Diego R Szega-Edvard

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
v2-ts3logo.png


TeamSpeak 3 neved:
< Diego R Szega//Huskys >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Edvard >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Volt egy kis incidensünk egy playerrel, aki felment Edvardhoz TS-en, mint moderátorhoz hogy megkérdezzen tőle valamit. Ezek után én is felmentem beszélni, majd olyat állítottak rólam amit nem igaz, ezért szimplán megvédtem magam, mivel a szobában lévő 4 ember azt hiszem beszélt egyszerre ellenem. Ezek után kibannolt egy teljes napra olyan indokkal hogy ügyintézés közben flegma stílus. Na most kérem szépen nem volt semmilyen flegma stílus 1. 2. Mongya már el nekem kérem hogy miféle ügyintézésről volt szó? Amit mi intéztünk azt nem mdoerátorral, hanem adminnal kellett volna elintézni. Ott csak beszélgetés zajlott, nem ügyintézés. >

Bizonyítékok:
< You are banned temporarily. Reason: "ügyintézés közbeni flegma stílus, tiszteletlenség ~Edvard" >

Megjegyzés:
< Nincs >

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Ha adminnal és nem moderátorral kellett volna az ügyet intézni, minek mentél fel moderátorhoz?
Már itt nem értem az egészet. Beszélgetésre ott vannak a társalgó szobák.
Várom Edvard válaszát és ha van még hozzáfűznivalód az esethez azt is.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Lehet nem írtam le, de nem a moderátorhoz mentem be hanem az emberhez. A moderátorszobából ki se akart jönni. egyszóval én nem mentem moderátorhoz ügyet intézni.
 

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
És szerinted miért van minden egyes TS Ügyfélszolgálat szoba leírásában ez: "Ide gyere, ha valamilyen TeamSpeak-el kapcsolatos problémád van"
A TS Ügyfélszolgálat - mint azt már leírtam - nem társalgó. Azért vannak, hogy a moderátorok nyugodt körülmények közt tudjanak ügyet intézni.
Nem tudom mennyire olvasgattad a TeamSpeak szabályzatot, lehet csak pont a 11.-es szabálypont maradt ki, ezért most ide is bemásolom neked:
"11. TS Ügyfélszolgálat szobába ok nélkül bemenni tilos! Amennyiben adminisztrátorért mentek be vagy más felhasználót keresni, ok nélküli bejövetelnek minősül! Büntetés: kick / 1 nap kitiltás."
Szerintem teljesen mindegy, hogy marad rajtad azzal az indokkal az 1 nap ban, vagy átírom ok nélküli bejövetelre.

A PK jogtalan.
Zárom / Helyezhető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.