Diego R Szega jelentkezése S.G.H-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[ Sziaztok! Mülbauer Kevinnek hívnak. 2002.04.03-án születtem Romániában, azon belül Erdélyben. 17 éves vagyok. 2017 Nyarán regisztráltam SeeMTA V2 szerverére. Jelenleg Szabolcs Szatmár Bereg-Megyében lakok, azon belül Nagyokállóban. Gimnáziumba járok, most leszek 11-edikes. Hobbim volt régen a focizás, azt körülbelül 5 évig csináltam, majd közben 1 évet elmentem kosarazni. Azóta felhagytam ezekkel a dolgokkal és inkább a biciklizésbe fektetem a szabadidőmet, valamint abba hogy a kutyámmal foglalkozzak.]

Mióta játszol a szerveren?

[2017 Nyarán regisztráltam a szerverre, pontosan 2017-08-01 01:20:49-én. Amikor írom ezt a lapot pontosan 86.080 percem van a játékban. ]

Eddigi elért dolgok:

[Honvédség-Honvéd
ORFK-Őrmester
OMSZ-Főorvos
NAV-Törzsőrmester
Los Zetas- [[]]
Fix&Drive-Vontatós
Nav-Törzsőrmester ( Jelenleg is ott vagyok )

Angel Pine ház. Közepes Garázzsal. Felhajtóval. Széffel. BMW M3 e46, Mclaren 720s, rengetek illegál.

Rengetek RP tapasztalat. Rengetek új barát. Rengetek felejthetetlen élmény. ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Azért mert még több mint 80.000 perc alatt nem volt alkalmam kipróbálni ezt a tevékenységet és megnézném magam, kipróbálnám magam egy ilyen helyzetben. Nameg persze azért, mert én alapból szeretek kedveskedni, segíteni az embereknek. Jó érzés tölt el, ha tudok segíteni az embereknek. Ebből következhetően ahol és amikor tudok, segítek. Valamint szeretnék megismerni új embereket, új barátokat, akikkel lehet beszélgetni, hülyéskedni. ]

Miért téged válasszunk?

[Határozott, jófej, könnyen beilleszkedő társaságokba, kedves, barátságos, segítőkész ember vagyok. Határozott vagyok, tehát nem félek döntéseket hozni. Azért is lennék jó választás, mert közel 90 ezer percel eléggé jártas vagyok a szerveren. Ha valamit nem tudok elég jól, akkor minél hamarabb informálódok, hogy ne keletkezzen belőle probléma, és ne tevékenykedjek önfejűen. Bennem meg lehet bízni, voltak Adminügyeim a jailemből kiindulva, de nem, ameddig frakcióban tevékenykedtem nem volt rám soha panasz, hiszen akkor volt egy feladatom, amit ell kellett hogy végezzek. Amikor nem voltam Frakció tagja, elengedtem mindig magam, így jöttek a jailok. De mivel most is lenne egy feladatom, ezért egyértelműen, ahogy már több mint 3 hónapja, azon túl több mint 1 éve, úgy most se lesz rám panasz.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Alapvetően amikor fent vagyok, és kapok egy kérdést, kérést, akkor természetesen válaszolok az adott illetőnek. Tehát ameddig aktív vagyok, mindig elvégezném a feladatomat, máskép nem jelentkeznék erre a posztra, ha tudnám hogy nem tudom elvégezni a feladatomat.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Lehet hogy most No-Life-nak fognak gondolni, de az adott környezetemből kiindulva nincs semmi dolgom, ezért olyan 6-7 órát. Ez akár felfele is mehet, de lefele elég nehezen.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Elmagyarázom neki hogy Adminsegéd vagyok, és hogy nem tudom ezért megjavítani az autóját. Ha szeretné akkor írjon rá egy Adminisztrátorra, aki meg tudja javítani az autóját, de nem köteles rá. ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Elősször is, megmutatnám neki hogy hol találhatóak a szerelőtelepek. Elmondanám neki hogy van 3 sor ami az SCCS szerelőtelepbe vezet. Az egyik a sima sor, ahova a civil kocsik szoktak beállni, a másik sor ahova álltalában a Cascos kocsik, vagy azok a civilek, akiknek sok pénze van szoktak beállni, mert a Cascos kocsiknak, akiknek álltablában ingyen, vagy olcsón van a szerelés, a civileknek pedig van egy stabil, magas ár. Valamint a bal oldali sáv pedig az a sáv, ahol a megszerelt autó megy ki a szerelőtelepről. Fix&Drive-nál 2 sor van. Az jobb oldali sor arra van hogy sima árba szereltesse meg az autót, a bal oldali sáv pedig a kijárati sáv és a gyorssáv is egyben. Azután leírnám neki hogy milyene parancsal lehet kihívni a szerelőket adott esetben vontatósokat. Ugyebár ha Fix&Drive-t szeretné hívni, akkor /call 444-444, ha pedig az SCCS-t, akkor /call 222-222-t tárcsázza Utolsó sorban elmondanám neki, hogy van mind a két szerelőtelepeken záróra. Az annyit teszi hogy bizonyos időközönként van nyitva a szerelőtelep, akkor normál árban szerelnek. Amikor pedig bezárnak, akkor pedig duplaárban szerelnek. Ez álltalában este 8-9-10-től másnak délelőttig tart. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Elsősorban a Városházát mutatnám be neki. Elmondanám neki hogy ott tudja kiválasztatni az adott munkáját, amit szeretne végezni. Valamint ott tudja kiváltani a külömböző papírjait, Személyit, Forgalmit kiváltani, Horgász engedélyt, valamint ADR vizsgát.

