Diego Rodrigez Jelentketési Lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 10.
9
7
LV karakter
Diego Rodrigez
See-Ring-Service.webp

Jelentkezési formanyomtatvány


IC RÉSZ
Jelentkező neve: Diego Rodrigez
Születési hely, idő: Los Santos 1995.01.08
Telefonszám: +38-76-966-8501
Előző munkahelye(i):
Munkahely megnevezése(Vesszővel elválasztva): Parking Enforcement.
Távozás oka: Munkahelyi próbléma.​
Miért érdeklődik a munkahely iránt?
Gyerek korom óta a családi kis műhelybe sok autó megfordult. Gyerekként sokat segítettem szabaditómben Apukámnak igy sokat tudtam tanulni tőle. Évek alatt rajtam ragadt az autók iránti szeretet majd a kis családi műhelybe testvéremmel beköltözve saját autóinkat kezdtűk el ott szerelni. Szeretném tudásomat munkába fektetni.​
Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?
Van autó ismeretem és ehhez a megfelelő végzetségem , több tipust láttam és szereltem. Tudásomat a munkába tudom fektetni. Továbbképzést is szívesen végzek ezzel fejleszteném tudásomat.​
Önéletrajz (6-8 mondat):
1995 Január 8.-án születtem a Los Santos-i korházban. Az első iskolám a Los Santos-i általános iskola volt, ahol sikeresen végeztem közepes eredményekkel , és mentem a San Fierro-i rendészeti szakközépiskolába. Tanulmányaim közben sikeresen letettem a személygépkocsi B-kategóriás jogosítványt. 1994-ben megszületett testvérem Domingo. 2000 környékében kerestem a fuvarozó cégeket munka után agí áruszállíttó majd késbőbb a Taxitársaságnáél kötöttem ki ami rövíd időn belül véget is ért így újabb munka után kutatva találtam meg a nekem megfelelő mukát 2001 havas idők közepében kezdtem el dolgozni a Büntetés-végrehajtási Intézetben ahól sok képzés után sikeres fegyvertartási engedélyel és biztonsági szolgálati vizsgát tettem. Eközben sikerült sok tapasztalatot szereznem. Munkásságom közben több kiképzésen vehettem rész számtalan szervezet segítségével , majd lehetőséget kaptam elvégezni a D,C kategóriás jogosítványt amit sikeresen megszereztem. 1év szolgálatom után az asztalra kellet tennem a jelvényt a bázáratás miatt majd Hadnagyként otthagyni a fegyházat és családomhoz visszatérni . Sok idő után munkát keresve dolgoztam szerelőkét újra futárként de nemtaláltam a helyemet így a családommal egy válalkozást inditottam ami hamar bezárta kapuit. Új élet reményébe 2 éve Las Venturasba költöztünk és egy kisebb saját garázst vásároltunk.​
Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Igen/Nem



OOC RÉSZ
Neved, életkorod, Account Id-d: Martin , 23 , 18414
Játszott perceid: 25770
Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):
Hétköznap (15:00-21:00 között): 2 óra
Hétköznap (12:00-15:00 között): 1-2 óra
Hétvégén (10:00-14:00 között): 1-2 óra
Hétvégén (14:00-22:00 között): 2-3 óra​
Adminjailek (Kép az UCP-ről): https://imgur.com/KAoQ5tx
Kitiltások (Kép az UCP-ről): https://imgur.com/KAoQ5tx
Korábbi neveid (Kép az UCP-ről): https://imgur.com/FuUPpYr
Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?
Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): Parking Enforcement.
Távozás oka: Vezetőség váltás , magas dolgozoi létszám.​
Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?
Discord alkalmazás: Igen/Nem
TeamSpeak 3 alkalmazás: Igen/Nem
Működőképes mikrofon: Igen/Nem​
Mesélj magadról (5-6 mondat):

Pacsim ! Martinnak hívnak 2015 óta seemta szerver játékosa vagyok. V2 től a V3-V4-LV ig végig nyomattam. Más szereveren nem is játszottam sose.
Szeretem a Szerepjátékot ezért esti szabad időmbe sokat nyomom. V4 ről LV ra váltottam kisebb nagyobb kihagyásokkal.
24/72 munka rendben dolgozom igy 3 nap szabadidőmet a Seemta töltöm vagy jobb időben az udvaron ház körül , családdal de megfordulok a műhelyemben is.
Verseny színten Offraod autózok , hobbi szinten kocsikat szerelek és autómentéssel foglalkozom. 4 éve végeztem Gépi forgácsoló és Autószerelő szakot azóta felnőtt munkás ember lettem.
Szeretek társasággba lenni elbeszélgetni ez megvan az offroad körben is mivel ott mindenki ugy van a másikkal minta évek óta nagy barátok lennénk.
Nem vagyok egy érdekes egyéniség mert minden napom egyforma Munka - Hobbi - Szorakózás. Egy céltudatós , magabiztós srácnak tartom magam amit megállmodok azért harcolok is.
V4-et abba hagytam külföldi munkahely végett de mikor mar hazajöttem a céljaim voltak előre helyezve igy nem töltöttem sok időt ott. Minden megváltozott igy kerültem lv-re.
Magamról nehezen beszélek de sokmindent átéltem és sokmindenért harcoltam. Kemény munkával elértem a hobbim saját műhelyem és azzal foglalkozom amit szeretek.
Persze mellete 1nap 24 oras vizkezelő munkám van de utána 3 nap csak az enyém.
Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen/Nem
 

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
316
295
22
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELFOGADVA


Az alábbi időpontok egyikén kérjük jelenjen meg a személyes elbeszélgetésen.
2024.08.30 19:00 - 20:00​

Amennyiben nem megfelelő a meghallgatás időpontja, jelezze ezt egy vezetőségi tag felé!

Sok sikert kívánunk!


SeeRing Service

Alexander Artmenson
Koordinátor
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.