszott perc:
19.345
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
V3( Ortega 1év ) , Önkormányzat (fél év) , Büntetés végrehajtás (1év)
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
Ortega átalakült , önkormányzatból kiléptem , büntetés végrehajtás megszünt.
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Szeretek autózni , látok benne rp lehetőséget és szívesen csinálnám. Megfelelő nekem az elvárás.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Fejlődni lehetősége szerint kiszakadni a megszokott munkákból. Karakter fejleszteni elérni több kocsit és egy ismeretségi kört kialakitani.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Munakaidőm mellet 24/72 be sok a szabadidőm szeretek rp-zni 2015 óta a seemta játékosa vagyok. IRL is hasonló körben mozgok.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
3-4 óra napi kivétel ha 24 óra szolgálatom van.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Segítőkész , Türelmes , Megbizható , Céltudatós , Fegyelmezett // Aggodó , Félénk , Túlérzékeny
Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!

Pacsim ! Martinnak hívnak 2015 óta seemta szerver játékosa vagyok. V2 től a V3-V4-LV ig végig nyomattam. Más szereveren nem is játszottam sose.
Szeretem a Szerepjátékot ezért esti szabad időmbe sokat nyomom. V4 ről LV ra váltottam kisebb nagyobb kihagyásokkal.
24/72 munka rendben dolgozom igy 3 nap szabadidőmet a Seemta töltöm vagy jobb időben az udvaron ház körül , családdal de megfordulok a műhelyemben is.
Verseny színten Offraod autózok , hobbi szinten kocsikat szerelek és autómentéssel foglalkozom. 4 éve végeztem Gépi forgácsoló és Autószerelő szakot azóta felnőtt munkás ember lettem.
Szeretek társasággba lenni elbeszélgetni ez megvan az offroad körben is mivel ott mindenki ugy van a másikkal minta évek óta nagy barátok lennénk.
Nem vagyok egy érdekes egyéniség mert minden napom egyforma Munka - Hobbi - Szorakózás. Egy céltudatós , magabiztós srácnak tartom magam amit megállmodok azért harcolok is.
V4-et abba hagytam külföldi munkahely végett de mikor mar hazajöttem a céljaim voltak előre helyezve igy nem töltöttem sok időt ott. Minden megváltozott igy kerültem lv-re.
Magamról nehezen beszélek de sokmindent átéltem és sokmindenért harcoltam. Kemény munkával elértem a hobbim saját műhelyem és azzal foglalkozom amit szeretek.
Persze mellete 1nap 24 oras vizkezelő munkám van de utána 3 nap csak az enyém.


Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
Nem Volt
 

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 661
2 661
LV karakter
kulo hamo
badge-packer11.png
Tisztelt Jelentkező!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Megjegyzés: Jelölj be engem ismerősnek DC-n: doms_29 és írj rám az IC neveddel. A meghallgatásod DC-n lesz 07.03. (szerda) 20:00-kor.

Üdvözlettel,
Kulo Hamo
CEO
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.