Diego Carillo jelentkezése moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Diego.

Barangoló
Támogató
2019. 05. 22.
75
9
LV karakter
Diego Carillo

x3zePcK.png


IG neved:
- Diego Carillo -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Már 2-3 éve használom a teamspeaket. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem, még nem voltam bannolva. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem, még nem voltam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Napi 5-7 órát töltök naponta a TeamSpeaken. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Napi 5-6 órát tudnék szánni erre a feladatra. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Viszonylag régóta használok TeamSpeak3-at, ki ismerem magam benne. Szívesen segítek a kezdő felhasználóknak. Terhelhető vagyok, türelmes. Ja és nem utolsó sorban szeretek csapatban dolgozni. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretném segíteni a moderátori csapat munkáját, szeretnék útbaigazítást a kezdő játékosoknak adni TeamSpeaken, és szeretnék egy összetartó csapat tagja lenni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Elsősorban betoppanóból behúznám és megkérdezném tőle, hogy játszik-e a Seemta LV szerverén. Amennyiben igen kérek tőle 3 szerver szabályt, és szerver 3 ts szabályt. Hogyha jól elmondja akkor megadom neki a civilt. Amennyiben nem játszik a szerveren akkor csak a 3 ts szabályt kérem tőle. Ha jól elmondja akkor megadom neki a nem seemta játékost. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Ezt sajnos nem tudom megmondani,hiszen nem ismerem a többieket. De úgy gondolom hogy elég aktív vagyok. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Igen, Ádám. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Hát ezt nem nagyon tudom megmondani, de ahogy mondani szokták határ a csillagos ég. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Türelmes -
- Segítőkész -
- Terhelhető -

Negatív:
- Kicsit lusta. -
- Olykor szigorú. -
- Néha feledékeny vagyok de ez azért ritka -

Mennyi idős vagy?:

- 14 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok! Engem Zalánnak hívnak Sopronban élek. Eredetileg miskolcon laktunk csak aztán elköltöztünk. Jelenleg "kisgimnazista" vagyok. Jelenleg focizok, régebben több sportot is űztem de mára sajnos ezek száma már lecsökkent. Szeretem a gta sorozatokat szinte majdnem mindegyiket kipróbáltam. Mta-val 2018 óta játszok. A seemta v3-mon kezdtem. Ott voltam a Road Pirates frakcióba is. -
 
Utoljára szerkesztve:

Davidos

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 11.
150
68
V4 karakter
Davidos Kibos
LV karakter
Keenan Amory
Nem lett hosszú a lapod de a lényeg benne van. Szerintem megérdemelsz egy esélyt.
 
  • Imádom
Reactions: Diego.

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2019.09.03. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: TS meghallgatáson le kell nyűgözz bennünket.

EDIT: Mivel nem jelentél meg a TS meghallgatáson, ezért elutasítva!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.