Dias Ethan jelentései Z/H

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dias99

Zöldfülű
2022. 02. 07.
200
10
V2 karakter
Dias Ethan
Katasztrófavédelem
Tűzoltási jelentés

Név és rendfokozat
Dias Ethan tű. őrmester
Jelvényszám

11706
Beavatkozó egység(ek)
LS-06,
Leírás
Két-három tömör mondatban foglald össze, hogy mi történt, kik vettek részt, volt-e rendőrségi biztosítás, stb-stb.

Jelentem, hogy 2024.01.25-én 21:30 perckor riasztást kaptam Los santos térségére. A fecskendőval egymagam megkezdtem a vonulást. Helyszínre érve tapasztaltam, hogy ég az erdő széle. 1 tömlővel meg kezdtem a tűz oltását, ami hamarosan sikerrel is járt. A tűz eloltását követően visszatértem a laktanyába.
Készített képek (imgur)
 
Utoljára szerkesztve:

Dias99

Zöldfülű
2022. 02. 07.
200
10
V2 karakter
Dias Ethan
Katasztrófavédelem
Tűzoltási jelentés

Név és rendfokozat
Dias Ethan tű. őrmester
Jelvényszám

11706
Beavatkozó egység(ek)
LS-06,
Leírás
Két-három tömör mondatban foglald össze, hogy mi történt, kik vettek részt, volt-e rendőrségi biztosítás, stb-stb.

Jelentem, hogy 2024.01.25-én 21:10 perckor riasztás érkezett. A riasztásra reagáltam és megkezdtem a kárhelyszínre való kivonulást önmagam. Helyszínre érve a tűz megfékezését azonnal megkezdem egy sugár segítségével. Az oltás eredményes volt mert kb 10 perc alatt sikerült eloltani a tüzet.
Készített képek (imgur)

 

Dias99

Zöldfülű
2022. 02. 07.
200
10
V2 karakter
Dias Ethan
Katasztrófavédelem
Tűzoltási jelentés

Név és rendfokozat
Dias Ethan tű. őrmester
Jelvényszám
11706
Beavatkozó egység(ek)

LS-06,
Leírás
Két-három tömör mondatban foglald össze, hogy mi történt, kik vettek részt, volt-e rendőrségi biztosítás, stb-stb.

Jelentem, hogy 2024.01.25-én 21:00 kor riasztás érkezett. Azonnal megkezdtem a vonulást az LS-06 os fecskendővel. A szeren egyedül vonultam. Helyszínre kiérkezve azonnal megkezdtem a tűz oltását. Rövidesen sikeresen el tudtam oltani a tüzet. Ezt követően vissza tértem a laktanyába.
Készített képek (imgur)

 

Dias99

Zöldfülű
2022. 02. 07.
200
10
V2 karakter
Dias Ethan
Katasztrófavédelem
Tűzoltási jelentés

Név és rendfokozat
Dias Ethan tű. őrmester
Jelvényszám

11705
Beavatkozó egység(ek)
LS-06,
Leírás
Két-három tömör mondatban foglald össze, hogy mi történt, kik vettek részt, volt-e rendőrségi biztosítás, stb-stb.

Jelentem, hogy 2024.01.25-én 23:20 perckor riasztás érkezett, miszerint Montgomery városrészben az erdő széle ég. Riasztást követően azonnal meg kezdtem a kivonulást önmagam. Helyszínre érve megkezdtem a tűz oltását. Tűz eloltása után vissza tértem a laktanyába.
Készített képek (imgur)
 

Dias99

Zöldfülű
2022. 02. 07.
200
10
V2 karakter
Dias Ethan
Katasztrófavédelem
Tűzoltási jelentés

Név és rendfokozat
Dias Ethan tű. őrmester
Jelvényszám

11706
Beavatkozó egység(ek)
LS-06,
Leírás
Két-három tömör mondatban foglald össze, hogy mi történt, kik vettek részt, volt-e rendőrségi biztosítás, stb-stb.

Jelentem, hogy 2024.01.25-én 23:40 perckor riasztás érkezett, miszerint Palisades városrészen tűz ütött ki. Riasztás követően azonnal megindultam a helyszínre önmagam. Helszínre érve felszámoltam a tüzet, majd ezt követően vissza tértem a laktanyába.
Készített képek (imgur)
 

Dias99

Zöldfülű
2022. 02. 07.
200
10
V2 karakter
Dias Ethan
Katasztrófavédelem
Tűzoltási jelentés

Név és rendfokozat
Dias Ethan tű. őrmester
Jelvényszám

11706
Beavatkozó egység(ek)
LS-06,
Leírás
Két-három tömör mondatban foglald össze, hogy mi történt, kik vettek részt, volt-e rendőrségi biztosítás, stb-stb.

Jelentem, hogy 2024.01.26-án 00:10 perckor roasztás érkezett, miszerint tűz ütött ki Red County térségében. Vonulásomat azonnal megkezdtem és a helyszínre érkezve megkezdtem a tűz oltását. amint sikerrel jártam és elvégeztem az utómunkálatokat vissza tértem a laktanyába.
Készített képek (imgur)
 

Dias99

Zöldfülű
2022. 02. 07.
200
10
V2 karakter
Dias Ethan
Katasztrófavédelem
Tűzoltási jelentés

Név és rendfokozat
Dias Ethan tű. őrmester
Jelvényszám

11706
Beavatkozó egység(ek)
LS-06,
Leírás
Két-három tömör mondatban foglald össze, hogy mi történt, kik vettek részt, volt-e rendőrségi biztosítás, stb-stb.

