Diego De Bracco - Saracco

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Diego De Bracco >

Panaszolt fél admin neve:
< Saracco >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Admin cselekedet elmulasztása. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/DZsLGwj >

Megjegyzés:
< Volt egy régebbi ügyem, ami nemrégiben jutott eszembe. Amelyben is Saraccot hívtam admin ügy intézésre azért mivel 2armys autó ki lett gettelve egy üdözés alatt a vízből és folytatták az RP-t, ezután hívtam Saraccot hogy megtörtént ez az eset, a két személyt aki az armys kocsit vezette elengedte, és azt mondta hogy Abdul_Al_Vincire kér egy 3as admintól egy offline jailt fallozva való vezetésért, megnézettem egy adminnal az UCP-jét és nem szerepel ilyesmi jail az elmúlt jailjei között. >
 
  • Tetszik
Reactions: Joshua

Gingi

??
2019. 01. 10.
102
35
Budapest
LV karakter
Brian Gingi
V2 karakter
Brian S Reynolds
Sziasztok! Teljes mértékben egyetértek veled, viszont az embert tud felejteni mivel aznap szokásosan egyedül voltam 200 playerre. Elnézést kérek a kellemetlenségéért de ha felkeressel ts-en amikor lekéretted azt az UCP-t, intézni tudtuk volna az ügyet. És nem kellet volna pk-t rakni, de viszont egyetértek veled és bocsi a jail-t pótolom.

Várom a bírálást!
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Helló bocsi hogy hozzászólok, de szerintem muszáj lesz. Valamilyen oknál fogva amikor mercedes g65 van a közelembe, egyből lemegy az fps-em 10-re körülbelül, és játszhatatlan lesz tőle a játék. Nekem jelenleg num_2-re a /dive van bindelve, num_1-re pedig a felszólítás bind. Valószínűleg félrenyomtam, és a lagg miatt nem nagyon láttam, és igazából az üldözésre koncentráltam. Innen is elnézést kérek ha elrontottam ezzel a játékélményedet, nem direkt volt.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Sziasztok! Teljes mértékben egyetértek veled, viszont az embert tud felejteni mivel aznap szokásosan egyedül voltam 200 playerre. Elnézést kérek a kellemetlenségéért de ha felkeressel ts-en amikor lekéretted azt az UCP-t, intézni tudtuk volna az ügyet. És nem kellet volna pk-t rakni, de viszont egyetértek veled és bocsi a jail-t pótolom.
Akkor próbálj még admint felhívni, máskor figyelj oda ha megkérlek.

Írásbeli figyelmeztetésbe részesítelek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.