Diana Holzhausen jelentkezése S.G.H-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 830
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Sziasztok, Kállai Bendegúznak hívnak, 16 éves vagyok jelenleg, Budapesten lakok. Szívbeteg vagyok, ez a játékban nem zavar bele annyira, ha valami probléma van, nyílván azt helyezem előnybe, szólok és lelépek a szerverről. Nagyjából 5 éve játszok RP szerveren, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Hobbim az airsoftozás és az ahhoz lévő kellékek gyűjtése. (II. vh-s egyenruhákat, fegyvereket gyűjtök, bár néha beesik 1-1 modern fegyver is.) Szabadidőmen általában a szerveren vagyok, vagy éppen a hobbimat "űzöm". Nagyon gyorsan feltudom kapni a vizet illetve előítéletes vagyok és haragtartó, de emelett épp érvekkel meglehet változtatni a véleményem és hallgatok a jó tanácsokra. Amit elkezdtem, befejezem és alaposan teszem azt, mindent megteszek amit megtudok. ]

Mióta játszol a szerveren?

[2016-ban regisztráltam, de 2017 nyarán kezdtem el játszani aktívan a szerveren. Azóta 75.000+ percem van.]

Eddigi elért dolgok:

[-Több alkalommal Ideiglenes Adminsegéd
-75.000 játszott perc
-Sok barát
-Többszöri frakció leader (Yakuza,OMSZ.)
-Sok frakció tagja
-Sok RP tapasztalat.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Elég tapasztalattal rendelkezem ahhoz, hogy a csapat tagja legyek, elég játszott idővel rendelkezem ahhoz, hogy kiismerjem a szervert és a szerverszabályzatot. Szeretnék a játékosoknak és az adminoknak segíteni, szeretnék egy összetartó csapat tagja lenni.]

Miért téged válasszunk?

[Naponta 5-6 óra aktivitás, TS3-on és szerveren egyaránt. Éretten és logikusan tudok gondolkozni, terhelhető és megbízható vagyok. Könnyen tudom kezelni a konfliktusokat, ismerem a szerver szabályzatát, gyorsan tanulok. Voltam már Ideiglenes Adminsegéd, ezáltal van tapasztalatom egy kezdő játékos betanításában.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[A szerveren 6-7 órát vagyok fent aktívan, így a nagyrészét rátudom szánni a feladataimra, nagyjából 4-5 órát. ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Mivel nyár van, sok a szabadidőm, így 6-7 órát tudok naponta online lenni. ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Elmondanám neki, hogy erre nincs jogosultságom. Megkérdezném tőle, hogyan tört meg az autója, amennyiben bugg miatt tört meg és van rá bizonyítéka mondanám neki, hogy írjon rá egy adminra, ő tud neki segíteni. Amennyiben nincs neki bizonyítéka és az autója totálkár, akkor hívja fel a szerelőket: Ha LS területén van lerobbanva akkor hívja fel a szerelőket: /call 222-222 ha SF területén van, akkor hívja a /call 444-444-et. Ha egy kis idő múlva sem fogadták el a hívását akkor írja be, hogy /lemond és hívja fel újra őket. Ha ezután sem érti meg, akkor írok egy adminnak, hogy szankcionálja.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Elmondanám neki, hogy 2 szerelőtelep van, egyik Los Santosban, másik San Fierroban. Elmondanám neki, hogy 2 sáv van a szerelőtelepeken. Az egyik sáv a gyorssáv, a másik sáv a sima sáv. A gyorssávon 700.000-ért tud bemenni, akkor őt szerelik elsőnek, és akármennyire törött a járműve annyiért fogják megszerelni, vagy bemegy a sima sávon, ahol az autó állapotától és az autótól függ mennyiért szerelik meg. Elmondanám neki azt is, hogy úgy tudnak szerelni, hogy megnyomják az "m" betűt ezzel egy panelt hozva elő, ami megmutatja melyik elem törött. Egy külön weboldallal tudják kiszámolni mennyibe kerül a szerelés, ezt csak ők látják. Ha van más kérdése, akkor válaszolok még arra természetesen.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Az első helyszín lenne a Városháza amit bemutatnék neki. Megmutatnám neki, hogy a bal oldali épületszárnyban lehet a munkát felvenni, úgy hogy megnyomja az "m" betűt és a kurzorral rákattint az npc-re jobb klikkel. Amint megtette ezt, kiválasztja a neki tetsző munkát. Megmondanám neki, hogy a /lemond paranccsal tudja lemondani a munkáját, ha az npc előtt áll. Tovább mennék vele a jobb oldalra, a jobb oldali épületszárnyba, ott tudja az iratait igényelni.
A második helyszín a Kórház lenne. Elmondanám neki, hogyha meghal, itt éled. Odamennék vele a gyógyító CPhez, elmondanám neki, hogy itt tudja meggyogyítani magát, ha nincs fent mentős a szerveren. Ha van fent mentős, akkor azt a /call 104 paranccsal tudja felhívni őket.
A harmadik helyszín a pláza lenne, megmutatnám neki, hogyha van autója hova tud leparkolni. Végig mennék vele mindenhol, megmutatnám neki hol tud ételt venni és telefont. Azután mennék vele a mozgólépcsőn és megmutatnám neki, hogy itt tud venni kiegészítőket, amit a /cuccaim paranccsal tud felvenni és igazítani. ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Először megnézem, hogy van-e fent másik SGH Adminsegéd, aki betudja tanítani helyettem, amennyiben nincs megkérdezem, hogy mennyire kell sietni a betanításra, ha nem ér rá az adott játékos és egyből kell menni, akkor félbe szakítom az RP-t és megyek a játékosnak segíteni. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Először megnézem az adott játékos szintjét, ha kisszintű, akkor szólok neki, hogy nem így kell hírdetni, ilyet nem szabad és elmondom neki hogy kellett volna. Ha nagy színtű akkor szólok egy adminnak, hogy szankcionálja az adott játékost.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen, sajnos voltam jailben, nincs sok jailem de az utolsó pár jail sajnos nem szép. https://kepkuldes.com/image/HdkAjQ ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem, nem voltam és természetesen nem is szeretnék. https://kepkuldes.com/image/Hdka8j ]
 

