Diana De La Santiago jelentkezése a Redline Auto Service köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Meep17999

Újonc
2021. 07. 01.
31
24
LV karakter
Diana De La Santiago
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:

Diana De La Santiago

Születési helye, ideje:

Vice City, 2000.01.02.

Édesanyja leánykori neve:

Sharkeisha De La Mar

Jelenlegi lakcíme:

94854, Las Venturas, Rockshore, Seaside Street 7/B

Hány éve él a városban?

2 éve

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Úgy gondolom, hogy fizikai adottságaimnak, iskolázottságomnak, és személyiségem színességének köszönhetően tökéletes lennék a munkára.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Azért, mert mindig a tökéletességre törekszem a lehető legkevesebb idő alatt. Elhatározott vagyok, ha valamit a fejembe veszek, akkor azt meg is valósítom. Személyiségemnek köszönhetően pedig mindenkivel megtalálom a közös hangot, ezért könnyen, és jól tudok csapatban dolgozni, valamint a kedves vendégekkel is udvariasan tudok bánni. Nem utolsó sorban gépészmérnökként végeztem Vice City egyetemén.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

1 évet töltöttem el szerelők körében gyakorlat végzés céljából, de teljes munkaidőben még nem.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Hosszútávon szeretnék maradni, és lehetőség minél több tapasztalatot szerezni a szakmában. Eshetőség szerint szívesen kipróbálnám magam magasabb pozíciókban is.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Mint feljebb említettem, hosszútávra tervezek, több évre gondolok.

Előző munkahelye(i):

Könyvelőként dolgoztam egy irodában, és mellékállásban autófényezőként, valamint karosszéria lakatosként dolgoztam egy Vice City-i garázsban.

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

Karrier váltás, valamint költözés.

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

[u]https://postimg.cc/XpTc0qWH[u]









A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


Diana De La Santiago





Redline Auto Service 2023
Est.2017.



Red-Line-Auto-szoba-kislog.png




Játszott perceid:

2700. Régebben a V3-on több, mint 20 ezer játszott percem volt. Annak reményében írom ezt a lapot, hogy ezt, és érettségemet figyelembe veszitek.

Eddigi frakcióid:

A SeeMTA Las venturas szerverén még nem voltam frakció tagja. Régebben V3-on NNI, és önkormányzati tag voltam pár hónapig.

Eddigi frakcióid távozásainak okai.

Önkormányzatban sajnos mást kaptam, mint amire számítottam.

Jelenlegi frakciód:

Nincs.

Mióta RP-zel?

2016 óta.

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?

Elsősorban a pénz szerzési lehetőség miatt, valamint szeretnék egy jó csapat tagja lenni, és ezt erősíteni.

Miért pont téged válasszunk?

Mert megbízható vagyok, gyakran elérhető, könnyedén tudom teljesíteni a kívánt duty perceket, vagy akár még többet is. Könnyű velem szót érteni, ugyanis véleményem szerint a kommunikáció mindennek az alapja. Jól tudok csapatban dolgozni, mivel jó ember ismerő vagyok.

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)



Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

A SeeMTA Las Venturas szerveréről nem, feljebb látható.

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

Nem volt még névváltásom, ezért az UCP-n nem is látszik.

Voltál-e már szerelő?

Nem.

Mennyi idős vagy?

22 éves.

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?

2023. Júniusban regisztráltam, de rendszeresebben Január elején kezdtem játszani.

Használsz-e TS3-at?

Nem, főként Discordot használok.

Használsz Facebook fiókot?

Természetesen.

Használsz Discordot?

Igen.

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?

Napi 2-3 órát könnyedén el tudok tölteni a frakció köreiben.

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?

Változó, de főképp délutánonként/este.

Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):

22 éves egyetemista vagyok. Jelenleg angol szakos tanítónak tanulok, amit nagyon szeretek. Mindig is jól kijöttem a gyerekekkel, és a nyelveket is különösképp szeretem, ezért választottam ezt. Részmunkaidőben kereskedelemben dolgozom, amit szintén szeretek, ugyanis szerencsére nagyon jó csapattal dolgozom együtt, és így már majdhogynem élmény a munka. Imádom az állatokat, az évek során volt több kutyám, de jelenleg már csak egy macskám van. Imádok sportolni, szabadidőmben edzőterembe járok, valamint barátokkal szeretek jobb időben biciklizni, focizni. Nagyon szeretek még új városokat megismerni, mindenféle programokra eljárni, legyen szó színházról, koncertről, vagy akár egy kocsmatúráról.





Redline Auto Service 2023
Est.2017.
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
403
308
31
LV karakter
Joseph Ortega
830redline_auto_service_l.png


Tisztelt Jelentkező!

A Redline Auto Service vezetősége megkapta és feldolgozta az Ön jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva

Várjunk Önt egy személyes beszélgetésen ((TeamSpeak 3)) a következő időpontban:
2024.02.02 19:00

Javasoljuk, hogy a beszélgetésig nézze át cégünk szabályzatát és minden egyéb leírást!
Ezúton is gratulálunk és sikeres felkészülést kívánunk!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.