A második helyszín mindenféle képpen az Autókereskedés lenne. Mindenféle képpen kell a szerveren egy autó, amivel el elmegy A-ból B-be. Megmutatnám neki hogy ott lehet venni Autókat gyárilag, amelyiknek már elfogyott a slotja azt pedig már nem tudja megvásárolni gyárba.

A harmadik helyszín egyértelműen az SCCS lenne. Hiszen az adott illető nagy valószínüséggel még Los Santos-ba fog tevékenykedni, ezért az SCCS szerelőtelep lenne közelebb, mint a Fix&Drive. Elmondanám neki hogy ott lehet megjavítattni az autóját, ha esetleg összetört volna. Elmondanám azt is neki, hogy a bejárati kerítéshez legközelebbi sorba kell hogy beálljon ha szereltetni megy civil kocsival lehetőleg.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Természetesen ha elhanyagolható az RP, vagy az RP többi tagja is beleegyezik a távozásomba és egy kezdő játékos segítségén, akkor indulok is segíteni neki. De ha nem elhanyagolhato az RP PL.: elraboltak, akkor abban az esetben sajnos vissza kell utasítsam a betanítást. Persze ha pm jön mindig válaszolok rá.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Elösször informálom az adot személyt hogy NONRP-s hírdetést rakott ki, és hogy amit tett az szabálysértésnek minősül. Amennyiben, nem érti meg hogy ez baj, vagy szándékos volt a NONRP-s hírdetés, akkor abban az esetben informálok egy adminisztrátort a személlyen kapcsolatos tevékénységéről. Amennyiben igénybeveszi a jelenlétemet az Adminisztrátor, akkor maradok és elmagyarázom neki megint hogy ebbe mi volt a probléma és hogy hogy kéne helyesen megcsinálni.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen, voltam sajnos sokszor, de mindent megtudok magyarázni. Amint láthatóak a képen sok jailom van, pontosan 32, de mind nagyon, de nagyon régiek. Igaz most van egy friss jailom, de az azért van, mert újraszervezés volt navba és mindenkit beraktak jailba a nav tagok közül. Egy szó mint száz, Már nem kaptam egy jó ideje jailt, nem is tervezem hogy fogok kapni, megváltoztam azóta. https://imgur.com/qv4zryc https://imgur.com/YBWnOmN ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[https://imgur.com/GAIsCKD Igen, van két bannom. Az első bannom, amit Bence osztott ki nekem az hát mondhatjuk hogy jogos, de előélete is. Mivel az akkori PD-s társaim elhordtak engem minden jónak, én meg Facebook-on visszamondtam nekik dúrvábban, és ezért lettem kibannolva. Már több mint egy éve. A második bannom viszont már téves volt, szóval voltaképpen csak egy bannom van. Edit: Egyszerűen hatalmas mérföldkő lenne ez nekem, úgy ahogy minden embernek, aki elösször lesz Adminsegéd. Úgy gondolom hogy 17 évesen elég érett vagyok ehhez a poszthoz és tökéletesen eltudom végezni a dolgomat, valamint kellő tapasztalatom van a játékban. Nagyon megköszönném ha kapnék egy esélyt, mert nekem ez most nagyon fontos. :)]
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Szia, egy IC nevet frissíts kérlek, mivel nem talállak a rendszerben. Köszi
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Oké, köszi hogy szóltál elfelejtettem. Intézem.
 
  • Tetszik
Reactions: North

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Az UCP-d miatt nem lehet elfogadni.

ZÁROM / HELYEZHETŐ

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.