Diego R Szega jelentkezése S.G.H-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok, Mülbauer Kevin-nek hívnak. 2002.04.03-án születtem erdélyben. Jelenleg Szabolcs Szatmár Bereg Megyében lakok.
17 éves vagyok és egy Gimnáziumba járok iskolába. Van egy kutyám és egy macskám, azokkal szeretek foglalkozni.

Ezen kívül vagy egy Xbox 360-om, valamint egy asztali számítógépem. Jelenleg Informatikai szakra próbálnék tovább tanulni, valamint a fő leendő állásom, az az Online Marketing lenne.


Mióta játszol a szerveren?

2017-08-01-én regisztráltam. Tehát több mint két éve játszottam kisebb kihagyásokkal a szerveren. Jelenleg 107.000 játszott percem van a szerveren.

Eddigi elért dolgok:

BMW M3 e46.
Audi RS4.
Angel Pine-ban beállós ház közepes garázzsal, széffel.

200.000.000 millió seeforint vagyon.
Sok megjárt frakció:

Országos Rendőr-Főkapitányság=Őrmester Inaktív

Országos Mentő Szolgálat=Főorvos Inaktív

Los Zetas x2= Inaktív


Honvédség=Tizedes Inaktív

Sacra Corona Unita= Inaktív

Fix&Drive=Vontatós Inaktív

Russian Maffia= Inaktív

See City Közlekedési Központ= Kezdő Sofőr Inaktív

Nemzeti Adó-És Vámhivatal 3x=Főtörzsőrmester Aktív


Nagyon sok embert ismertem meg.
Sok barátot szereztem.

Rengetek tapasztalat.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Több mint két év alatt egyszer sem voltam S.G.H, se I.D.G. Egyszerűen szeretném ezt csinálni. Igazából jól esne segíteni a playereken,
valamint így segítek, nem csak a playereknek, de az adminoknak is. Élvezém azt, hogy válaszolhatok egy-egy fogadott pm-re. Számomra nagy
előre lépés lenne, ha a See Game System-hez tartoznék picike részben, mivel nagyon sokat játszottam már a szerveren, és vannak olyan élmények,
amelyek nem pont a legjobbak, viszont van egy-két élmény, ami felejthetetlen. Éppen ezért, most mindenkinek saját dolga elhinni ezt, szeretném

ezzel is meghálálni.


Miért téged válasszunk?

Aktív, kellően tapasztalt ember vagyok a szerveren, aki jóindulattal áll mindenki felé. Terhelhető személyiség vagyok, aki nem cselekszik
önfejűen. Tehát ha valamit nem tudok, megpróáblok minnél hamarabb informálódni. Alapból egyébként szeretek segíteni embereken, mivel ez jó
érzéssel tölt el. Gyorsan tudok írni, nem vagyok stresszes. Nem szoktam afkolni, csak maximum 5 perceket, mivel ha valami nagyobb dolgom akad. Rendszeresen használom a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverét, ezért ott is eltud érni engem, akárki.

ooc, lecsatlakozok a szerverről. Nem vagyok ideges típus. Az elmúlt napokban töbször átolvastam a Szerver szabályzatot.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A szerveren eltöltött 3-6 órán keresztül az egészet a feladataimra tudom fordítani. Akármilyen Rp szituáció folyik a környezetembe, készen
állok bármikor segíteni. Akármikor tudok menni betanítani.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

3 órától elkezdve 6-7 óráig. Igazából nem az a célom hogy 0-24 fent legyek, mivel az csak a játékom megunásához vezethet. Szerintem ez a 6 óra
is pont elég, főleg hogy mellette ott van a mindennapi tanulás. Minden estre igyekezni fogok, tehát a napi 3-4-5 óra minimum meg lesz.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?


