Diego Moreno jelentkezési lapja[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Diego_Moreno

Újonc
2020. 08. 17.
8
8
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Diego Moreno

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Kristófnak hívnak,18 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ A Regisztrációm már 2017 felé volt,de mostanában kezdtem újra igazán játszani. 2348 perccel rendelkezem ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/s7sowsM ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen rendelkezem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ A játékomidőm legtöbb részét a frakcióra szánom azaz napi 5-7 óra ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ 18 éves vagyok Tatabányán lakom,Tatára járok középiskolába. Jelenleg az érettségit fogom elvégezni és megírni májusban. Szabadidőmben MTA-zok és edzeni járok. 7 évig fociztam versenyszinten,aztán abbahagytam. Sok mta szerveren játszottam,5-6 éve rpzem,sok tapasztalattal jelentkezem és sok játszott idő van a hátam mögött. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Diego Moreno ~


Születési helye, ideje:

~ 1990.05.25 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Gépjármű technikai szerelő,érettségi ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Nagyon régóta foglalkoztat ez a szakma és gyerekkorom óta ezt tanultam,de jelenleg még nem adatott meg az a lehetőség,hogy egy ilyen vállalathoz sikerüljön leszerződnöm,eddig csak kisebb cégeknél/maszekoknál fordultam meg,és nagyon sok tapasztalatot gyűjtöttem ezért alkalmasnak érzem magam erre a nagy feladatra ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ 1990.05.25 -én születtem Las Venturas Medical Centerban.Édesanyám bolti eladóként, míg édesapám autószerelőként dolgozott. Elég silány gyermekkorom volt. A családom mélyszegénységben élt, és leginkább csak napról napra éltünk amikor az édesapám elveszítette a munkáját. Édesanyám kevéske keresetéből éltünk több évig. Már az általános iskolás éveim alatt is vállaltam mindenféle munkát, amiért pénzt tudtam szerezni a családomnak. Ezáltal nemigazán tudtam kiélvezni a gyermekkoromat. Míg a barátaim játszottak, én éppen vagy füvet nyírtam, vagy eljártam mások helyett a boltba. Ez a kevés szabadidő viszont nem volt hatással az iskolai tanulmányaimra. Elképesztően jól tanultam, szinte egész általános iskolát kiváló teljesítménnyel vittem végig. Nem volt szükségem több órás tanulásokra hogy megértsem az anyagot, igazából minden magától jött. Nyolcadik évem végén, sokáig gondolkodtam hogy milyen irányba kéne továbbhaladnia az életemnek. Úgy döntöttem hogy édesapám szakmáját viszem tovább, és az autószerelés mellett fogok dönteni. Mikor kiválasztottam az iskolát, adódott még egy probléma az életemben. Elég messze volt az iskola, ezért a családomtól el kellett költöznöm, így nem tudtam őket tovább segíteni. A szakgimnáziumi éveim alatt is követtek a kiváló tanulmányai eredmények. Miután elvégeztem az iskolát, sajnos nemtudtam elhelyezkedni a szakmámban, ezért más dolgokat is kipróbáltam az életem során. Viszont egész életemben dolgoztam, hiszen a családomnak és nekem is szüksége volt a pénzre. Mikor megláttam ezt a munkát, tudtam hogy szükségem lesz rá, ezért nem haboztam, hanem egyből elkezdtem írni a jelentkezésemet.> ~

Aláírás:

Diego Moreno

 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.01.14) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.