Diego De Bracco - Gaku

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Diego De Bracco>

Panaszolt fél admin neve:
< Gaku>

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálás>

Bizonyítékok:
< [2021-08-13 15:23:17] [Output] : *** Diego De Bracco Az orra alatt elkezd motyogni: De arra mérget vehetsz hogy mindenkinek akinek benne van a keze meghal rövides időn belül, te is bele értve..
[2021-08-13 15:23:55] [Output] : Mark Clinton mondja: Remek.
[2021-08-13 15:26:27] [Output] : Diego De Bracco mondja: Meg akkor kérnék egy utat vissza korház mögött lévő fánkozóhoz.
[2021-08-13 15:26:43] [Output] : Mark Clinton mondja: Nem vagyok TAXI az elöbbi fenyegetés miatt nem fogom elvinni
[2021-08-13 15:36:41] [Output] : Admin[1] Gaku: (( egy figyelmeztetést fogok adni, ha pedig zórja a szemed ez Diego jelentsd főleadernek ))>

Megjegyzés:
< Nem igazán értem miért a főleader dolga lenne intézni egy MG-t ami az adminnak a dolga, hiába írta le Gaku is hogy rossz volt a reakció amit Mark Clinton csinált, ezek ellenére nem osztott szankciót és ő szerinte a főleadernek jelentsem ezt.>
 

Gaku

Újonc
2019. 08. 07.
57
71
Paks
V4 karakter
Gaku Scala
LV karakter
❌
V2 karakter
Gaku Keegan
Hali!

Nem azt szerettem volna kifejezni, hogy a főleader dolga ezt intézni hanem, hogy ha nem tetszik az ahogy az egyik leadere RP-zik és szúrja a szemed ez a nagyon enyhe szabályba akadás akkor jelentsd neki is, hogy beszélgessen el vele az ilyenekről.

A jail elhanyagolása mellett pedig azért döntöttem mivel nem gondolom, hogy ez a megmozdulása olyan szankciót (150-200 perc) érdemelt volna. Abban az esetben pedig, hogy melletted állt IRL mindenképp értette volna amit mondasz, ha motyogsz akkor is ki lehetne következtetni pár megértett mondatrészletből azt amit gondoltál. Ráadásul mindez egy kihallgatáson történt ahol a téged kihallgatók minden egyes szavadat/mozdulatodat maximális figyelemmel követik.

Várom a bírálatot!
 
Utoljára szerkesztve:

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
Csőcső, itt nem a leader rp-jével volt a probléma, hanem a szabály sértéssel mivel szerintem az nem azon múlik hogy ki mennyire tud rp-zni hogy reagálsz-e arra az ic-re amiről a te szemszögedből nem tudsz mivel nem hallod, csak is kizárólag külső szemmel, továbbra sem állt mellettem egy asztal választott szét minket jópár méter távolságban és mindeközben ő a csekkfüzetet töltötte ki, azt hogy ezt szankcionáld az pedig én véleményem szerint a te dolgod és nem a főleader dolga hogy figyelmeztesse hogy máskor ne reagáljon olyanra ic-re amiről nem tud más néven az MG.
 
  • Dühítő
Reactions: Adam216

Gaku

Újonc
2019. 08. 07.
57
71
Paks
V4 karakter
Gaku Scala
LV karakter
❌
V2 karakter
Gaku Keegan
Szerintem érhetően leírtam mindent. Várom a bírálatot.

Edit: Egyes szabálysértéseknek/jaileknek IC, frakción belül is szoktak lenni következményei éppen ezért nem árt ha tud róla az érintett leadere/főleadere.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Yuji és Adam216

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Nem tartom ezt akkora nagy szabályszegésnek,hogy szankciót kapjon érte.

[2021-08-13 15:36:41] [Output] : Admin[1] Gaku: (( egy figyelmeztetést fogok adni, ha pedig zórja a szemed ez Diego jelentsd főleadernek ))

Viszont ezt máshogy is meglehet fogalmazni, eleve úgy gondolom,hogy a te feladatod lenne adminisztrátorként szólni az adott frakció leaderének ,hogy xy játékos ezt csinálta ha már kint voltál egy ilyen ügynél és akkor a leaderek eldöntik mi legyen vele a frakcióba. Nem pedig egy ilyent benyögni ooc chatre...

A panaszt következmény nélkül zárom.
 
  • Tetszik
Reactions: NoRespect és Gaku
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.