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 830
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Köszönöm, ha valami majd olyan/helyesírási hiba van, javítom.
 
  • Tetszik
Reactions: MateeGT és Rizox

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
A lapod nem lett rossz,de olyan alap dolgokért kaptál jaileket amiket később ha "felvesznek" akkor meg kell tanítanod kisebb "RP" tudással rendelkező embereknek.
 

Ronald

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
66
20
V4 karakter
Ronald R Reynolds
V2 karakter
Ronald W Reynolds
Heloka, amit előttem Fleckey leírt azzal teljesen egyet értek. Továbbá az utolsó jailed 3 napja volt.
 

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 830
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Igen, ezek igazak, de az a szereptévesztéses dolog (gondolom erre gondoltál) kicsit máshogy van, mint kéne. De a saját hibájából tanul az ember, nem tudtuk, hogy nem lehet olyat amit csináltunk.
 
  • Tetszik
Reactions: MateeGT és Rizox

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 830
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Ha a jailre gondolsz, ott nem volt szerver szórás, max 1-2 embert szidtam, aminek a következménye meg is lett. Ha a fórumos dologra gondolsz, ott sem a SZERVERt szidtam.
Edit: Emellett egy esetleges szerverszidásnál vannak nagyobb dolgok is másoknál, akik voltak adminok/SGH-k. Ha SGH lehetsz bannolva hogyha 3 hónapja lejárt a bannod, akkor egy 800 perces jail, talán ha nem is elnézhető, de nem annyira nagyon szigorúan nézhető 3 hónap után. Ha meg arra a hsz-re gondolsz, amit az egyik Update alá írtam, abban végképp nincs semmi olyant amivel a szervert szidnám.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: MateeGT és Rizox

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 830
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Ott szintén nem a SZERVER lett szidva, hanem egy adott illető, akkori volt admin. Ha nem így volt, akkor egy képet please küldj priv.ban, mert én úgy emlékszem, hogy ott 1 adott embert szidtam.
 
  • Tetszik
Reactions: MateeGT és Rizox
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.