Közlöm vele, hogy nem vagyok Adminisztrátor, ezáltal nem tudom megjavítani a kocsiját. Elmondom neki hogy hogy találja meg az adminisztrátorok

id-jét, vagyis az azonosítóját, ezek után csak elmondom neki hogy hogy tud neki pm-et írni.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Elmondanám hogy kettő darab szerelő telep van a szerveren. Az egyik Los Santos-ban található, azt hívják See City Car Service-nek, rövidítve
SCCS, a másik pedig San Fierro-ban, amit Fix&Drive-nak hívnak. SCCS-ben van 3 sor, a legjobb oldalibb sor a sima sor, oda civilek szoktak állni,
valamint ott normál áron szerelnek a szerelők. Van a középső sor, ahova olyan frakciós autókkal szoktak állni, akiknek van casco-ja, vagyis
szerződése az CSSC-hez. Viszont ő is állhat oda, bárkivel együtt a civil kocsijával, viszont ott egy nettó, átlagban elég magas árat kell
fizetni, viszont elsőbséget élvez a sima sorral ellentétben. A harmadik sor, csak simán az a sor, ahol kihajtanak a megszerelt autók.
Fix&Drive már kicsit más dolog, mivel ott csak két sor van. A jobb oldali sor, a sima sor, ahova a civilek szoktak állni törött autójukkal,
a bal odali sor a gyorssáv, valamint a kijárat is egybevéve. Amikor már nincs senki előtte, és odaáll egy szerelő a kapuhoz, majd kinyitja azt,
akkor nincs más dolga, mint behajtani a szerelőtelepre, majd követni a szerelőt. Amikor megáll egy szerelő egy box-ban, akkor megkérdi hogy
teljesen szerelje-e meg az autót, vagy csak a kért elemeket, ezek után tetszőlegesen kiválasztja a neki tetsző opciót, majd a szerelő kiszámolja
a szerelés árát, ezek után csak át kell adnia a kiszámolt pénzt, és neki is lát a szerelésnek. Amikor kész van a szerelő, akkor csak ki kell
hajtson a kijárati sávon és kész is.


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza: Egyértelműen ez a legeslegfontosabb hely, amit megmutatnék egy kezdő játékosnak, mégpedig azért, mert itt tudja kiváltani a
személyi igazolványát, ami In Caracter nem rossz, ha van. Ezek mellet pedig itt tudja felvenni a neki tetsző munkáját.

Autókereskedés: Elengedhetetlen a szerveren egy gépjármű, amivel oda megy ahova akar. Nagyban megkönnyíti a szerveren töltött idejét, mivel
így nem kell taxit hívjon és várjon is rá. Meg persze a későbbiek folyamán jókat lehet vele rp-zni is.

Szerelőtelepek egyike: Fontos, nagyon fontos a szerelőtelep, ha már van egy autója. Mivel ha lerobban, egyértelműen jól jön, ha megtudja

szereltetni. Ezek után újra használni az autóját.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Akármilyen rp folyamat közepén vagyok, akár én jöjjek ki belőle jól, akár a másik fél, kötelességem menni betanításra. Viszont ha van másik elérhető S.G.H a szerveren, és az szabad rp ügyileg, akkor megkérdem hogy tudja-e intézni az ügyet. Viszont ha nemet mond, azonban az első lehetőségem él.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Én, mint S.G.H., az azonosítója alapján ráírok pm-ben és megmondom neki mondom neki hogy ilyet nem szabad csinálni, mivel szerverszabályzatba ütközik. Elmondom azt is hogy ilyet többet ne csináljon. Valamint informálok egy Admin-t az esetről.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen, voltam. Nem is kevésszer, viszont szeretném ha figyelembe venné az olvasó/S.G.H vezető, hogy mióta nem kaptam jailt. Igazából régen a SeeMTA-n nagyon más voltam, akkor még nem nagyon törődtem ezzel. Mára már megváltoztam, és úgy gondolom itt az ideje bizonyítani. Sajnos a múlton nem tudok változtatni, ezt remélem megértitek. :( https://imgur.com/PiBEIEQ https://imgur.com/UXao59Q

