Diaz ötlete

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Diaz1

Újonc
2021. 02. 22.
8
7
Gyász-FCKnG-Szolnok
V2 karakter
Diaz_Brian
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Diaz_Brian >

Ötleted:
< Tudom többen is írták már ezt a YouTube-os rádiórendszert. Én ezt kicsit tovább gondoltam. Ez a rendszer tuningműhelyben lehetne egy x összegért (Okos hangrendszer)-ként beszerelni. Ne legyen az az X összeg egy horror ár egy kedvező (3 millió SeeForint). Ez a rendszer dobna az autó eladásakor az árán, és a rádió panelen egy új ikonnal lehetne megnyitni beszerelés után. Nem megfelelő HASZNÁLAT esetén (Molnár Krisztián bebaszós live) Kötelessége jelenteni azt egy Playernek egy admin felé és (Kiosztásra kerülne az admin által egy elég húzós X perc) ezzel elkerülve a nem megfelelő használatot. >


Megjegyzés:
< Ez így fejben jónak tűnik, nem tudom erről másnak mi a véleménye. Helyesírásért Sry. >
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Én csak azért Támogatom , mert ezek a Jazz meg Retro rádió meg a Romano és társaitól már a fejem fájdul meg.
Legalább lehetne normális zenét hallgatni amire valóban lehet egy jót gurulni valami kocsival.
Ha ez a Yt-s dolog nem lesz elfogadva akkor legalább legyenek már normális Rapp rádiók és ne csak 1-2.
De azért szurkolok , hajrá!
 
  • Tetszik
Reactions: Diaz1

Bubaru

Barangoló
Támogató
2019. 06. 24.
96
153
18
V4 karakter
Max Kenthon
V2 karakter
Takacs Endre
Én az ötletet ebben a formában nem támogatom, ugyanis ez csak egy újabb dolog lenne amit az adminoknak figyelni kell.
Viszont én abban a formában látnám a megoldást, hogy ha pl.: csak Spotify linkeket fogadna el a rendszer, mert így nem lehetne vele visszaélni.
Természetesen én ezt teljesen laikusként mondom, mert nem értek hozzá, nem tudom hogy lehetne megoldani de én ebben látnám a megoldást és
ebben a formájában támogatnám az ötletet.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Attól hogy IG pénzbe kerülne és tuningként szerepelne, ugyan az mint az eddigi ötletek. Azt pedig hogy szabályoznák, hogy mi számít nem elfogadottnak, azt pedig mindig az admin dönti el ?
Én is nagyon adnám, ha youtube-ról lehetne zenét rakni, viszont szerintem a szerver közössége bizonyította a tv-s dologgal, hogy milyen zenék szólnának a járművekből, így nem támogatom.
Csak komolytalanság és fun lenne belőle, lehet lennének kivételek, de a szerver nagy része csak szórakozna vele, vagy random beülne egy járműbe és valami full irritáló dolgot indítana el...

Egy olyat tudnék elképzelni, ahol egy panelt tudnál lenyitni, minta tv-nél a filmes panel, és onnan tudnál elindítani zenét, ide olyan zenék kerülnének fel amelyeket a játékosok fórumon egy témán belül beírnak, és fejlesztő/vezetőség eldöntené, hogy az ilyen bekerülhet-e a listába. Így lennének olyan zenék amelyeket a játékosok szeretnének, de nem funolásból, pár havonta elbírálnák az ilyen igényeket fórum témán belül és frissítenék 2-3 havonta a listát, szerintem mindenki tudna találni olyat amelyet szívesen hallgat.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Komolytalanság származna az egészből, a szankció sem tartja távol azokat az embereket akik funolni akarnak. Nem hiszem hogy bármilyen formában bekerülne ez, Milán szavával élnék tegyél be magadnak zenét.
 
  • Tetszik
Reactions: crose

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Még mindig nem kell ez a szerverre, így is minden második player habiszti cigányt rpzik aki üvöltős cigány zenékre menekül vagy horgászik vagy csak szimplán kocsikázik, akkor képzelhetjük, hogy mi lenne ha bent lenne? Hiába hallgat valaki Kiki liveot, ha nincs róla videód vagy nem tudod vissza menteni, hogy funként használja ezt, szóval ja. Nem kell ez ide.
 
  • Tetszik
Reactions: crose és kristOFF

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Heló! Én Bubával teljesen egyet tudok érteni. Szerintem nem is muszáj a vezetőség bírálja, akár az ő általuk kijelöl személyek, akikben megbíznak és tudják hogy nem lehet belőle baj. Úgy teljesen eltudnám képzelni a szerverre, és ilyen formában támogatnám is!

Mindenki elmondta fölöttem hogy miért nem lenne jó ez az ötlet, így nem írom le én is.

Egyértelműen nem támogatom ilyen formátumban!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.