Diego De Bracco - Koenig

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Diego De Bracco >

Panaszolt fél admin neve:
< Koenig >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Egyoldalú ügyintézés, Szerver szabályzat nem ismerése, >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/zzruEgV , https://pastebin.com/Qq7XhhA9 >

Megjegyzés:
< Egy rp volt mikor az nni-sek igazoltattak illegális vadászat közben, el akartam hajtani kocsival mivel el vettek a lőszereimet illetve be akartak vinni börtönbe. Le ic-ztem hogy beszállok a kocsiban le állítom a motort hogy ne fogyjon ki a benzin, ezután Darius éles fegyvert fogott rám, le rpztem hogy megijed a fegyvertől és közvetlen ez az rp után elkezdte kilőni az összes kerekemet és a kocsi elejét is meglőtte. Tehát ki MG-zte a /do-t hogy ne tudjak elmenekülni mivel előtte nem lőtte ki a kerekeket csak közvetlen ezután. Utána admin ügy lett és először Koenig úgy döntött nekem jail jár amiért 30nál gyorsabban mentem mikor elindultam a kocsival , neki pedig mg-ért. Darius szólt Koenignek hogy menjenek tsre, ezután Koenig közölte hogy nem megy ts-re. Ezután mondták hogy ők ts-en beszélik az ügyet. És azt beszélték ők tsen egy másik adminnal rehabsal hogy ez nem volt mg. De Koenig hazudott mivel azt mondta ő nem megy tsre és ezután meg beszélte az ügyet Dariussal ezzel történt az egyoldalú ügyintézés. Ezután pedig a jailemen volt a vita hogy úgy akarták hogy IC jail, IC börtön és az AJ börtön, mondta hogy szerintem ez nem így megy ha jogos a szankció miért kapnám meg az ic-t is? kérdezgettem párszor koeniget kb 5x mire válaszolt hogy ez hol van a szerver szabályzatban mikor is közölte hogy meg nézte és nincs benne hanem iratlan szabály, tudomásom szerint nincs a szerveren iratlan szabály, ha van erről főleg kétlem.Végül jailnek meg kaptam az admin jailt és az ic jailt ezzel 300percet illetve egy 2 millió ticketet. Bizonyítékokat csatoltam. >
 
  • Tetszik
  • Dühítő
Reactions: Latyika és Nxrby

Latyika

Újonc
2019. 03. 04.
52
34
LV karakter
Marlon Hughie
V2 karakter
Francesco Camorra
Csáó,én vagyok az a bizonyos Darius szóval azért irok a PK alá.Nos kezdjük is a kerék kilövéssel,kilőhetjük a kerekedet mivel ezzel akartam megakadályozni a menekülésedet és csak úgy zárójelbe mondom hogy 4 felszólítás történt és utánna lőttem ki a kocsid kerekét.Részemről ennyi a kerék kilövés.Térjünk rá arra a bizonyos MG-re,nos az úgy volt hogy te RP-ztél a 4. felszólításnál egy olyat hogy megilyedsz a fegyvertől,és ennyi tehát semmit olyat hogy ráteszed a lábad a gázpedálra stb amiből ténylegesen kiderült volna hogy ki MG-ztem az RP-jét.Itt az a bizonyos RP amit ki MG-ztem:[2021-02-11 14:23:24] [Output] : *Eléggé megijed a fegyver láttán ((Diego De Bracco)) Térjünk rá az egyoldalú ügyintézésre amiről az egész PK kialakult.Nos,mikor felhozta hogy én meg ki MG-ztem az ő RP-jét akkor Koenig úgy döntött hogy én MG szabályszegést követtem el,ezután kis nyaggatás után mondtam azt hogy kérdezzünk meg egy nagyobb admint,igy is volt fel ment REHABS-hoz és megbeszélték,ezután még mindig az volt hogy ki MG-ztem az RP-t mivel Diego állandóan ezzel volt megáldva hogyha ő kap akkor én is,ez után bevallom ráirtam párszor hogy húzzon be mert én szerintem nem követtem el semmit,ezután egy 3 perc irkálás után behúztak ott alaposan elmagyaráztam REHABS-nak,és Koenignek hogy mi is volt,ezután megmondták mindketten hogy nem követtem el szabályszegést,és PONT ennyi volt megbeszéltük a SAJÁT vitámat az egészügyről egy szó nem esett csak a SAJÁT MG ÜGYEMRŐL.Utánna vissza mentünk,Diego belekötött mindenben,és vitázott egy sort hogy biztos el legyen húzva az ügy és kioktatta az admint hogy ő jobban tudja a szabályokat.Megkapta a jailját,és megirta véleményem szerint ezt a bosszú PK-t.És kérem valamelyik rendvédelmiszerv főleaderét,hogy kérem értesse meg Mr.Diego-val hogy a jailba ilyenkor hozzá szokták rakni a ticketet és a jail időt az adminjailba.Részemről ennyit,várom a bírálást.
 
  • Tetszik
Reactions: König

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Cső, a panaszt én fogom bírálni megvárom Koenig válaszát.
 
  • Tetszik
Reactions: König

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Sziasztok! Láttam, hogy egy párszor meglett említve a nevem, így úgy vélem elmondanám az én részemet is. Az ügyben @König felkeresett, miszerint szeretné az NNI oldaláról lévő fél nagyobb Adminisztrátor véleményét is kikérni. König hozzám jött be és elküldte a videót. Az illetékes fél a leírtak alapján megkérte Königet aki behúzta nekem, mivel nem tudtam oda menni akkor az ügyhöz még. Kifejtettem a véleményem, és közöltem az ügyet továbbra is König intézi, így én csak maximum tanácsként ajánlom a megláttasomat. Az ügynél amint időm engedte oda mentem az illetékes felekhez és közöltem részünkről nem történt egyoldalú bírálat, mivel König az ügyet nem intézte ott, csak véleményt kért. Amint megkapta (kb 2-3 perc maximum), az illetékes fél ki lett húzva és onnantól újra IC történt. Részemről ennyi történt, szankció kimeneteléről IC döntöttek.
 
  • Tetszik
Reactions: König

König

Luftgekühlte fanatisch
2019. 01. 11.
139
808
18
heves
V2 karakter
Antonio Sandoval
Hi.
Egyoldalú ügyintézésről: -'Darius' másnéven Francesco egy nagyobb Admin véléményét szerette kérni az MG-el kapcsolatosan. Ezzel élve @R3HABS segítségét kértem. Elmondta saját nézetét, s kihúzásra került Latyika. -Te a véleményedet kifejetetted OOC chat-en, és éltél vele. Be vállaltad a kilőtt kerekes ügyet. "2021.02.11 Diego De Bracco: (( ki van lyukadva az első kerék nem kell kép meg ilyenek ))" Ügyintézést nem befolyásolta -Nagyobb admin véleményét kérte.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.