Diane Hayden

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sn0wLV

csak igy van
2020. 02. 13.
268
548
Budapest
V4 karakter
-
LV karakter
Cesar Alcaraz
V2 karakter
-
uj.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Hayden​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Diane​
A.4 Születés ideje: 06/03/1994​
A.5 Születés helye: Fort Carson - San Andreas- 89944​
A.6 Nem: Férfi /

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas, Last Dime Motel​
A.8 Telefonszám: 387612002243
A.9 E-mail cím: Hayden.Dia@seemail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: Las Venturas Medical Services​
Betöltött pozíció: Ambulance Officer​
Feladatköre: Esetekre kimenni, sérültek ellátása.​
Alkalmazás intervalluma: 11/29/2020 — 12/07/2020​
Szerződésbontás indoka: Munkahely váltás​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[—] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[X] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: Las Venturas Yale University​
A látogatás intervalluma: 09/3/2013 — 05/27/2019​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[X] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Lakossági felhívás + Állást kerestem, és feldobta ezt az oldalt.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Rendelkezem.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
-​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Spanyol, Olasz​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
-​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
-​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
-​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
-​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 13​
D.2 Neved/beceneved: Bence
D.3 Bemutatkozás(Min. 200 szó): Sziasztok! Mint írtam, Bence vagyok. Budapesten élek, szabadidőmben edzeni, és a számítógépemen szoktam játszani, pontosabban itt a See MTA LV szerveren szoktam az időmet eltölteni. Ezek mellett kosárlabda edzésekre szoktam járni, heti kétszer, viszont mondanom sem kell, de a járvány miatt ezek elmaradnak, ezért a barátaimmal szoktam néha-néha kiruccanni dobálni egy kicsit, hogy ne lustuljak el teljesen. Az RP-s "pályafutásomat" V2-n kezdtem, ott ismerkedtem meg ezzel a világgal, a szabályokkal. Nagyon új volt még számomra ez az egész, naponta többször átolvastam a szabályzatot, viszont az "IC" és az "OOC" kifejezéseken kívül semmi sem maradt meg a fejemben, szóval csak játszottam, csináltam a dolgom, kerestem a pénzt és nem beszélgettem, rpztem senkivel. Egy idő után ettől elment a kedvem, ezért abbahagytam a szervert, és utána jött a SeeMTA V3. Ott már kicsit több dolgot csináltam, sikerült megismernem a szabályzatot. Se V2-n, se V3-on nem akartam frakcióba kerülni, nem gondoltam valami fontosnak. Miután abbahagytam azt a szervert, áttértem ide Las Venturasba játszani, és azóta itt játszom. Jelenleg 33846 perccel büszkélkedhetem, a lap írásba közben. Itt már két frakcióban is bent voltam, az Albanian Crime Groupban és az LVMS-ben. Általában próbálok jófej lenni, és pozitív, nehéz engem felidegesíteni, általában nyugodt személyiség vagyok. Ha kapok valami feladatot azt általában próbálom pontosan, és hamar elvégezni. Néha belustulok, viszont próbálom ezt korrigálni, hogy legkevesebbszer történjen meg.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: 2017-07-16​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 2018-08-30​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Diane egy huszas éveiben járó fiatal hölgy, aki Fort Carsonban született, de szüleivel Las Venturasba költöztek, a helyi körülmények miatt. Munkája kitölteni az életét, ez lenne az első a szemében. Ha feladatot kap, azt próbálja hamar, és pontosan elvégezni. Nyugodt, kedves, de visszahúzódó személyiség. Gyerekkorában mint megkapott, amit óhajtott, szüleivel nagyon jó kapcsolatot ápolt. Egészen első osztálytól egyetemig 5-ös, jeles volt mindenből. Kevés barátja van itt a városban, viszont akiket ismer, azokkal általában nagyon jó kapcsolatot ápol. Megválogatja a barátait. Bátor, és őszinte. Ha piszkálják valami miatt, akkor​
felszínre tör a szókimondó énje. Mindenkinek megadja a tiszteletet, és ezt ő is elvárja másoktól.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Régóta fontolgatom, hogy szeretnék csatlakozni egy Rendvédelmi frakcióhoz, de még sosem jelentkeztem. Érdekel milyen ez a fajta, Szerintem egy jól összerakott frakcióról van szó, jó összhanggal.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Igen, de nem ezen a szerveren.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Sok mindenben különbözik a két Rendvédelem, ott kezdődik az egész hogy Amerika sokkal nagyobb mint Magyarország. A törvények sokkal másabbak, és szigorúbbak. Amerikában szinte minden második civilnek van fegyvere, ezért nekik mindig fel kell lenniük készülve egy esetleges lövöldözésre. Ebből kifolyólag komolyabb fegyverekkel, golyóálló mellénnyel rendelkeznek. A szolgálati autójuk is más, gyakori náluk a Ford Crown Victoria. Az üldözés is máshogy megy náluk. Magyarországon megvárják amég megáll az autó magától, külföldön a jól bevállt Pit manővert alkalmazzák.Az igazoltatás is teljesen más, Magyarországon rutinellenőrzés van, kint viszont csak okkal állítanak meg bárkit is. Ha valakit levillogtak, akkor a motort le kell állítsa, a kulcsot a tetőre kell tennie, és láthatóan a kormányra kell tennie a kezét. Ezután a rendőr megindul a kocsi felé, közben a keze a fegyveren, hogy tudjon reagálni, ha fegyvert ránt a sofőr. A rendőröknél kint megtalálható a gumibot, sokkoló, maroklőfegyver (Baretta, Deagle, Colt). Magyarországon is van a rendőröknek sokkolójuk, viszont nem használhatják. A kocsikban van egy gép, ami kapcsolatban áll a központtal.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
uj.png

Ms. Hayden,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

Officer_III_Arthur_Pearce.png

Police Officer III Arthur Pearce
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: sn0wLV

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
uj.png

Ms. Hayden,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

Lt_Brendan_Clemons.png

Lieutenant Brendan Clemons
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.