Diego Bandera jelentkezése Fix&Drive-hoz.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 03. 31.
15
1
V4 karakter
William D Cartel
V2 karakter
Diego Bandera

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Benedek Márknak hivnak, 14 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 12450perccel rendelkezem és 2017-11-18 óta játszom a szerveren. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/ho7Daod
https://imgur.com/o7XGIIH ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen rendelkezem, mindkettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Naponta 3-4-5 órát tudnák a frakcióra szánni, és igen tudnám teljesiteni a frakció szabályzatban leirt elvártakat. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Benedek Márknak hivnak, 14 éves vagyok. Erdélyben élek azon belül Hargita megyében. Szabadidőmben játszani és sportolni szoktam. Kedvenc sportjaim közé tartozik a foci és a biciklizés. 8. osztályos tanuló vagyok, és középiskolába Informatika szakra szeretnék menni, hogy bővitsem a tudásomat ezen a téren. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Diego Bandera ~


Születési helye, ideje:

~ 1995.07.18 Nápolyi korház. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Angol magasfokú nyelvvizsga. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Azért szeretnék a Fix&Drive csapatához tartozni mert ez a csapat egy nagyon összetartó, kedves és jószivű közösség ahogy észerevettem, mindenki teszi a dolgát és soha nincs semmiféle konfliktus. Kedves telephelyvezetők vannak és mindig résen vannak a munkák elvégzéséhez. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Tisztességes nevem Diego Bandera, 25 éves férfi vagyok, 1995.07.18-án születtem Nápoly legnagyobb korházában. A Nápolyi iskolába jártam ki a 12 osztályt, ezek után a Nápolyi nemzetközi egyetemen tanultam 4éven keresztűl magasfokú Angolt. 17 éves koromban kezdtek leginkább érdekelni az autók, hisz édesapám és nagyapám is autószerelők voltak igy a gének átjöttek rám is. 17 évesen dolgoztam Nápoly egyik leggyengébben működő szerelőtelepén ahol én voltam mindig a TOP1 szerelő. Ezek után 22éves koromig ott dolgoztam magasfokú fizetéssel, ekkor 1 évig sziesztáztam. 23 éves koromban pedig beálltam Los Santos egyik legnagyobb szerelőségéhez ahol nagyon jól szereltem és jó közösség tagja voltam de sajnos egy tűz által leégett az egész telep. Igy vagyok most egy munkanélküli magasfokú angoltudással rendelkező, genetikailag örökölt szerelő. ~

Aláírás:

Diego Bandera

Krisztyon válasza:
Frissítsd a SeeMTA v2-es karakter nevedet, 12 órád van rá!

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2020.12.10) 19:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.