Jelentem, hogy 2024.01.26-án 11:50 perckor riasztás érkezett, miszerint Red County térségében tűz ütött ki. Riasztást követően megindultam a helyszínre önmagam. Helyszínre érve megkezdtem a tűz oltását. Mikor el oltottam a tüzet vissza tértem a laktanyába.
Készített képek (imgur)
 

Dias99

Zöldfülű
2022. 02. 07.
200
10
V2 karakter
Dias Ethan
Katasztrófavédelem
Tűzoltási jelentés

Név és rendfokozat
Dias Ethan tű. őrmester
Jelvényszám

11706
Beavatkozó egység(ek)
LS-06,
Leírás
Két-három tömör mondatban foglald össze, hogy mi történt, kik vettek részt, volt-e rendőrségi biztosítás, stb-stb.

Jelentem, hogy 2024.01.26-án 12:00 perckor riasztás érkezett miszerint tűz ütött ki Los Santos térségében. Azonnal megkezdtem a vonulást a helyszínre. Megérkezésemkor megkezdtem a tűz oltását. Mikor végeztem az oltással vissza tértem a laktanyába.
Készített képek (imgur)
 

Dias99

Zöldfülű
2022. 02. 07.
200
10
V2 karakter
Dias Ethan
Katasztrófavédelem
Tűzoltási jelentés

Név és rendfokozat
Dias Ethan tű. őrmester
Jelvényszám

11706
Beavatkozó egység(ek)
LS-06,
Leírás
Két-három tömör mondatban foglald össze, hogy mi történt, kik vettek részt, volt-e rendőrségi biztosítás, stb-stb.

Jelentem, hogy 2024.01.26-án 12:15 perckor riasztás érkezett, miszerint tűz keletkezett Ocean Flats térségben. Megkezdem a vonulást, majd helyszínre érve a tűz eloltását. Ezt követően vissza tértem a laktanyába.
Készített képek (imgur)
 

Dias99

Zöldfülű
2022. 02. 07.
200
10
V2 karakter
Dias Ethan
Katasztrófavédelem
Tűzoltási jelentés

Név és rendfokozat
Dias Ethan tű. őrmester
Jelvényszám

11706
Beavatkozó egység(ek)
LS-06,
Leírás
Két-három tömör mondatban foglald össze, hogy mi történt, kik vettek részt, volt-e rendőrségi biztosítás, stb-stb.

Jelentem, hogy 2024.01.26-án 12:25 perckor riasztás érkezett, miszerint Flint County térésgében tüzet észleltek. Megkezdtem a helyszínre való kivonulást, majd a tűz eloltását. Ezt követően vissza tétem a laktanyába.
Készített képek (imgur)
 

Dias99

Zöldfülű
2022. 02. 07.
200
10
V2 karakter
Dias Ethan
Katasztrófavédelem
Tűzoltási jelentés

Név és rendfokozat
Dias Ethan tű. őrmester
Jelvényszám

11706
Beavatkozó egység(ek)
LS-06,
Leírás
Két-három tömör mondatban foglald össze, hogy mi történt, kik vettek részt, volt-e rendőrségi biztosítás, stb-stb.

Jelentem, hogy 2024.01.26-án riasztás érkezett 12:35 perckor, miszerint Red County térségében tűz ütött ki. Megkezdtem a helyszínre való vonulást, majd a tűz oltását. Feladataim végeztével vissza tértem a laktanyába.
Készített képek (imgur)
 

Dias99

Zöldfülű
2022. 02. 07.
200
10
V2 karakter
Dias Ethan
Katasztrófavédelem
Tűzoltási jelentés

Név és rendfokozat
Dias Ethan tű. őrmester
Jelvényszám

11706
Beavatkozó egység(ek)
LS-06,
Leírás
Két-három tömör mondatban foglald össze, hogy mi történt, kik vettek részt, volt-e rendőrségi biztosítás, stb-stb.

Jelentem, hogy 2024.01.26-án 12:45 perckor riasztás érkezett Glen Parkból miszerint ég az avar. Megkezdtem a vonulást majd rövidesen a helyszínre értem ahol meg kezdtem a tűz oltását. Feladataim végeztével vissza tértem a laktanyába.
Készített képek (imgur)
 

DriftV2

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
882
453
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
OKFlogo.png


ORSZÁGOS KATASZTRÓFAVÉDELMI FŐIGAZGATÓSÁG

Tisztelt Dias Ethan Őrmester!


Ön ezen a héten 12 jelentést ért el. Fizetése: 500 ezer forint


Köszönjük munkáját, eredményes hetet kívánunk Önnek!



OOC: (( Szép munka, a további jelentéseid miatt a plusz pénzt oda adtam, de kérlek ezen a héten dokumentáld hogy mi is lássuk és úgy számlázzuk ki a fizud.))
Tisztelettel:
Marco Posey tü. Dandártábornok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.