Diablo's boxing club.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hasiaron123

Barangoló
2020. 01. 05.
98
25
V4 karakter
Guximtar Raco
omszfhfejlec4.png


Rendezvény bejelentési nyomtatvány

1. Szervező adatai:

Főszervező teljes neve:
Guximtar Raco

Főszervező telefonszáma:
+38-76-688-1957


2. További szervezők adatai:
(
A rendezvény ideje alatt navigálhatja a Mentőszolgálat kollégáit, a rendezvény helyszínén, utasítást nem oszthat.)

További szervező(k) neve:

Guximtar Boja

További szervező(k) telefonszáma:
Válasz


3. Rendezvény adatai:

Rendezvény helyszíne:
Diablo's boxing club.

Rendezvény helyrajzi száma((F11-es kép)):

Rendezvény időpontja:
2024.07.07 18:00

Rendezvény hossza(órában):
4 óra


Várható résztvevők száma(nézőkkel együtt):
40

Szükséges-e kihangosítás ((megaphone)) biztosítása:
igen

Szeretné-e, hogy az országos mentőszolgálat extra díj ellenében egészségügyi számla kiállítása nélkül lássa el az egészségügyi feladatát ?
igen

4. Bejelentési nyomtatvány hitelesítése:

Az itt leírtak teljes mértékben a valósággal megegyeznek, elolvastam és elfogadtam az összes olyan állítást valamint szabályozást ami a rendezvény bejelentési információkban írásban tudomásomra jutott.

Elfogadom, hogy nem tarthatom meg a rendezvényt amennyiben a kérelmet: 3 napon belül nyújtom be mint a rendezvény időpontja, illetve amennyiben nem kapom meg az engedélyt 1 nappal megelőzőleg a rendezvény kitűzott időpontjától.

A Mentőszolgálat költségeit tudomásul veszem, és a válasz emailben kapott összeget az utolsó dollárig kifizetem a Mentőszolgálat vezetőségének.



Kérelem benyújtásának időpontja:
2024.07.01

Főszervező alláírása:

Guximtar Raco
 
  • Imádom
Reactions: Nyusziamester

TamasDziadek

Újonc
2023. 04. 07.
56
52
Dunaszerdahely
V4 karakter
Dr Jaden Heath
LV karakter
Jossph Guernsey
OTH.png
Tisztelt Guximtar Raco!

Az Országos Mentőszolgálat, rendezvényekért felelős képviseletében az Országos Tisztifőorvosi Hivatal (továbbiakban OTH) a 2024.07.07-én rendezendő eseményre benyújtott egészségügyi jóváhagyást kérvényező okmányt megkapta és feldolgozás alá helyezte.

Tájékoztatom a kérvényezőt (Guximtar Raco) és a fent nevezett rendőrségi ügyintézőt, hogy az OTH a kérelmet jóváhagyja, az esemény megszervezését egészségügyi szempontból semmi sem akadályozza vagy veszélyezteti.

Tájékoztatom a kérvényezőt, hogy az Országos Mentőszolgálat kirendelési árát személyesen kell kifizetnie egy vezetőségi tagnak.
A fizetendő összeg a rendezvény után: 325.000$

Az esemény lebonyolításához sok sikert kívánunk!​
Tisztelettel: Dr Jaden Heath Osztályvezető főorvos
Kelt: 2024.07.02
hivatas2.png
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.