Diego R Szega//Huskys-Smexy [#North]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Diego R Szega >

Panaszolt fél admin neve:
< Smexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan bírálás. >

Bizonyítékok:
< Én felmentem volna megbeszélni a dolgot, ezt 2 nap ts bannal jutalmazták. Mivel a ts-en volt az a kép, ami alapján bírált, ezért nem tudom beilleszteni, de Smexy biztos be tudja. :D >

Megjegyzés:
< Mivel Ricsi is ugyan annyit mondott, mitn Smexy, ezért Bence bírálását kérem. >
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Egyik szavad ütötte a másikat az a probléma, össze vissza beszéltél majd a végén be is vallottad.

Bizonyítékot pedig csatolj.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Leírtam miért nem tudok, majd Smexy beküldi, neki úgy is meg van. Én meg csatolnék, ha nem bannolt volna ki ts-ről, ráadásul ott is indokolatlanul.
 
  • Vicces
Reactions: Nxrby

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Ricsi szavait tudnám én is idézni.
Nincs több hozzáfűzni valóm, mivel nem csatoltál bizonyítékot sem.


EDIT:
ha nem bannolt volna ki ts-ről, ráadásul ott is indokolatlanul.
Indoktalan az hogy elkezdtél velünk kiabálni meg hazudozni? 2 nap ban-t kaptál, ami még így is kevés.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Gondolom azért nem csatolod a bizonyítékot, mert tudod hogy akkor te jönnél ki rosszul :ROFLMAO:DDDD
ja és a semmiért két napnem kevés :D
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
ha a bíráló személy kéri a képet, elküldöm :) . És nem ilyen stílusba kellene.
 
  • Vicces
Reactions: Huskys

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Hát meg nem ok nélkül kéne szankcionálni. :D
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,

a panaszt én fogom bírálni, de előtte kérném a PK-t normálisan kifejteni, mert az hogy < Jogtalan bírálás. > nagyjából semmit mondó.
"Panasz pontos megfogalmazása:"
Majd ha ez megtörtént, kérném a bizonyítékot.

A pótlásra 24 órát adok, amennyiben ez nem történik meg a Fórumszabályzat szerint zárom a PK-t.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Egy biciklist véletlenül elütöttem, majd rp-ztem és kiváltottam az ajándékomat, utána leléptem a szerverről. A srác, akit elütöttem elküldött egy képet, amin annyi látszott hogy a háta mögött állok kocsival, meg hogy le van esve. Tehát pontos bizonyíték nincs, de Smexy lekövetkeztette a képből, hogy én átmentem a biciklisen direkt. Ami egyébként sem igaz. Tehát semmilyen jogi alapon nem tehetett volna jailba, mert nem volt meg a kellő bizonyíték. Gyakorlatilag nem is lehetett volna meg, mert hazudott a biciklis Smexy-nek. Ő meg ezt elhitte, az velem való megbeszélésemen kívül, tisztázás előtt 150 perc adminjailba tett be Súlyos NonRP indokkal. Ha a képek kellenek, Smexy tudja csatolni.
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Én az alábbi kép alapján bíráltam az ügyet, amin az látszik hogy átmész a biciklisen, majd toltatsz és megint átmész rajta. Erre kaptál 180 percet. A ts banod pedig teljesen jogos, mivel ott veszekedtél velünk (Velem meg Ricsivel) és nem hagytál minket szóhoz jutni.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
xDDDD már inkább nem mondok semmit, ez egy vicc.... a képen nem látszik semmi, csak hogy elütöm egyszer, azt is véletlenül. És még ezt képes vagy mondani? Hogy én nem hagytalak szóhoz jutni? mikor ketten támadtatok az egész ügy alatt. Felmentem volna megbeszélni a dolgot, erre 2 nap ban? Ezért menjek fel? Van értelme? Hiába pofáztam el akármit is, azt mondtátok nyissak pk-t, mert nem fogtok kivenni. Tessék, nyitottam egy PK-t.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és Esli

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Szerintem én normális hangnemben beszéltem veled és jó lenne ha ezt te is viszonoznád. Illetve ha felhozok valamit arra nem csak egy "xd" lenne a reakciód, hanem érvelelnél hogy miben gondolod hogy igazad van.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Nxrby és ~Krissz~

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Leírtam az én részemet. Mit vársz még, mit írjak? Ha pedig az normális hangnem volt, amit Ricsivel produkáltál ott abban a szobában, akkor én ahhoz képest suttogva dicsértelek. Az adminok arra vannak hogy segítsenek a játékosokon, és a szabályokat nem betartó embereket szankcionálják, nem arra hogy valaki szó szerint a semmiért 3 óra jailt kapjon.
 
  • Vicces
Reactions: Nxrby és Smexy

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok.

Na hát... Diego olvasd vissza az írásaidat össze vissza irogatsz mindent. Egyik percben elismered, hogy elütötted, a következőben meg meghazudtolod önmagad, hogy nem ütötted el.
A három csatolt képből kivehető (utolsó 2ből), hogy nem kis elütésről van szó, mert ahoz elég nagyot repült a karakter.
A TS banodat gyanítom, hogy nem csak úgy random kaptad ha 2 admin is bent volt.

A panasz jogtalan. A HSZ stílusodon pedig vátloztass.

Továbbá felhívom a figyelmedet, hogy anno utolsó eséllyel kaptál UB -t (2018.09.02. Scolar: megbeszélve, legkisebb jailnél kitiltás), amit az UCP-d szerint már bőven túlléptél. Következő 90+ perces jailed esetén kapod a kitiltást szerverről. [UCP-re is befogom jegyezni]

Zárom, helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.