Diaz Goldhawk jelentkezési lapja

maczii

Újonc
Támogató
2021. 06. 23.
10
1
V4 karakter
Diaz Goldhawk
LV karakter
Daniel Diaz

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 21 ~

Mi az Account ID-d?
~ 172282 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ Körülbelül 8-9 éve RP-zek. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3-4 hónapja kezdtem el komolyabban játszani a szerveren és jelenleg 11,341 játszott percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ Semmilyen szankcióban nem részesültem még. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ Nagyban változó, de naponta minimum 3 órát tudok rászánni a frakcióra. Ezt hétvégente felcsúszhat akár 6-7 órára. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Abszolút tudnám teljesíteni. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ SCKK-nál voltam néhány hónapot. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincs sajnos. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Aktív, megbízható vagyok valamint lehet rám számítani. Akárhol csatlakoztam frakcióba annak mindig szerelő lett a vége, emellett pedig IRL is szoktam bütykölgetni így, gondoltam itt is kipróbálnám magamat. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Fent említett mindegyikével rendelkezem. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Diaz Goldhawk ~


Születési helye, ideje:
~ Las Venturas, 1990.12.21. ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Emily Mayer ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Los Santos, Mullholland Drive 121 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi, OKJ autószerelő ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Természetesen. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Mindig is szereléssel foglalkoztam, bár eddig csak barátoknak, ismerősöknek csináltam munkákat. Most jutottam el arra a pontra, hogy ki kell tárjam a szárnyaim és neves cégnél fejlesszem tudásomat. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Abszolút van, mint említettem barátoknak, ismerősöknek szereltem mióta konyítok az autókhoz. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Úgy gondolom, hogy az eddigi tapasztalatomat nagyban tudná hasznosítani a cég és gyors, precíz munkával tudnék szolgálni az ügyfeleknek. Ügyfélközpontú vagyok, szóval fontos számomra, hogy a vendégek jó száj ízzel távozzanak a telepről és visszatérjenek a későbbiekben bármilyen apró problémájuk is akad. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Tapasztalt és elkötelezett szerelő, aki úgy kezdte mint majdnem mindenki más. Édesapjával kezdett bütykölni, akitől szépen lassan megtanulta hogyan lehet a lehető leghatékonyabban végezni a munkákat, úgy hogy az minőségi maradjon. Mindezek után elvégzett egy OKJ-s képzést amivel megnyíltak a lehetőségek, de ő maradt egy szűk körben, hogy tapasztalatot szerezhessen. Eljutott oda, hogy a városban már mindenki ismerte, de lehetősége nem volt a kibontakozásra egy nagyobb műhely hiányában. Fontos számára a precizitás valamint, hogy olyan munkát adjon ki a kezéből amit ő is szívesen használna. Elhatározta magát, hogy lépnie kell és így választotta a Fix&Drive Mechanic Shopot ahol bízik abban, hogy megmutathatja szakmai tudását és teljesítheti az álmát.~