Diego lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gergo2008

Újonc
2022. 05. 22.
29
17
24
Dévaványa
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Diego Tremplay
V2 karakter
Hayes Aidan
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Diego>
Középső név: <->
Keresztnév: <Tremplay>
Születési hely és idő: <[I][I][I]Blueberry,1999.12.05[/I][/I][/I]>
Anyja neve: <Ethelan Blake>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Spanyol>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Német>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Diego egy 23 éves srác, magányos az apja meghalt, amikor a felesége Blake meghalt, apja neve: Diego örökölte a fia amikor az apa megtudta, hogy meghalt Blake fel akaszotta magát az apja. Nincs baráti köre ki járta az egyetemet. Nem a leg gazdagabb a városba, sokat kocsikázik, kaszinozni szeret de nemtud annyira mint a haverja Thomas. Diego egy nagyon vissza húzodó ember. Sok állata van farmon él. Egy fia van neve: Johneten Tremplay, a feleségével elváltak mikor megtudták, hogy a fiu fogyatékos, ezért Diego neki állt keményen tanulni hogy végezzen az orvosi szakmával, aztán a diplomával, végül ez sikerült is. Most Diego mindent megtesz, hogy ki gyogyuljon a fia valamennyire a betekségből.>
Motivációs levél:
<Tisztelt Medical Services! Ha szükségük van egy fürge jó agyu emberre akkor ne hagyon ki engem. 23 éves, jó eszű ha a munkáról van szó akkor nincs meg állás. Ha elkell látni egy sebet vagy műtőbe van akkor csak arra koncentrál egyszerűen kizár mindent maga körül mint ha süket lenne arra az időre. [I][I]Jelentkezésemet tisztelettel kérem hogy bírálják el, és vegyék számításban a felsorolt tulajdonságaim, álláspontjaim.[/I][/I]>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Általános Orvosi Egyetem>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Traumatológia>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]University of Medicine and Pharmacy Las Venturas[/I][/I]>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]Las Venturas Central Hospital[/I][/I]>
Képzés időtartama:
<6 év>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Los Santos Medical Services>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2018-2022>
Munkaköri leírás:
<Nem volt a legjobb munkahely, a higénia is rosz volt, munka után még nekünk kellett felmosni stb.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Kevés fizetés+ sok meló, undorító hely>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <[I][I][I]Las Venturas, Daggers st. 39[/I][/I][/I]>
Telefonszám: <387612011275>
E-mail cím: <DTremplay@gmail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Gergő>
Életkorod: <14>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<kb 1 éve>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<->
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Nemnagyon, de a tananyagot maximális erővel fogom tanulni.>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Elég időt tudok fektetni az RP-be. Csak olyan szerepjátékra törekszem, amik én és a karakterem fejlődését elősegítik.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Békés megye, még 7.-es vagyok. Apám traktoros ezért nagyon sokat járok ki hozzá traktorozni. Hobbym: traktorozás, horgászás, disznóvágás ha lehet annak mondani. 3 tesom van nem nagyon jövünk ki egymással. Papám lassan 4 honapja halt meg azóta minden más. Iskolába sokan csufolnak az alakom miatt ezért nem vagyok nagy szobeszédű, inkább tanulok. Nem szeretek suliba járni egszerűen. Ha lehet mondani erős is vagyok.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<jó: szorgos, barátságos, erős rossz: kíváncsi ember, naiv vagyok, könnyű haragú>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<Válasz>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Nyomókötés: erős vérzésekkor, fedőkötés: nyílt sebekkor, szórítókötés: véna elszorítására.>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Befognám mindkét orrcimpát, fejét kissé előrehajtom, leültetem valahova.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Az úr szemébe fájdalom csillapitót cseppentek, azután miután enyhűlt a fájdalom orvosi csipesszel ovatosan kiszedem a fémdarabot. Amennyiben nem lehetséges műtét is lehet.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<eltört a jobb keze>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Elsőnek amenyik elájult, mert lehetséges hogy ő már nem él, tehát pulzust kell neki nézni. Ez követően a nehézlégzésű úrembert nézzük meg, hisz ő még pár percig bírja, míg én diagnosztizálok. Neki, egy ballont teszünk az orrára, és segítjük a légzést. Ez kővetően a hányigerre panaszkodó embert, adunk neki egy gyógyszert, esedékesen megnézzük pontosabban mi a probléma.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2022/05/22
Aláírás: Diego Tremplay
 

Burak

Mindenható
2019. 03. 04.
317
1 259
25
Kazincbarcika
V4 karakter
Xavier Watson
LV karakter
Derek Larson
V2 karakter
❌
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Diego Tremplay!
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Sajnálattal közöljük, hogy jelentkezési lapját elutasítottuk.
Jelentkezését köszönjük, a továbbiakban sok sikert kívánunk!


Derek Larson
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.