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Sajnos voltam.. Több mint 1 éve voltam bannolva egyszer Bence által, valamint utána történt egy téves ban. Bővebben kifejtem, ha szükséges. Annyi a lényeg hogy facebook csoportba a PD-s kollégáim elhordtak mindennek engem, majd vissza mondtam a magamét, majd ezek után egy örök kitiltásban részesültem. Bencével beszéltem a lap megírása előtt, és azt mondta hogy írjam meg a lapot, és ha úgy van elfogadja. Én megtettem a tőlem telhetőt, nem voltam jailben több mint másfél hónapja, nem volt rám semmilyen panasz, mindent próbáltam úgy csinálni az előző másfél hónapban, hogy ne legyen rám panasz, csak azért hogy sikerülön az S.G.H tagfelvételem. Én lennék a legboldogabb, ha adnátok egy esélyt. Köszönöm hogy végig olvastad. https://imgur.com/nGKvHvm Nem tudom szavakba ölteni, hogy mennyire szeretnék S.G.H lenni.
 
Utoljára szerkesztve:

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
A lap tartalma szép a jail + ban eléggé csúnya, valamint a formázással még vannak gondok, eléggé silány, legyen egyedi.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Köszönöm szépen a kritikát. Igen, tudom jól hogy a jailek és a bannok csúnyák, de nyilván azt már nem tudom megváltoztatni sajnos. A formázáshoz hozzá is látok, megpróbálok valamit alkotni. Viszont hozzá kell tegyem, nem nagyon értek a formázáshoz.
 
Utoljára szerkesztve:

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Köszi szépen, remélem látszik rajta hogy a tartalmával foglalkoztam egy jó időt.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Arról a stílusról beszélsz, ami már lassan fél éve volt? :D Ha nem bírsz, nem kell foglalkozz velem.
 

Archer

ExGameAdmin [5]
2019. 02. 02.
726
545
20
forum.see-game.com
V4 karakter
Thomas T Clarence
A formázás az úgy ''ok'', de van valami ami szó szerint kibaszta a szemem, az eddigi elért dolgaimnál, hogy oda nem a vagyont kell oda írni, hogy nekem például volt 1,5 milliárdom 10 kocsim, GNI-ben kapus ház, s a többi, ezeket senkit nem érdekelnek egy SGH lapnál, tudom mert előző fúrumon olvastam egy SGH lapnál, és szét lett beef-elve, hogy oda nem azt kell írni, hogy mekkora a faszunk, hogy van több száz milliónk meg 20 autónk van mind fullfull arany meg kutyafaszom, ez csak egy tipp amit itt leírtam neked, a frakció rész az úgy elmegy, az alatta lévő a sok embert ismersz, sok új barát az is jó, de ez a kocsis meg több száz millió ez nem nagyon, lényegében ennyit akartam. Továbbiakban sok sikert hozzá.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Köszönöm szépen a megjegyzéseket! Thomas, jogos amit mondasz.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Akkor már phound-ba :D
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 978
2 629
Úgy gondolom azért ezt ide kirakom ha nem probléma:
[AdminJail]: Smexy bebörtönözte Diego R Szega-t 300 percre.
[AdminJail]: Indok: FK Jump
 
  • Imádom
Reactions: Bazsi

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
.... Elmondtam ott is miért lépek ki. Nem azért mert meguntam a frakciót, mert én még szívesen maradtam volna. Hanem azért mert egyszerűen nem volt kivel rp-zni. Minden nap 5x meghaltam, 10x kellett szerelőhöz menni üldözés miatt. RP meg olyan ritkán van, hogy így nincs értelme frakcióban maradni. De nyugodtan mutogasd csak, látható UCP-ben az adminoknak. Nem is értem miért tetted ezt közzé.
 
  • Vicces
Reactions: Smexy és Bazsi

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 978
2 629
Igen, viszont úgy hogy SGH-nak mész nem kellene FK jump jaileket ülni. Elég lenne szimplán ha levártad volna azt az 1 hetet.
 
  • Tetszik
Reactions: Bazsi

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Semmi értelme nem lett volna, hogy levárom azt az egy hetet. Az egy hét inaktivitással telne el. Az indok, ami miatt kiléptem, eléggé viszi a pálmát.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Nem megfelelő UCP.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.